• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dobré ráno :slight_smile:
11. zář 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: tak já dneska budu dělat ovocné tvarohové knedlíky s jahodama :grinning: Tu chalupu vám závidím. Já bych hned někam jela :grinning:
11. zář 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi nedělej chutě nebo se stebou nebavím :wink: to abych řekla ať mi babička udělá knedle,ona umí suerní a já je neumím vůbec,si je vždycky necháme ze segrou udělat a pak jsme jak hovada protože má každa deset knedlíků,ale když to je něco tak extravagantního :grinning: jetšě cukřík z oříškama a máslíčko na to no a dost :rolling_eyes:
to já budu mít dneska jen polívku a na druhé fakt nevím ,mě někdy nic nenapadá a to moje malé mi ještě neumí říct co by to chtělo tak pak je na řadě listování kuchařkou jak v Disco příběhu :grinning:
11. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: maji tak ten cukřík u mě nebude, ale oříšky bych si tam dala, ale nejsou oloupané a mě se je nechce loupat a manža se na mě vykašle. Takže jenom s máslem :wink: :grinning:
11. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no i tak to je pošušňáničko :grinning: ,babička má vždycky připravené namleté ořechy z cukrem tak víš co je to babička :slight_smile: mě by se taky nechtělo piplat se stím :slight_smile:
No nic jdu se potit abych byla na výkend trochu normální :slight_smile:
11. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde se dneska flakáte?...... :confused: :grinning: :grinning:
11. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky tak jsem si zas početla no mě včera a dneska ráno nějak chytla střevní chřipka ted se jen bojím aby to neprohnalo i malou :frowning2: jinak nevím
Maji Nemo 2 není to bych určo věděla a taky měla já jsem filmový maniak máme doma něco přes 600 filmů takže to vím na sto procent ale taky bych si dala říct dvojku je to super pohádka taky ji mám moc ráda a ještě madagaskar :grinning: to bych taky mohla pořád :wink: no nejvíc máme těch pohádek a hororů ty taky dost můžu i když se u nich dost bojím :grinning:
no a zase jak tu jsem tak tu nikdo není mě to tak blbě pořád vychází
11. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauec lenninek jakto že tě nemám na skypu ani icq?a co máš za pohádky já bych potřebovala nějaká dvě tři pohádky podobné jako je nemo víš taky takové barevné ať se to mařence líbí a nechce pořád dokola jen Nema
11. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji-kámoška to taky nemááá:( a prý to opravdu není:(
11. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo....naš kubík třeba hodně sleduje. Příběh žraloka, splachnutej, Ratatui nebo i jaju a paju :wink: samozřejmě vede krtek :grinning:
11. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji máme lví krale ale jinak samé VHS pohádky
11. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji my máme doma spoustu kreslených pohádek na DVD :grinning: Já je ráda sleduji :grinning:
11. zář 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji jak říká žany ten příběh žraloka je taky super to by se ji určitě líbilo taky příšerky s.r.o jsou bezva,za plotem,divočina,lovecká sezona no je jich hodně máme taky skoro všechny večerníčky no skoro všehcny pohádky já je mám strašně ráda a už se těším až je budu malé taky pouštět :grinning: jinak lvího krále máme taky snad všechny disneovky máme :grinning: no maji já tě v icq mám ale ve skypu jsem si tě nedávala ten používám jednou za uherský rok ale nejsi tam dneska celý den na icq teda aspon mi te neukazuje online :unamused:
11. zář 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme se před chvilinku vrátili z venku. Byli jsme venku od rána, jen na oběd jsme se vrátili. Zase mají dobré akce v Rossmenu a Dm-ku, takže jsme utráceli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak naše malá je velký televizní maniak. Dokázala by se dívat na pohádky celý den a vždy si vybírá co chce pustit. Jen asi už měsíc máme pokažený dvd-přehrávač, takže se může koukat je na VHS-ky a to máme jen Tweetyho, takže ten tu jede od rána do večera. Pokud jí to samozřejmě dovolíme.
11. zář 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni akorát dneska sem u sestřenice viděla příběh žraloka:slight_smile:))) celkem sranda
11. zář 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my nemáme příběh žraloka ani to ratatoil či jak se to menuje to by se jí taky líbilo mám akurát to o těch poštovních holubech co jsou ve válce jinak všechny klasické české jsem myslela že jkdyž se to mě líbilo,no ale na ni zabírají ty Americké asi že jsou tak barevné :slight_smile:
11. zář 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny je to super já už to viděla tak aspon třikrát jinak Maji já myslím že klasické české se jí budou líbit až bude o něco větší asponděti od mého bráchy to tak měly :slight_smile: žany v rosmenu jsme utráceli taky :grinning:
11. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :sunglasses: ..nevíte o nějakém dobrém dětském dr, který bere?
V Ostravě Porubě?....díky :wink:
11. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul bere doktorka Mlejnková den mi jí doporučila a vzala i kamaradčinu berušku tak bere :grinning:
11. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky....mám to pro kamarádku a ta má ale děti tři :grinning:
Můžeš mi dát odkazna ni a nebo aspon přiblížit, kde sídlí?
..díky moc :wink:
11. zář 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé..máš ale krásné holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: ..A mají pěkná jména :sunglasses: :grinning:
11. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
misu- je to ona :wink:
12. zář 2008 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko.....zamračeny cely den bude, to zase budu ospala :grinning: :grinning: :wink:
12. zář 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec babuchy :grinning:
12. zář 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :grinning:
Včera mě manža příjemně překvapil,přijel z práce a dovezl mi pizzu :slight_smile:
12. zář 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji teda se máš...mě taky překvapil...rozbil sklenice a ještě to po sobě zametl.... :astonished: :astonished: :astonished: podotýkám v noci :grinning:
12. zář 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!! Maji, tak já nejdříve myslela nějaké jiné překvápko :wink: Ale pizza je taky fajn :sweat_smile:
12. zář 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marušce vše nej nej k svátku!!! :wink:
12. zář 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky! Tak denska to opravdu vypadá na zamračený den a já musím dneska do školy. No strašně se mi tam nechce :angry: .
12. zář 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek