Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
fender
3. srp 2009
tak jsem měla na návštěve ještě rodiče, byli jsme na véču a teď už jsem doma a už budu jenom sedět a funět x-)
zofinecka
3. srp 2009
teda tako to jste si dali do nosu co? 😃 😉
fender
3. srp 2009
no to si piš 😉 byli jsme tu u nás na rohu v boombay, tam výborně vaří, tak jsem se přecpala - a to jsem si preventivně dala jenom poloviční porci 😃
zofinecka
3. srp 2009
boombay je super. Já jsem tam chodívala na salát. My rádi chodíme tady k nám do Evity, ale občas zajdem i jinam, třeba do La Strady na těstoviny 🙂 😉 Já si dala na večeři krupici 😃
leninnek
3. srp 2009
tak holky mě malá už taky právě usla.....konečněěěěěěěěěěěěěěěěěě už byla fakt protivnááááá 8-( no jsem si ted dala tady ten nanukáč 😃
zofinecka
3. srp 2009
leni neprovokuj s nanukáčem jo ]-( 😃
fender
3. srp 2009
zofi já byla v La Stradě jen jednou a tak mě to tam tehdy znechutilo, že jsem tam od té doby nepáchla, ale to jsem měla asi celkem smůlu na obsluhu :-p

mňam nanukáč bych si taky dala :-N
zofinecka
3. srp 2009
tak co já tam byla tak pokáždé dobrý.
Jsme si měly dát ten pohár 😃
leninnek
3. srp 2009
no byl dobrý holky fakt jsem si pochutnala x-) 😃 jenže ted mě tam čeká žehlení a taky hora nádobé z oběda 8-(
fender
3. srp 2009
no já bych si dala hned, ale musím hlídat sladký 8-( takže o to mám na sladké větší chuť, že :-S
zofinecka
3. srp 2009
fen jak to?
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?id=...
v sobotu jsme si užívali 😃
leninnek
3. srp 2009
to nejdeeee =-) žofi
leninnek
3. srp 2009
jo už to jde sem se musela přihlásit 🙂 hele jako maja na nás nějak kašle že ona beztak čumí na filmy 😃
fender
3. srp 2009
zofi to je u vás???? =-) =-) =-) ty jo to je super zahrada x-)
zofinecka
3. srp 2009
jo to je u nás 😃
fender
3. srp 2009
no měla jsem sice hodnoty na testu na cukrovku v normě, ale spíš k horní hranici té normy, tak omezuju (do té doby jsem pravda futrovala tak kilo čokolády denně 😃)
zofinecka
3. srp 2009
mě je strašné hicno :-p
leninnek
3. srp 2009
žofi teda zahradu závidím jo a ta mucha na tom listě tak ta nemá chybu fakt jak se ti to povedlo vyfotit 😃 😃
zofinecka
3. srp 2009
😃 to fotil můj koupelnový brácha 😃
leninnek
3. srp 2009
žofi krásné fotky 😉 no tož asi budu taky fotik křaky a stromy a trávu a muchy ale kde =-) fakt hezké 😉 a jako holky kde jste utekly no já jsem od zítřka do čtvrtku bez malé vezem ji k mamce pak si vemem i mamku tady k nám v pátek večer jdem na pivečko s kámoškou a v sobotu jdeme na oslavu narozenin bez malé a v neděli slavíme malou x-) x-) x-) bude dortíček a svíčka a balonky a hlavně dárečky x-) x-) už se strašně moc těším a pak víkend 15 a 16 slavíme s rodinami
leninnek
3. srp 2009
fakt tak teda vyřid koupelnovému bráchovi klobouk dolů fakt hezké hlavně ta mucha na listech 😉 😃
fender
3. srp 2009
já chci taky takovou zahradu :-N

lani a jo, v y budete mít rok, no teda =-)
leninnek
3. srp 2009
no tedaa ani nemluv jak to rychle uteklo já jdu za dva dny na poradnu do porodnice a oni si mě tam nechajjjj a za čtyři dny mi začnou vyvolávat porod x-) 😞 au 😃
zofinecka
3. srp 2009
leni vyřídím. Teda to jsou ale vyhlídky 😃
leninnek
3. srp 2009
jo hlavně to žofi byly vyhlídky chjo letí to až hrůza za chvíli budu mít takovou breptu jako maja 😃
fender
3. srp 2009
nechte toho, mně to za chvilku začne řvát 😃
leninnek
3. srp 2009
holky já si od zítra budu odpočívat 🙂 ale vím že večer už mi bude strašně smutno jo a zahradu bych brala takyyy sice můj brácha má taky barák i od davida segry ale stejně to není ono
zofinecka
3. srp 2009
no ale ta brepta je taky super 😃 Připomněla mi děti ze školky 😉 :-N
fender
3. srp 2009
jojo, byla fajná x-)
zofinecka
3. srp 2009
přémo slaďoučkááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😃

Začni psát odpověď...

Odešli