• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
a co jsi dělala před mateřskou?
už víme že tu máme právničku (to se může hodit :grinning: ) třeba až se budu rozvádět :grinning: :grinning: což doufám,že néééé.
A ostatní ani nevím ještě vím co dělala zdenka a Monča
31. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to já už zase budu pracovat jenom když se mi bude chtít :grinning: takže pokud nebudu rodit, tak klidně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dělala v pizerce ale tam se pak nevracím jelikož jsou tam vesměs odpolední nebo denní takže nic no budu muset hledat něco jiného :wink: což teda zatím nemám představu co ale tak jako doufám že se nevzdám a dodělám školu :wink:
31. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá no jo no já se taky nemůžu vrátit do práce tak snad aspoň něco najdu :unamused: na pracáku mě moc nepotěšila že jako servírka mám smůlu škoda že jsem se nevyučila něčím jiným no když mě to bavilo :unamused: a baví,ale kvůli Mařence to nende kdyby byl Martin každý den ve tři doma,ale s takovou práci jako má on to nejde :angry: tak snad mi vyjde to druhé.
31. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo právě mě to tam taky bavilo ifajný kolektiv nu což nadělám jako hlídání by u mě bylo což o to ale malé bych si neužila to takové zaměstnání až bude třeba ve škole a bude mít svoje zájmy bude chodit ven atd to pak je jiná ale takhle když bude ve školce chci prostě ještě trávit čas s ní co nejvíc.........a copak máš to druhé jestli můžu vědět?
31. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: Monča si dala fotky do alba a musím říct,že se nedivím že na ni sousedky čumí a špitají :grinning: normálně to bíško už jde vydět to je super! :grinning:
31. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím se moc o tom nechci bavit ať to nezakřiknou já mám totiž takové štěstí že když něco chci a kecám o tom tak se něco posere,ale až se ozvou tak písnu .Jako není to nic užasného je to jen na 4 hodiny deně ale aspoň něco když dneska ta práce moc není.Mamka říkala že zase propustily asi tři chlapy z Vítkovic minulý týden :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned jsem se šla kouknout, má moc hezké bříško :dizzy_face: asi je to pravda, že u druhého to jde rychleji než u pvního, aspoň to tak u všech je. já jsem v 7tt ještě ani skoro nevěděla, že jsem těhu, zjistila jsem to myslím na konci 7 nebo na začátku 8 :sweat_smile: a v práci jsem to řekla až někdy kolem 16, dřív to totiž nešlo poznat :grinning: a to jenom šéfovi a pak jsem to ještš další cca 3 týdny úspěšně tajila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tož já vás dneska opuštím :grinning: tož přeju dobru noc asi už se dnes neukážu :grinning: takže hezké spaní užijte si víkend kdo tu nebude já tu budu zítra zase jako na konu :wink:
31. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já to neutajila :grinning: lítala jsem po place a najednou mi jeden stálý štamgast řekl "tobě se nějak zvěčuje břicho" a tvářily se všichni jak debilové :grinning: tak jsem řekla že ne že se jim něco zdá,ale ti chlapy to normálně nějak poznaly a když jsem si chtěla zapálit (já víííím no tak ze zvyku) tak hned řvaly tak si vemte jak mě hlídaly :sweat_smile: nakonec jsem raději zašla k doktorovi aby mi dal nemocenskou protože do té hospody chodily i někdy romové a snima bylo vždy pozdvižení a někdy i s normálníma chlapama když chtěl někdo utéct nebo byl moc opilý tak jsem nechtěla riskovat že by se něco stalo,tak abych neměla nervy :grinning: .A pak jsem se válela doma a za asi tři týdny zjistila moje o sedm let starší segra že je těhu mimochodem pracovala tam kde já akorát ona na restauraci tak jsme se pak válely spolu na nemocenské a pak přišla kolegyně z opačné směny že je těhu a pak další zase z restaurace a završila to ukízečka :grinning: .Pak už si mamka dělala srandu,že nám to dělá asi šéf :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u mě to poznaly nejdřív ženské, chlapi kolikrát až v půlce šestého meěsíce :grinning: :grinning: :grinning: a ještě se strašně divili :grinning:
31. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji :slight_smile: Dala jsem si to foto kvůli těhulkám s kterýma si také dopisuju :wink:
No mě bříško rostlo rychle i u malého. Ale taky celý den žeru (pardon) tak je i nacpané :sweat_smile:
Přibrala jsem 2kg, takže jsem zvědavá jak to bude dál. Ale kila neřeším, to potřebuji :slight_smile:
Holky v to pondělí bych ráda dojela, ale to budeme mít nakupovací, mamka má dovču a tak potřebuje plno věcí a já budu šofér. A pak dorazím miláček, teda doufám, min. týden říkal , že tento a tento, že příští :grinning:
31. črc 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo na někom to nejde poznat a na někom hned,kdyby to na mě nešlo poznat ale nééé já musela přibrat 30kg :rolling_eyes: děs.
No nic jdu si naskenovat pár fotek a pak spát,zítra ráno přijde mamka tak ať zase nemá pindy že chrápu do devíti :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji hlavně, že se Mařenka měla u Tebe dobře :slight_smile:
Tak pá pá a pozdravuj mamču.
31. črc 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30 kilo :fearful: :fearful: :fearful: no já se vážila naposledy na začátku 7 měsíce a to jsem měla nahoře teprv 3,5 kg, tak jsem zvědavá co teď - 13.8. jdu na kontrolu a na krev na protilátky, tak se zas zvážím :sweat_smile: a taky k holiči, asi shodím dočasně dlouhé vlasy.... i když si nejsem jistá, jestli to manža přežije :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji dobrou :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsem si album tak se koukněte a napiště mi na koho se vám zdá že je máří víc podobná my se z manžou dohadujem tak chci nezávislý pohled :grinning: i když s těch fotek je mi to už více méňe jasné :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se mrknout :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji já bch řekla, že je spíš na Martina, ale i z Tebe má něco. Ta první fotka, tam je na Martina a druhá fotka, zase na Tebe, takže půl na půl, ale asi spíše jak Martin no nevím :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda doufám, že se jmenuje Martin, že si ho nepletu :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm čoveče, těžká otázka..... :sweat_smile: že by vyloženě někomu z vás dvou z oka vypadla, to se teda říct nedá.... :confused:
31. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla že oči má po tobě ale jinak je to celý tatínek :wink:
Dobrou holky a ať vám dobře dopadne srazík. Ráno fičíme tak papa :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to mu ani nebudu říkat :grinning:
Moni jo je to Martin :wink:
31. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro né Máji, aspon se Tě nebude ptát , který soused to byl a může být rád. Maminka je vždy jistá, jen je to horší s tatínkem :grinning: :grinning: :grinning: (si dělám srandu) :wink:
31. črc 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je ale pravda :grinning: prý je plno chlapů co vychovává cizí dítě ani o tom nevědí,ale naštěstí u Máří to je jasné :grinning: až na tu velkou držku mě připadá že měl Martin velkou což má furt,ale Mařenka ji tak velkou nemá :grinning:
31. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby Tě slyšel, četl, viděl :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu do hajan, malý brzy vstává, takže nebude žádné vyspavaníčko :frowning2: Tak pá a dobrou
31. črc 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no raději už jsem pšššš a taky jdu do hajan ,dobrou noc :pensive: .
31. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu chrnět :dizzy_face: tak dobrou :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata my dneska měli budíček v sedm nějak se to opět přibližuje k čím dál dřívější hodině :rolling_eyes: za chvíli jedem na velký nákup a pak šup dělat knedlíky no a pak kdoví malé je líp tak asi dneska risknem aspon procházku
1. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek