Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
leninnek
4. srp 2009
holky tak já už jsem osiřela 😞 no ted jdu pomýt tu horu nádobí co na mě zevčera volá pak udělám čínu pak se asi natáhnu a pak poklidím a večer vyžehlím a tím pádem budu mít dnes hotovo a zítra bude relax 😎
marie83
4. srp 2009
Ahoj tak jsem tady 🙂
Včera jsem se na vás vyprdla děvčata 😉 Lenča měla pravdu kukala jsem na film Nestyda 😃 ten český nový a dneska jsem byla u babičky vrátily jsme se teď,Mařenka čuminká na pohádku 🙂 .A zítra jedu k té segře do pátku ,přijede pro mě autem tak to je super.Ale to jen proto,že potřebuje tady do obchodu :-N
No nic půjdu si vyprat závěs a pak ho hned pověsím aspoň mi to tu bude zase voninkovat 😃
denber
4. srp 2009
tak my ted s niky míříme ven, doufám, že nezmoknem🙂
marie83
4. srp 2009
Myslím,že Den zmokne :-| v Hrabůvce už prší 8-(
zdenka26
4. srp 2009
Ahojky všem,jak se máte?to počasí je na houby,vůbec netuším co budeme dneska dělat asi sedět doma ]-(
marie83
4. srp 2009
a nechceš přijít na kafe?
marie83
4. srp 2009
aspoň by mě to přinutilo uklidit
😃
zdenka26
4. srp 2009
jo proč ne,ale malý ted vytuh,byli jsme celé dopoledne venku
marie83
4. srp 2009
tak až se vzbudí tak můžete dorazit pak mě prozvoň jak výjdete 😉
zdenka26
4. srp 2009
tak ju doufám že nebude spát do pěti tak jak včera
denber
4. srp 2009
maji nezmokla, pěkně sem se oblékla, nikuška v kočárku, vyjíždíme a začlo pršet, tak sem se na to vykašlala a zavolala babičce at příjdou na kafe oni. my máme totiž ne zrovna funkční pláštěnku na kočár. tak to v dešti moc nejde
marie83
4. srp 2009
🙂 tak to je dobře už tam prší opravdu hodně.
fender
4. srp 2009
no počasí teda fakt nic moc.... 8-( zítra odjíždíme na chatu, tak jsem zvědavá, snad se to hodlá zlepšit, i když obecně mi chládek vyhovuje 😎
zdenka26
4. srp 2009
Máji tzak malý se ted vzbudil,ale asi se nestavíme do toho počasí se mi vůbec nechce a auto doma dneska nemám
marie83
4. srp 2009
Tak to neva stejně mě přepadla nějaká unava tak půjdu odočívat to bude tím počasím 😃
zdenka26
4. srp 2009
tak to já uklízím,jsem začala s generálním uklidem
marie83
4. srp 2009
já jsem něco málo uklidila a seru na to zítra jedu pryč tak jsem udělala to hlavní
včera jsem vytírala a dneska bych mohla znova nevím co to moje děcko pořád dělá :-S
zdenka26
4. srp 2009
jo tak to vytírání máme stejné,vytírám ob den a stejně to vypadá jak bych nevytírala týden.
marie83
4. srp 2009
:-o mě chytlo brutlání spaní ať už je aspoň šest Máří nespala odpo. tak ji dám chrnět a jdu taky |-|
zdenka26
4. srp 2009
Tak u nás spaní nehrozí až tak kolem deváté :-| ted kouká na Maxi psa fíka,tak jsem aspon douklízela a mám veget a ani se nehnu 🙂
fender
4. srp 2009
tak to já jsem vytuhla skoro na dvě hodiny :-N
marie83
4. srp 2009
já jsem se okoupala uvařila manžovi jídlo a půjdu leháro
denber
4. srp 2009
já ted chystám večeři nikuš, potom půjde spát a pak se uvidí a zítra máme návštěvy-tak snad vše výjde 😉
leninnek
4. srp 2009
holky no já vytuhla od tři do šesti a ted mi přišla sestřenka tak kecáme večer tu budu 😃
zofinecka
4. srp 2009
já jdu žehlit :-p
fender
4. srp 2009
já ne, pořád nemám nafouknutej ten balón :-p 😃
fender
4. srp 2009
no co je zas totok za účast ]-(

já se loučím, netuším, jestli tu zítra ještě budu, objevím se nejspíš v úterý nebo ve středu 😉 tak se mějteeeeee x-)
zofinecka
4. srp 2009
já mám vyžehleno a reď čekám na manžu.
Fen užijte si chalupy. My jedem v sobotu na dovču tak se minem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😃
leninnek
4. srp 2009
jééé no před chvíli odešla sestřenka tak jsem se tu nedostala 🙂 fen užijte si to tam hned bych jela taky někam.........no nic přeju dobrou no a zároven pak dobré ráno jelikož zítra budu vstávat nejdřív v deset x-) musím si to užít 😃
marie83
5. srp 2009
dobré ráno 🙂 my jsme měly včera tatínka doma tak si ho musela maminka užít :-N a za chvilku jedu k ze segrou k babičce pak do Poruby a pak alou k segře 😃 počasí sice nevypadá moc dobře,ale doufám že se to nějak vyvrbí 😉

Tak zatím pa budu tady as v pátek 🙂