• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no holky tak pálky jsou ale dá se není to tak strašné když člověk nakoupí plínky v akci i mlíko bývá je to pohoda ale druhé bychom asi momentálně finančně taky nedali nebo jko dali že jo ale nemohli bychom už si tak dopřávat :grinning: no jinak malá pila od narození hami a dva měsíce zpátky byla 14 dní stávka mlíka koupila jsem sunar a ten pila tak jsme na sunaru no ajinak si ted ohřívám kuřátko a půjdem s malou chrupkat :grinning:
31. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: neboj ono se to dá zvládnout neboj. My jsme byli na Nutrilonu a teď jsme přešli na Hami a v pohodě. Už byl tten Nutrilon drahý, ale ELi už má jen 2x denně mlíko, tak toho tolik nevipije. :grinning:
31. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to fakt my máme taky jen dvakrát denně takže krabice vydrží už mnohem déle :wink: no my jsme po obídku a malá ne a ne spát a já už bych si i jako zdřímla :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen neboj zvládnout se to dá :slight_smile:
Já ze začátku brala 3400+ plat L. a zvládli jsme to v pohodě a to jsme ještě platili velký nájem za podnájem + co 3 měsíce nás kasíroval za služby, no takže to byl maras, ale špatně jsme se neměli. Spíš bych řekla, že naopak.
Ted máme vše po Lukáškovy od věcí po hraček atd. co jsme schovávali, tak já to taky nevidím špatně co se týče financí. :wink: Je pravda, že když je první dítko, tak je to více náročnější, protože si vše kupuješ, ale pokud je druhé a věcičky si schováváš, tak je to v pohodě.
Jinak my před chvíli poobědvali, byli jsme ráno na procházce a už se po mě čuměli sousedky, tak kdo ví co si šuškali :sweat_smile: :grinning:
Malý už spí, tak konečně klid, protože co vstane tu pusu nezavře :angry: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni to máš pravdu, že pak už člověk spoustu věcí má.... my jsme dostali od známých spoustu oblečení, mají dva kluky z toho ten mladší má 9 měsíců, tak to super vyšlo :sunglasses: kočárek, postýlku a ostatní věci kolem už máme, takže teď už nás čekají snad jen ty pleny a podobné radosti :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra je těhotná bude mít druhé mimi ,doktor ji řekl,že kluka a první je holčička :grinning: .Ael naštěstí její švagrová má teď mimi kluka tak snad ji něco dá,ale pleny a ubrousky sme říkaly ať si kupuje průběžně už teď z každé výplaty protože pak je toho najednou moc,já jsem ji teď koupila pleny 100ks a ubrousky 4x80ks až se mrně narodí tak jako když najde :wink: .Vždycky ve slevě když koupí balík dva tak má potom na chvilku vystaráno,pak ještě dlouho kojit a je v klidu :wink:
31. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsme ji řekly ať každému řekne aby ji koupily pleny až se prťe narodí a příjdou na návštěvu,protože oblečení a hračky jsou zbytečné toho má plno.
31. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo jj, taky přemýšlím, že nějaké plenky nakoupím dopředu.... které používáte, holky? informace se dost různí tak vlastně ani nevím, co bych měla vzít.... :confused: nevím jak později, ale za začátku chceme mít jednorázové....

jinak jsem docela na měkko, před celozávodkou se každý chodí loučit, místy je to dost dojemné, jakože by si moc přáli ať po dovči ještě na těch 14 dní aspoň přijdu, pokud to bude jenom trochu možné a.... a.... a tak.... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji tak my to máme supér, že tak do 2 let máme po malém samé neutrál věci, takže pak bychom dokoupili třeba něco málo, ale určitě to stímto pro nás nebude tak náročné jak bylo když jsme kupovali všechno.
My s plínkama a ubrouskama máme ještě čas :slight_smile:)))))))) Ale nevidím to černě :wink:
Májo a jak ta kamarádka a ten prcek co je v nemocnici, jak se mu daří? :frowning2:
31. črc 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky je to fakt u druhého už se spousta věcí kupovat nemusí a teda s plínkama ze začátku to fakt jde rychle pryč ted už má malá tak čtyři plínky na den takže pohoda :sunglasses: fen tak já kupuju jedině pampers nebo hugies premium v tom jsem asi náročná ale tak když je akce za tři sta tak se dá :wink: já to dělám tak že když je prostě akce na plínky nebo ubrousky co beru hned si koupím dva tři balíky a pak mám třeba dva tři měsíce klídek
31. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem kupovala tesco ty fialové byly super a pak jak byla větší tak v DM drogerii nebo huggies já jsem to střídala a vyzkoušela jich hodně a tesco jsou uplně super :wink: za málo peněz hodně parády :grinning:
31. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo moni málem bych zapoměla :grinning: Véna už je doma z nemocnice a vypadá to dobře,ještě se šetří nechodí moc ven,ale asi to bude dobré naštěstí!
31. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak to je supééééééééér, jsem ráda za ní, fakt supér. Bobek :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky jsem ráda :slight_smile: už jsme je potkaly ráno před obchodem minulý týden a vypadal dobře pořád tam mával na nějakého pejska :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně, že se uzdravuje a pochytila to v začátku. To je fakt hlavní :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste :confused: no jo vy si můžete užívat krásného počasí no my ne malá má pořád rýmu je strašně uknouraná jsme byli se projít jen do obchůdku a domů koupila jsem švestky tak zítra budeme mít k obědu švestkové knedlíky :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
MŇÁÁÁÁÁÁM asi budu muset přemluvit mamku a uděláme si taky nějaké knedle :grinning: .Manža zase na výkend nedorazí tak příjde mamka :slight_smile:
31. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata kdy máme ten sraz? :sweat_smile: mám trochu sklerozu no :confused: .Je to v pondělí ?
31. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, jo, v pondělí :dizzy_face:
31. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli pojedeš tou 39 nebo co to tu jede s zofi tak pojedete asi až na tu zastávku k Benzině takže se sejdeme tam?! :sweat_smile:
31. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já pojedu s zofi, to pro mě bude asi nejlepší a myslím že říkala, že bude vystupovat až na té benzině, takže se sejdem tam někdy po té třetí jak to tam je - 15:06 myslím nebo tak nějak.
31. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já už mám dneska uspáno :dizzy_face: a cpu se ředkvičkama :grinning: koukám na přátelé tož kaj vy se flákáte :confused:
31. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej flákáme :confused: já náhodou pilně pracuju, musím ještě do pondělka přeložit jednu smlouvu, tak nad tím teď sedím. muž mi vypadl do hospy a pak jde na stodolní pařit se sestřičkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já mám na návštěvě ještě jeho sestru (se kterou se nemusíme), tak se mi ta práce celkem hodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takže my budem s majou u benziny ale jako holky to se už fakt nikdo nepřidáááááááááááá :confused: :confused: :rolling_eyes: no dneska vás tu nebudu dlouho otravovat vypadá to dneska na romantišn večer u nás doma :dizzy_face: :grinning:
31. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tož to ti nezávidím takovouhle návštěvu :wink: kterou nemusíš hele ale jako tož ale všeho moc škodí ne co tak tady i pisinkovat při té práci :grinning: lenička se nudí teda zatím mě baví pořád přátelé ale za chvilec bude krize do devíti :grinning:
31. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neboooj, jasněže se nepřepracuju, však už jsem si dneska při odchodu z práce odpíchla dovolenoooooou :dizzy_face:

no ještě den by mohla, ne? asi bez malé, ale i tak.... aspoń nebude přemýšlet, co s ní tchýňáci provádějí :wink:
31. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mimochodem o té návštěvě jsem so dozvěděla dneska asi ve tři odpoledne, takže opravdu ohlášená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo neohlášené návštěvy vždy potěší :grinning: no myslím že den neukecáme ale jako to fakt nikdo no jsou prázdniny všichni v trapu ale v září bychom mohli udělat zas nějaký mega srazík minule nás došlo do mlýna dost
31. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn ale v září už možná já budu pracinkovat sluníčko :slight_smile: ale jestli budu dělat to co chci tak je to na 4 hodiny deně takže do dvanácti pak pro malou do školky takže sraz odpoledne :wink:
31. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak odpoledno no tož mám pocit vlastně že i tomasek už jde do práce ale ta myslím od listopadu jestli si dobře pamatuju no hold už tu budou pracovité matky :grinning: tož já si ještě počkám dva ročky :grinning: ale jako šla už bych klidně i dřív docela mi to chybí
31. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek