• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
nechcete se za mě jít někdo umýt a převlíct a uložit do postele? já jsem tak zdechlá, že se mi nechce ani pohnout :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se sekla na skypu s kámoškou :slight_smile: jo sladká to brepta :grinning: no jo ty děti :dizzy_face: já se tady furt peru s myšlenkou zda si nedát ještě nanukáč :grinning: ale ne nedám si nemůžu měla bych jít pobalit malou ale ták se mi nechce vůbec neco dělat a se tu na mě furt směje ta kupa prádla a nádobí furt to na mě volá ale dělám že neslyším nevidím :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen dobrá jápůjdu za tebe se umýt převlíct a už uložit a ty za mě vyžehlíš a pomyješ co ty na to :grinning:
3. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky si děláte prdel jako druhý vzkaz po sobě že vy mě chcete tež dohnat k tomu prádlu :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, leni to je dost blbej výměnnej obchod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: jako fakt vy teda jste ale :rolling_eyes: jééé ale na nově mi běží filmeček tož asi to zkouknu s tou žehličkou :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen fakt :confused: a já myslela jak není skvělej :grinning:
3. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby ses moc nudila tak tu mám taky ještě nějaké věci na žehlení :grinning: akorát mi manža vyfoukl balón na kterém žehlím, bo jsme všechno schovávali jak nám měnili ta okna, a ještě mi ho nenafoukl, tak prostě v žádném případě žehlit nemůžu, to dá rozum :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo žofince dneska nikdo neokupuje koupelku tak už to zabalila maja už není ani na skypu čučí na filmy takže prdí na nás :grinning: a ani dobrou noc nám nepopřály
3. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo fen to je dobrý já se nenudím vůbeccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc :rolling_eyes: ale jako zas to na mě volalo tak přemýšlím že to normálně počká na zítřek nebo dokonce až na středu kdy budu bez malé přece jenom udělám to dneska a pak se ještě budu nudit ne :grinning:
3. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
byl ajsem se okoupat a čekám na manžílka až přijde z práce :grinning: :wink:
3. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hrozná úroveň tady... já bych taky už šla spát, kdyby se mi chtělo vstanout z toho gauče :grinning:
3. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak řekni manžovi ať ti pomůže ne? :grinning:
3. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel má dneska službu :confounded: jsem ho viděla rno v půl šesté jedním okem a dorazí až zítra odpo....
3. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je teda blbýýýýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
že :confused: taky mi dělá starost, jak se do té postele dostanu :grinning:
3. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spi na gauči, ať nikam nemusíš :grinning:
3. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky řešení :grinning: já počkám, až se mi bude chtít na záchod, pak budu prostě muset vstanout :grinning:
3. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem se sekla .............ale nééé u žehličky ale na skypu :grinning: jsem se rozhodla to vydrží všechno do zítra :grinning: a sleduju filmeček a rozloučím se s vámi jelikož se k němu natáhnu už to začíná být zajimavé a křeslo nepohodlné :grinning: takže dobrou noc vám přeji a zítra jsem tu jak na konu ale jelikož bez malé tak možná ne tak často budu užívat :grinning: úklid a pak lehárko žádné vaření jůůů no nic nebudu básnit zítra si dopapkám nanukáč :grinning:
3. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase s tím nanukáčem :angry: :grinning:

tak dobrou, zítra tu taky ještě budu, odjíždíme ve středu :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Kdepak jste? :wink:
4. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno-venku je dost velká změna, co? ještě, že se to netrefilo na včerejšek
4. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
den naštěstí nám to vyšlo :grinning:
4. srp 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co budete dneska dělat, jjá chtěla s nikuš vyrazit ven, ale takhle z toho asi nic nebude-max. tak do obchodu a zpátky
4. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko tak normálně malá se vzbudila v šest no nic dala jsem ji mlíko tak si ho vypila a pak chtěla být vzhůru ale vzala jsem ji k nám do postele a zalomila to a spali jsme až do půl deváté :dizzy_face: tož jsem fajně prospaná no a za chvilku jedem odvézt malou.......no počasí nám naštěstí vyšlo den a nikuš nakonec jede s tchánovcema na chatu? no a kde máme maju :confused: a fen :confused:
4. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni nakonec nevím, bud pojede na chatu, neboo půjde k našim nebo oboji, ale to nevím zda bych to vydržela zase já, dát ji na dva dny tam a pak ji vidět jenom chvilinku a zase dva dny bez ni.............to bude zkouška i pro mě :grinning:
4. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já musím dneska k doktorovi a jedu do centra, takže já mám o zábavu postaráno :grinning:
Den: to zvládneš neboj :wink:
4. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! no ale od zítřka má být zas hezky :wink: jirka se kupodivu vrátil už v půl desáté, až jsem se divila, tak teď dospává.... já musm jít dneska zrušit stavebko a taky asi půjdem už nakoupit, ať se tím zítra nezdržujem a můžem rovnou jet.
4. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen, asi mi to uteklo-kampak jedete? tak to je dobře, že už ho máš doma. švagrová je taky doktorka, tak vím jak je to někdy šílené-ty služby a hned do práce. nevím zda bych si na to já sama zvykla, možná jo,ale trvalo by to. jaký dělá obor, jestli se můžu zeptat
4. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, jen na chatu do horní lomné - původně jsme chtěli k tomu moři, na oloženou svatební cestu, že budeme plodit potomka, ale nějak nám to nevyšlo :sweat_smile: a teď už se na nějaké velké cestování necítím.
jj, služby jsou dost děs, jde ráno do práce a přijde druhý den odpoledne, kolikrát celou tu dobu vůbec nespí :confounded: pak se doma ani do futer trefit nemůže, jak je ztahaný. dělá na interně, na kardiologii. za chvilku ho budu muset jít vzbudit na oběd, aby se vůbec najedl, dneska ještě ani nesnídal.
4. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek