• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, tak my máme asi sportovní víkend, včera brusle, dneska tenis-což bude ssranda, já to dva roky nehrála...
1. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko :wink: tak mamka už je tu (zrovna piskuje,že zase sedím u internetu :rolling_eyes: chjoooo) a za chvilku budem dělat knedle s borůvkama a s meruňkama :grinning:
Leni ty jsi mě uplně nalákala :grinning:
1. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já jdu právě dělat polívku a dneska jinak vaří manža, dělá čínu :dizzy_face:
včera se vrátili z té stodolní nějak překvapivě brzo, už o půl 4 byl doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak denber, máš fakt krásné šaty na svatbu (pokud jsou to teda finální) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Máji moje mamka taky piskuje, tak jsem nejradši jak je v práci, ted má 14 dní dovču :angry: :grinning:
Den jaké šaty, já chci taky vidět? Koukala jsem do alba a tam nejsou :unamused:
1. srp 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky vydět šaty ? :astonished:
děvčata knedlíčky už mám hotové no mňamózní :grinning:
1. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak se vede?Máji jaké jsi dělala knedlíky?
1. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, denber je má na beremese v albu :dizzy_face: je v nich jak princezna :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my už jsme po obídku a máme tu babičku a já jdu dneska na pivínko s kámoškou večír :grinning: maji hmm merunkové bych si taky dala my měli bramborové těsto a švestkové mnam jsem si požrala :grinning: :grinning: jsem neměla sto let :grinning: hele fen hod tu odkaz na den se mi to nechce vyhledávat :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
den krásné šaty :wink: my jsme odpoledne doma nechci s malou na to slunko a chci ji doléčit at můžeme v pondělí s vámi na srazík :slight_smile:
1. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni kynuté s meruňkami a borůvkami :slight_smile:
1. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty šaty jsou krásné :wink: ty první se mi líbí trochu víc ta růžová stuha je ozvláštní,ale jinak ji sluší oboje uplná princezna :slight_smile: ,ještě až bude namalovaná a učesaná tak to bure nádhera :sweat_smile:
1. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak ty bych si taky dala :slight_smile: jenže je neumím :frowning2: Ty šaty jsou perfektní :wink:
1. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten den sem fakt měla "švih" :grinning: ty první s tou stuhou byly favoriti, našla sem si je aj na internetu, ale měly velké mínus-které může být bervýznamné, ale ..... viděla sem je an veletrhu v atomu a zamilo vala sem se do nich tak, že sem si je hned zkusila a nenechala odehnat ženiccha, no....:frowning2: ale např.kámoščina mamka se tak trochu zabývá módou-neumím vysvětlit jak přesně a ta mi vzkazovala že ty s tou stuhou dělají dlouhý trup a tím, že já sem úzká a vyšší,tak to prodlužovaly dost a vlastně sukně šla do šířky až v polovině boků. ale pořád u nich někdy "slintám" :wink: :grinning: ale rozhodovalo to, že když sme odešly z toho salonu tak se mi do myšlenek vracely furt ty vítězné, ty knoflíčky na boku, ta krajka doole atd atd. však holky kdo by ste chtěly, svatbu máme 29.8 na radnici v porubě, začátek máme na 12:00. bude dvojtá, takže odhadujeme že bude trvat +- třičvrtě hodiny.jinak tenis dneska celkem dobře, čekala sem, že mi to půjde hůř :grinning:
1. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, kolik měříš? :wink: já 179 :stuck_out_tongue_closed_eyes: na korzetový šaty jsem si fakt netroufla, měla jsem takový:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=196073&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ale korzetový styl se mi strašně líbí a ty jsi v nich fakt moc krásná.... škoda že jsme v ten termín v nové bělé na dostizích, jinak bych asi přišla zamáčknout slzičku :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
tak dalo mi zavbrat vás dočístl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V to pondělí jedu 39 a vystupuju na Benzině. Fen ještě ti napíšu v kolik to bude na třebovické. :wink:
Den: jinak šaty jsou super a našla jsi to moje album na beremese? jestli ne tak tady ho máš
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=90045
2. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: fotky všechny moc krásné :wink: my včera přišli o půl dvanácté dneska jdeme na oběd k babičce takže nemusím nic vymýšlet ani vařit :wink: jako půl desáté a tdy dnes nikoho :confused:
2. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ted semi to plete : bud mám 169 nebo 179, ale myslím že spíše 169 :wink:
2. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky moc pěkné fotky, fen tys měla kytku o jaaké jsme uvažovaly taky, ale nikde nám nejsou schopni zaručit že růžové kaly budou opravdu růžové a ne třeba fialové.-( nevadí, už sem si vyhlédla jinou:slight_smile:
2. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.... zofi, jj myslím že to je tam kolem půl třetí, ještě kouknu na jízdní řád, pošlu ti pro jistotu do IP tel. číslo.
2. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste všechny takové krásné nevěsty :slight_smile: uplné princezny :wink:
My se teď opalujem trochu na balkoně,včera jsme byly ve stodole :grinning: tak stojí musela jsem udělat kontrolu na zítřejší srazík :grinning:
Je mi horko a ještě si udělám kafe no nic jdu ho vypít a pak :pensive:
2. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli u babičky na obedě bylo moooc dobrý před chvilkou jsme se vrátili malá nám usla v autě pět minut spala příjdem domů jdu si s ní lehnout že se taky prospím a nezabrala ani za boha takže fakt super ta bude protivná už v pět hodin :rolling_eyes: maji a v kolik my si dáme zítra srazík a kde teda?jinakmám pro tebe všechny filmy akorát ty dva jak jsme se domlouvaly musíš vyzkoušet :wink: a dneska je tam pěkně hnusně budem doma a možná až k večeru se zajdem projít ale v tom hicu nee šla bych na koupák ale nemůžu riskovat malou :frowning2:
2. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se sejdem před mým barák je to po cestě jo?když tak napiš na skype a já ti pošlu adresu :wink:
my jsme pořád na balkoně ráno jsme šly nakoupit do tesca ať nelezem v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam idem :wink:
2. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to tam fakt hezky, už se těším :dizzy_face:

my byli dneska v ikei. chtěli jsme komodu na věci pro malýho, měli jsme předem vybranou.... a nakonec jsme tam nechali tak nehorázně peněz, že mě málem kleplo... to je fakt mor, nejlíp tam vůbec nechodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jakou jste koupily?My máme tu rozkládací že je to komoda s přebalovákem a pak jak už není třeba tak se to překlopí a je to komoda s takovou poličkou
2. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na jejich stránkach už není,ale je serie Leksvik .Chtěla bych k tomu i skříň a postel ale je to drahé jak čert :rolling_eyes: takže myslím,že koupíme levnější postel a lepší rošt a matraci raději no i když to vyjde nastejno,ale rošt bych chtěla ten co se dá polohovat třeba jak bude mít rýmu tak bych ji dala hlavičku víc nahoru.
2. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my koupili obyč anebodu, se třema hllubokýma šuplíkama. už tam mám roztříděné věci :sweat_smile:
tuhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70121758 v tom největším rozměru.
za 14 dní si ještě přivezem postýlku, kterou šoupnem k tomu a je to :dizzy_face: t
jsme dneska viděli v té ikei postel co roste s dítětem, to vypadalo taky docela dovře, ale pochybuju že by se tam dala dát nějaká kvalitní matrace, to asi ne.
2. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek