• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak jsem měla na návštěve ještě rodiče, byli jsme na véču a teď už jsem doma a už budu jenom sedět a funět :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tako to jste si dali do nosu co? :grinning: :wink:
3. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si piš :wink: byli jsme tu u nás na rohu v boombay, tam výborně vaří, tak jsem se přecpala - a to jsem si preventivně dala jenom poloviční porci :grinning:
3. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
boombay je super. Já jsem tam chodívala na salát. My rádi chodíme tady k nám do Evity, ale občas zajdem i jinam, třeba do La Strady na těstoviny :slight_smile: :wink: Já si dala na večeři krupici :grinning:
3. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mě malá už taky právě usla.....konečněěěěěěěěěěěěěěěěěě už byla fakt protivnááááá :rolling_eyes: no jsem si ted dala tady ten nanukáč :grinning:
3. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni neprovokuj s nanukáčem jo :angry: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já byla v La Stradě jen jednou a tak mě to tam tehdy znechutilo, že jsem tam od té doby nepáchla, ale to jsem měla asi celkem smůlu na obsluhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mňam nanukáč bych si taky dala :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co já tam byla tak pokáždé dobrý.
Jsme si měly dát ten pohár :grinning:
3. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byl dobrý holky fakt jsem si pochutnala :dizzy_face: :grinning: jenže ted mě tam čeká žehlení a taky hora nádobé z oběda :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych si dala hned, ale musím hlídat sladký :rolling_eyes: takže o to mám na sladké větší chuť, že :confounded:
3. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nejdeeee :confused: žofi
3. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už to jde sem se musela přihlásit :slight_smile: hele jako maja na nás nějak kašle že ona beztak čumí na filmy :grinning:
3. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to je u vás???? :confused: :confused: :confused: ty jo to je super zahrada :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je u nás :grinning:
3. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měla jsem sice hodnoty na testu na cukrovku v normě, ale spíš k horní hranici té normy, tak omezuju (do té doby jsem pravda futrovala tak kilo čokolády denně :grinning:)
mě je strašné hicno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žofi teda zahradu závidím jo a ta mucha na tom listě tak ta nemá chybu fakt jak se ti to povedlo vyfotit :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to fotil můj koupelnový brácha :grinning:
3. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi krásné fotky :wink: no tož asi budu taky fotik křaky a stromy a trávu a muchy ale kde :confused: fakt hezké :wink: a jako holky kde jste utekly no já jsem od zítřka do čtvrtku bez malé vezem ji k mamce pak si vemem i mamku tady k nám v pátek večer jdem na pivečko s kámoškou a v sobotu jdeme na oslavu narozenin bez malé a v neděli slavíme malou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude dortíček a svíčka a balonky a hlavně dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: už se strašně moc těším a pak víkend 15 a 16 slavíme s rodinami
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt tak teda vyřid koupelnovému bráchovi klobouk dolů fakt hezké hlavně ta mucha na listech :wink: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky takovou zahradu :sweat_smile:

lani a jo, v y budete mít rok, no teda :confused:
3. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tedaa ani nemluv jak to rychle uteklo já jdu za dva dny na poradnu do porodnice a oni si mě tam nechajjjj a za čtyři dny mi začnou vyvolávat porod :dizzy_face: :frowning2: au :grinning:
3. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni vyřídím. Teda to jsou ale vyhlídky :grinning:
3. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hlavně to žofi byly vyhlídky chjo letí to až hrůza za chvíli budu mít takovou breptu jako maja :grinning:
3. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechte toho, mně to za chvilku začne řvát :grinning:
3. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si od zítra budu odpočívat :slight_smile: ale vím že večer už mi bude strašně smutno jo a zahradu bych brala takyyy sice můj brácha má taky barák i od davida segry ale stejně to není ono
no ale ta brepta je taky super :grinning: Připomněla mi děti ze školky :wink: :sweat_smile:
jojo, byla fajná :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
přémo slaďoučkááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
3. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek