• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no skypu je pořád a má tam teda ošklivý obrázek :grinning: :grinning: no nic jsme dneska babuchy popsaly čtyři stránky tož úspěch ne na to jak nám ta ostrava ještě nedávno vázla no dobrý tak jo už nebudu vykecávat a jdu si to pustit dala bych si k tomu nějaké dobré pitíčko ale žádné tu doma není no našlo by se ale nejsem alkáč tak sama si po večeru nalít :grinning: tož ale aspon merunku si dám :grinning: :grinning: tak brou teda děvčata ráno jsem tu jak na koňu :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic leni já tě opustím. Jdu dohajan, ale ještě mi tu lítá nějaký hmyz tak ho vyženu a jdu chrupkat :grinning:
30. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brácha o sebe očividně pečuje a to je dobře :grinning:
Moni klííííííd já mám taky někdy takové šoky :grinning:
a jako já jsem skypovala ze švagrovou a vy za tu dobu propíšete tolik a tolik no já vás kadím jako číst se mě to nechce tak jsem to jen přeletěla :wink:

už mě bolí za krkem s compjutera tak já jdu kukat na zoufalé manželky a spineštat :grinning:
30. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé mám tam holou dupku nooo :grinning: já si to změním :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako né mojí ale takové panďuláčka aby jste věděly vy co nemáte můj skype :grinning:
30. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maji až moc. Je to děs a hrůza. On si vždy vybere čas kdy chci jít do koupelny a musím čekat až milostpán vyleze.
Tak jsem zabila vosu, bo jinak by ji ta naše trubka Žofka lovila a teď už idu spinkat tak dobrou :grinning:
30. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni volala mi švagrovka z německA TAK MY VŽDYCKY KECÁME PŘES HODINU TO VÍŠ JINAK NEMÁME MOC MOŽNOST A sakra klikla jsem na velké písmene sory.
už jdu spát dobrou mé milé dámy :slight_smile: :pensive:
30. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo majii tak to jooo to tě omlouvááááá :wink: ale jakos tou dupkou jsem se ted pobavila :grinning: prej ale ne moí abyste věděli :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrou noc všem a ráno zde tu na koňovi :wink:
30. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak sem měla částečně pravdu, ted z daviho mamky vylezlo, že dav.tatka se cítí dotčený tím, že sme to pojeli jako zkoušku-což sme pojali, ale hlavně jako zkoušku pro nikuš zda se ji nebude stýskat a vydrží bez nás delší dobu a pro mě i trochu jako zkoušku jak to sní zvládnou TAM onii. protože doma je to jiné. Že pokud si chceme od nikuš odpočinou tak není problém ,ale máme to tak říct. tak sem si uvědomila,že sem houby diplomat, že sem to tak měla říct hned a myslet si třeba 20x že je to zkouška toho či onoho. Tak vím alespon pro příště
30. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu sem dav.rodičům v předešlých příspěvcích křivdila, tím jak sem byla vytočená jsem se zaměřila hlavně na to, co oni mohou "zaspat" a to že hlavní "problém" tam může dělat nikuš se steskem sem posunula nakonec. co budete dělat při pátku, já zajedu asi ráno pro avon-kdyby jste někdy chtěly dát dop.procházku v porubě tak sem pro:slight_smile:))))
30. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted se tak trochu stydím všechny Vás zburcuji na sraz ale to jsem ještě netušila že nám moje mamča naplánovala pracovní dovču na chatě.
Takže se moc omlouvám. Vyjíždíme o víkendu a vracíme se asi ve středu nebo ve čtvrtek.
Což už Vás nestíhám. Ted mě napadlo že bychom mohli udělat i něco dopoledne kdy jsou děti nejhodnější nejslušnější (mluvím hlavně o svém kvítečku z čertovy zahrádky at si neudělám ostudu :slight_smile: ).

Jinak se mi daří skvěle ,manžílek je suprovej občas mu trošku šplouchne na majáček ale to asi každému chlapovi ale jinak je to všechno v pohodě.
31. črc 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, no teda, jsem vás musela dočítat, to je věc :dizzy_face:
31. črc 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Den v kolik jdeš pro ten avon? Já se chystám tak kolem 9 na leninku, jestli teda jdeš tam :grinning: :wink:
31. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak my dneska vstávali už v sedm no my při pátku opět celkem nic zajimavého ........
31. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj- taky vycházím, mezi 8-9spíše k té 9té, že mi nikuš usne a prospí se, chci ji tak ted navyknout at se nám na svatbuu nestane, že nikuška usne půl hodiny předem. leni-my dneska akorát možná půjdem kupovat davimu oblek, jinka se taky nic moc nemění oproti jinému dni kdy nic není
31. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si připravila na snídanku závin a mlíčko :grinning: a tady se nic moc nehnula :confused: den a v kolik máte obřaD?
31. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 12hodin, dneska se pokusím stihnout vyfotit oznamko a hodím to tu:slight_smile:
31. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak mi vyjíždíme + - za dvacet minut, takže 9bychom měly být na hlavní třídě
31. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
sabi já mám Máří taky nejhodnější dopoledne :grinning:

Zachvilku mi strejda přiveze dva kartony mlík :astonished: to moje děcko chlašče to mlíko jako by bylo zadarmo no a trochu já do kávy :slight_smile: doufám,že těch 24 mlík vydrží aspoň měsíc.

Venku je fakt krásně hned bych skočila z balkonu do bazénu
31. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je :astonished: kde jste kdo ?
31. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale pořád lépe že pije normální mléko si představ kdyby jsi stejnou dávku měla marušce dopovat i v sunarech to by se teprve prodražilo.
Takže bud ráda za mléko. :grinning: My ještě pijem sunar to jsou pálky
31. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naštěstí máří pije mlíko už od roku a půl myslím takže to je pravda my musely kupovat bebu protože sunar ji neseděl tak se nám to prodražilo :slight_smile: teď už i někdy můžu říct,že mlíko nemáme že musí jít spát a ona jde už je dost velká tak to pochopí což je štěstí.Tak teď bude mít zas na delší dobu vystaráno .
Jsem ráda že plínky a sušené mléko už nemusíme kupovat to jsou šílené pálky oni ví že ta matka to koupit musí tak tomu dají takové ceny i když to určitě tu hodnotu nemá,třeba u plínek na kolik může vyjít výroba plínky :confounded:
31. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo pleny a přesto stojí jedna 8kč člověk aby na to kradl.
31. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vyrobní cena bude takových dobrých 10haléřů :grinning:
31. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak my jsme byli ještě něco málo dokoupit a teď chystám oběd a kluci se dívají na pohadku. :wink:
Kubík taky pije hodně mléko večer a ráno kakao a vlastně i Petřík ještě.....a já do kávy :grinning:
Ale ta představa dávat zase Nutrilon...ještě že už je to za námi. Kojila jsem jen měsíc a pak jsme zkončily na Nutrilonu až do 2 let. To byly palky 1300 kč za mlíko a 1000 za pleny za celý měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak si pořiď miminko :sweat_smile:
31. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a pak se někdo diví,že nechci druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo kdyby jsme nemusely platit hypotéku tak klíďo,ale takhle by to bylo šilené :astonished:
31. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych si dala ještě říct ale ne...příští rok si mame odkupovat byty a nevíme co bude dál jestli zůstanem nebo prodáme a půjdem do většího. Taky chci do práce...vypadnout ze stereotipu :wink: Ale není řečeno že třeba nebude za 5-6 let :sweat_smile: :grinning:
31. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se docela těším do práce :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, tak my se zrovna před chvíli vrátili z prochajdy a teď budeme ještě obědvat. Já se těším do práce jak nikdy, ale ještě si počkám :confounded:
31. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc mě neděste s těma finančníma částkama :confused: :sweat_smile:
a že se těšíte do práce se vám vůbec nedivím, já z ní pro jistotu vůbec nechci odejít, tak snad to všechno nějak bude klapat :pensive:
31. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek