• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no právě tu postel chtěl Martin tam je matrace k tomu ,ale pak až byse to roztáhlo tak by se dala koupit kvalitní,ale smolím na to vyděly jsme v orfě nebo jak se to jmenuje takovou pěknou dřevěnou a měla tam i dřevo z boku,že by se nedotýkala zdi to nechci mě to vždycky vadilo v noci jak se probudíte a ruka na studené zdi brrrrr,tak uvažujem že tu bychom koupily :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta komoda je pěkná ta by se mi hodila do předsíně
2. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsteeeeee? :confused:
2. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady stahuju si filmečky a mám tu práci :slight_smile: zítra se těším na náš mini srazík a den ty jako fakt bys nepřijela???? :rolling_eyes:
2. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky těším :dizzy_face:
teď už jdu chrnět, jsem z toho vedra jakási znavená :pensive: dobrou
2. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
3. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile: dneksa je tam hezky a dneska dělám rychlý a jednoduchý obídek abychom s malou stíhali hlavně ji dneska musím uspat před dvanáctou at se nepředvede jako největší protivná holčička :grinning: jo a dělám pangase s kašiškou tatínka máme v práci tak pro nás dvě mnamka jo a jako kde jsou dneska další :confused:
3. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano ,my už jsme vzhůru :wink:
Jsme v noci trochu nespaly asi ve tři jsme se obě vzbudily asi tím horkem a pak jsme zase usly a spaly doteť :grinning:
3. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska na 90% nedojedu. mám doma trošku problém, takže............. nemůžu slíbit :frowning2:
3. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak den :unamused:
3. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
den, co se děje? :confused:
já ještě frčím do mariánek pro oriflame a pak se teda potkám s zofi v autobuse :dizzy_face:
3. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže tam budete v kolik na té zastávce 15:06 ?My tam budem čekat :wink: a kdyby ne tak počkejte vy my totiž budem někde kousíček :grinning: máme sraz za pět tři :wink:
3. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, tak nějak.... jasný, že vám neutečem ... já s tím břichem toho už moc nenautíkám :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě už se vaří brambůrky k obídku a pak jdem rychle schrupnout :dizzy_face: no jsem zvědavá jestli mi malá vydrží v kočárku aspon cestu tam :rolling_eyes:
3. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdem spinkat aby jsme byly brzo vzhůru :grinning:
3. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to říct ve zkratce......................... uvažuji, zda ta svatba je dobrý nápad a opravdu to není pocit způsobený nějakou nervozitou. někdy z toho mojeho rostu až tak, že si říkám, radši nedělat svatbu než se za páár let rozvádět. ale tím vás nechci otravovat. dneska si to tam hezky užíjte a doufám, že vložíte fotky:slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
den to je blbé že nepřijedeš aspon bys na chvilku vypla :wink: a neboj je to spíš nervozita a neboj rozvod nebude :wink: je toho ted prostě na tebe moc a řekla bych že až budete bydlet sami ve svém uvidíš bude to úplně jinačí :wink:
3. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u něj je problém to, že když je chyba na moji straně tak se to sálodlouze řeší a když na jeho tak ne. jeho reakce apostoje sou vždy a všude na místě a naprosto v pořádku. Leni snad máš pravdu, ale u nás je problém, že sme oba celkem horké hlavy a navíc berani:slight_smile: nejdříve se pohádáme a až potom se to případně v klidu vyřeší..... já ted nikuš vařím rizoto a polévku a já si ohřeju špagety, asi-moc na jídlo chut nemám. holky držím palce at vám to výjde a hlavně at vám nezačne pršet, venku to vypadá všelijak - alespon u nás
3. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
den to i my se s davidem první pohádáme pak se usmíříme a pak to teprve probereme normálně nějaký ten problém jako ne pokaždé to tak je ale ve většině případech jo :wink: no ale beru to tak že to k tomu asi patří a vidím na tom pozitvní to usmiřování :grinning: :grinning: to bych se pak klidně hádala pořád :grinning: ne dělám si srandu no a stím počasím snad pršet nezačne to by mě fakt jako naštvalooooo :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to je asi u všech. akorát hádka je jedna věc a to další věc druhá. a řeči typu: že tohle a tohle nehodlá tolerovat, že bude zle..............mě vytáčí až nevím kam. jinak máme za sebou dvě zkoušky líčení, ve středu deme na jisto zamluvit kytku-ještě pořádně nevíme jakou - se domluvíme tam. 26.8 deme na nehty-se těším jak hrom:slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den takhle nemůžeš hned uvažovat,že někdy bude rozvod hadají se všichni a přesně tak je to i u nás když něco udělám já tak to slyším ještě měsíc a když on tak je to v pohodě a zdaleka nejsme jediné :wink: .Taky se hádáme a takové že něco nebude tolerovat,že bude zle a podobně to je normálka.A přesto jsem si ho vzala a světe div se ale nějaké ukňouraného podpantofláka bych hanala já potřebuju chlapa který si umí dupnou ,potřebuju někoho ským se můžu pohádat,ale taky potřebuju někoho o kom vím že když se něco stane tak se o něj můžu opřít.
Neznám nikoho kdo se neháda naopak už jsem byla u mnoho vest hádek a vždycky se to vybouří a je to v pophodě a u tebe to je asi ta nervozita,uvažuješ teď před svatbou nad blbostma. :grinning: .Pokud tě nebije,není násilný nebo nechlastá tak je to v pohodě každý se musí občas vyřvat a my se musíme akurát naučit jak stěma chlapama zatočit aby myslely,že vyhrály a přitom nevyhrály :wink:
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata my už se s malou jdem oblíkat a vycházíme :wink: tak večír zase tady vidím to že tu jsme stejně jen my co jdem na srazík teda krom den no :wink: jinak jsou všichni v tahu :grinning: no na prázdnínách nejspíše :grinning: jo a malá je protivná takže se těšte na pozdvižení :grinning: :sunglasses:
3. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maru - dík:slight_smile: ono vím očem mluvíš, měla sem před davim přítele, který byl strašlivě moc hodný, dovolil mi úplně všechno-až mě to štvalo. ale zasex pravda, že on by byl nakonec chduák. protože kdyby si alespon někdy uměl dupnout a říct, prostě nejedeš-tenhle víkend bud doma, ale on ne, snášel všechno a pak se se s ním rozešla-sem byla mrcha jak hrom :frowning2:
3. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme doma a papáme :slight_smile: pak se půjdem okoupat zatím jsme opláchly jenom špinavé nohy a ruce :grinning:

no vidíš Den :wink: znám spustu takových kluků hodných a to nemusíš být mrcha,ale oni jsou tak moooc hodní že pak tak vypadáš :grinning:
3. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už jsme taky doma malá mi po cestě usla takže půjde spát až někdy po osmé :rolling_eyes: ale stavila jsem se ještě v obchůdku a koupila si dobrou zmrzlinku tak si večír obalím nervy :grinning: no nic jdu ju nějak unavit na hodku v sedm bude koupando no a pak se uvidí :wink:
3. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf to jsem se unavila :grinning: už jsem taky doma a funím, ještěže už bylo odpoledne líp a ne takové vedro....

den, přidám se k holkám, u nás je to to samý, když mám problém já s ním tak jsem divná a když má problém on se mnou, tak se to řeší dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky jsem si ho vzala a rozhodně nelituju :wink: prostě - CHLAP, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že bychom mohly založit téma :Zoufalé manželky a vyděla bys kolik nás má stené chlapy jako ty oni mají svoje ego a svoji pravdu,dobrá manželka se stím naučí pracovat a špatná se holt rozvede :grinning:
3. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vís zdravím ženy, tak Eli mi v buse usla božátko. Ale jak jsme dorazili domů tak jsem ji vzbudila a už je okoupaná a bude spinkat :grinning:
3. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám obě dětičky usly :grinning: ,já jsem dala Máří spát teď ale pořád ji tam slyším
:confounded:
3. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek