• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky tak já už jsem osiřela :frowning2: no ted jdu pomýt tu horu nádobí co na mě zevčera volá pak udělám čínu pak se asi natáhnu a pak poklidím a večer vyžehlím a tím pádem budu mít dnes hotovo a zítra bude relax :sunglasses:
4. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem tady :slight_smile:
Včera jsem se na vás vyprdla děvčata :wink: Lenča měla pravdu kukala jsem na film Nestyda :grinning: ten český nový a dneska jsem byla u babičky vrátily jsme se teď,Mařenka čuminká na pohádku :slight_smile: .A zítra jedu k té segře do pátku ,přijede pro mě autem tak to je super.Ale to jen proto,že potřebuje tady do obchodu :sweat_smile:
No nic půjdu si vyprat závěs a pak ho hned pověsím aspoň mi to tu bude zase voninkovat :grinning:
4. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my ted s niky míříme ven, doufám, že nezmoknem:slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že Den zmokne :unamused: v Hrabůvce už prší :rolling_eyes:
4. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,jak se máte?to počasí je na houby,vůbec netuším co budeme dneska dělat asi sedět doma :angry:
4. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nechceš přijít na kafe?
4. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň by mě to přinutilo uklidit
:grinning:
4. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo proč ne,ale malý ted vytuh,byli jsme celé dopoledne venku
4. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až se vzbudí tak můžete dorazit pak mě prozvoň jak výjdete :wink:
4. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju doufám že nebude spát do pěti tak jak včera
4. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji nezmokla, pěkně sem se oblékla, nikuška v kočárku, vyjíždíme a začlo pršet, tak sem se na to vykašlala a zavolala babičce at příjdou na kafe oni. my máme totiž ne zrovna funkční pláštěnku na kočár. tak to v dešti moc nejde
4. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to je dobře už tam prší opravdu hodně.
4. srp 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no počasí teda fakt nic moc.... :rolling_eyes: zítra odjíždíme na chatu, tak jsem zvědavá, snad se to hodlá zlepšit, i když obecně mi chládek vyhovuje :sunglasses:
4. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji tzak malý se ted vzbudil,ale asi se nestavíme do toho počasí se mi vůbec nechce a auto doma dneska nemám
4. srp 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to neva stejně mě přepadla nějaká unava tak půjdu odočívat to bude tím počasím :grinning:
4. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já uklízím,jsem začala s generálním uklidem
4. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem něco málo uklidila a seru na to zítra jedu pryč tak jsem udělala to hlavní
včera jsem vytírala a dneska bych mohla znova nevím co to moje děcko pořád dělá :confounded:
4. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to vytírání máme stejné,vytírám ob den a stejně to vypadá jak bych nevytírala týden.
4. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: mě chytlo brutlání spaní ať už je aspoň šest Máří nespala odpo. tak ji dám chrnět a jdu taky :pensive:
4. srp 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás spaní nehrozí až tak kolem deváté :unamused: ted kouká na Maxi psa fíka,tak jsem aspon douklízela a mám veget a ani se nehnu :slight_smile:
4. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem vytuhla skoro na dvě hodiny :sweat_smile:
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se okoupala uvařila manžovi jídlo a půjdu leháro
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted chystám večeři nikuš, potom půjde spát a pak se uvidí a zítra máme návštěvy-tak snad vše výjde :wink:
4. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no já vytuhla od tři do šesti a ted mi přišla sestřenka tak kecáme večer tu budu :grinning:
4. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne, pořád nemám nafouknutej ten balón :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co je zas totok za účast :angry:

já se loučím, netuším, jestli tu zítra ještě budu, objevím se nejspíš v úterý nebo ve středu :wink: tak se mějteeeeee :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vyžehleno a reď čekám na manžu.
Fen užijte si chalupy. My jedem v sobotu na dovču tak se minem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
4. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé no před chvíli odešla sestřenka tak jsem se tu nedostala :slight_smile: fen užijte si to tam hned bych jela taky někam.........no nic přeju dobrou no a zároven pak dobré ráno jelikož zítra budu vstávat nejdřív v deset :dizzy_face: musím si to užít :grinning:
4. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: my jsme měly včera tatínka doma tak si ho musela maminka užít :sweat_smile: a za chvilku jedu k ze segrou k babičce pak do Poruby a pak alou k segře :grinning: počasí sice nevypadá moc dobře,ale doufám že se to nějak vyvrbí :wink:

Tak zatím pa budu tady as v pátek :slight_smile:
5. srp 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek