• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, tak u nás nic nového. pokud bude delší dobu takhle, tak nevím co doma budu dělat:frowning2:(( se asi cvoknu. co vy, jak se máte? dneska si na oběd udělám assi sýr, enbo si objednám picu, nic složitějšího se mi nechce dělat. nikuš má svoje:slight_smile:
5. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, kdepak jste všechny. snad ne všechny na dovolené :wink: tak máme vybranou kytku, byly jsme tam +- 1,5hodiny, ale máme zařízeno úplně vše. auto, kytky pro ty či ony, vž
6. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, kdepak jste všechny. snad ne všechny na dovolené :wink: tak máme vybranou kytku, byly jsme tam +- 1,5hodiny, ale máme zařízeno úplně vše. auto, kytky pro ty či ony, výzdobu - prostě vše. holky pokuud můžu doporučit tak na růžné akce nebo oslavy tak květinářstvíí Simona, je pod rondlem, vedle knih. paní nám půjčí aj vázičky, takovou tu stuhu doprostřed stolu, jednání bomba, a kytky tam mají taky krásné
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak Vás nebudu ani dočítat :slight_smile:
Den, už se Ti to blíží co?
Máji jsem Ti psala smsku asi 3 dny zpátky, neodepisuješ?? :grinning:
6. srp 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky moni, no-hurá, sem si říkala, že by se tu nikdo neukázal. blíží a někdy se tak umíme s mojim pohádat, že si říkám že to fakt musí být ta nervozita nebo nnevím, akorát ted mám na sobě svatební boty, půjčila mi je kámoška tak zkouším v nich chodit, zda bych je mohla mít. jakpak se máš ty, špuntík roste a tobě je dobře?
6. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jak se máte.Já jsem nějaká nachlazená,tak dneska sedíme doma :unamused:
6. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak já už mám malou dneska doma odpoledne jsme spolu spinkali pak byli v obchodě a užs e nám to blíží od včera jsem v porodnic :grinning:
6. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, leni uteklo to jak voda, že? copak ji nakonec budete kupovat k těm narozeninám.?
6. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No utíká to ani nemluvte,doma už taky řešíme dárky pro malého na narozeniny
6. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ji původně chtěli kupovat toho mluvícího pejska, jak máte leni doma s těma packama atd. ale nakonec nám padla do oka ta tříkolka, je sice drahší,ale neměnila bych. kámoška to ted viděla, dala do toho syna a budou mu to taky kupovat, nikuš se to líbí a má to až kdo ví do kdy. a co ji budem kupovat na dva roky, tak to netuším ani mlhavě, uvidíme jaké bude mít " zájmy " :wink: a k tomu, že to utíká, si pamatuji jak včera, když mi dr.řekla: "a příště vystavíme průkazku" - jé, jak mi se to zdálo daleko:slight_smile: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den: já chodím jedině tam a taky jsem tam měla veškerou výzdobuna svatbu :wink:
6. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den tu tříkolku kupovat nebudeme David nechce příjde nám to zbytečné doma má odrážedlo tříkolku pak od davidové segry bude mít no a pak už hned kolo já jezdila od dvou a půl let na kole a od tří bez koleček a david tak samo takže chce malou taky učit brzo :wink: jinak David malé koupil tatrovku :grinning: no nějak si chtěl asi užít autíčka a jinak spoustu hraček a oblečení jinak nic extra nás nenapadlo uvidíme co dostane .........no ale strašně se těším v neděli dopoledne si budu užívat výzdoby a odpo slavíme :dizzy_face: jinak pejsek u nás vede pouští si ho pořád a tancuje s ním jo a koupili jsme ji kladívko co vydává zvuky a to jsme ji už dali no a taky vede pořád něco zatlouká :grinning: no my jdeme zítra na pivo a v sobotu na oslavu ted ten týden budu mít strašně nabitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdepak máme maju říkala že se v pátek vrací asi má manžu doma tak si ho užívá :grinning:
6. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den já už tady pak nebyla, fičela jsem do hyperky za kámoškou :wink:
My se máme fajn, včera jsem byla na ko a vše ok, žádný hematon nic, strašili mě a zbytečně :angry:
Mám i fotečku a příště dostanu i průkazku :dizzy_face: Jinak špatně mi není, jen ráno mám motáka, než se proberu a najím, pak jsem v pohodě, což jsem ráda :slight_smile:
Neboj to jste jen nervozní, hádky jsou všude :wink:
6. srp 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Mája je u ségry do úterka :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, my sme nad tím taky podobně uvažovali-davi má taky odrážedlo-motorku na půdě, ale pak sme si říkali než něco co zahoodí a nebude si toho všímat. může to mít až do tří let, s tím, že pak už je pidi krůček na kolo a pár lidí mi to i doporučovalo-sice jinou značku, ale v podstatě šlo o to, že se pak jednoduše přejde na to kolo a je to. tatrovku máme taky:slight_smile: dostala ji od našich a hrozně moc se ji líbí, když si k tomu sedne a sama s tím hýbe sem a tam, nebo se naloží a my ji vozíme, akorát to je trošku nervozní. to kladívko-je takové obyčejné a ty plochy - nebo strany se kterými se zatlouká má jak harmoniku-skoro? nebo takové, že k tomu je nějaká ta podložka nebo autíčko a tam se mlátí jakoby do šroubků? nikuš má to obyčejné-jak harmonika a když se do toho pustí na plno, tak mám chut kladívko vyhodit.... :grinning: zofi a kdo se to s malou fotil a kde? v heliosu? jinak to vypadá pěkně, akorát u nás bych měla strach fotit v tom kočárku-nikuš by tam asi odmítala být, ale kdo ví:slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: byla tu švagrová a s přítelem a je tam i tchýně. Jo byli jsme v Heliosu, ale v Hlučíně :wink:
6. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
6ofi fotky nádherné Eli je kouzelná v tom kočárku :dizzy_face: no ale taky pochybuju že mě by malá vydržela ale aspon na dvě fotky joo jinak den kladívko jsem ti vložila do alba je normálně z plastu či co to je rukojet gumová no a jak s tím klepe vydává to asi šest různých zvuků no ona je ted prostě nadšená z hraček co vydávaj zvuky na narozky ještě dostane klavírek :grinning: bude veselo no a jinak i tak s tou trojkolkou ted už stejně konec léta to moc nevyužijem a kdoví co bude z jara......no mě se opět dneska nějak nechce spát :confused:
6. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno-tak dneska vezeme nikušku na chatu-začínám být z toho nervózní jak hrom. jen uvidíme kdy ji povezem. pokud nedojde ta nová sedačka tak někdy v období spánku-bud odpoledního nebo večerního.
7. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sedačku dneska mít nebudem, my sme k ní objednali letní potah a polštářek-at ji hlava nelítá. no a davi tam volal zda to dneska dojde, jestli už to odeslali a oni že ne, protože nemají ten potah a polštářek, ale sedačaka už je odložena:slight_smile: tak to mě trefí:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, já dneska nestíhám, balíme se a zítra vyrážíme na dovču. :wink: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24584528&tab=0
já chci elince koupit tady toto na 1. narozeniny. My bychom jsme tříkolku moc nevyužili :wink: . Jinak naše Eli miluje knížky, tak dostane knížky :grinning:
7. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak to je pěkné, dobrý nápad:slight_smile: jinak u nás taky frčí knížky, nikuš ještě pořádně neuměla "držet ruce" a už si hrála s knížkou a jak důležitě si u toho mrmlala. já sem "sirotek" , nikušku mám s "tchánovci" na chatě a jsem ted sama doma, to je fakt více zkouška pro mě než pro ni. furt koukám , kde lozí, zda není u schodů, nebo na ni, nebo jestli je za dveřma, nebo šla přát, ježiš................to je děs, davi taky není doma-snad brzy dojde. jsem tu sama a můžu se max. stareat o činčilu, která spí nebo o rybičky. jsem bez ni necelé 4hodiny a už mi hrabe, co asi dělá, jestli je ji dobře a sleduji hodiny a uvažuji co dělá obvykle touto dobou a co dělá asi doopravdy.......................
7. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: neboj to zvládnete obě dvě. Já jsem poprvé tak pořád přemýšlela co se děje a v noci jsem se pořád budila :wink:
7. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říklala, že se po delší době prospím třeba do jedné, aniž bych mela "výčitky", že se místo mě stará někdo jiný onikuš a nemůže spát on. takže se nevyspíím-tak ti děkuji :wink: :grinning: před chvilkou mi volali, tak sem tam něco žvatla do telefonu, ale ..........................no medvídek, na kterém ležím to namá šanci za ni uhrát:slight_smile: :frowning2:
7. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to znám moc a moc dobře :grinning:
7. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky! Tak už jsme se vrátili a bylo super! I ta cesta vlakem byla v poho. Malý se bál ale moře a vlezl tam až den před odjezdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až se dám dokupy a vyperu, tak tady natahám nějaké fotky.
8. srp 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy ještě spáte? Fakt se divím :grinning: My jsme přijeli ve čtyři ráno a teď se chystám jít zase spinkat, tak pak juknu.
8. srp 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tomašek,tak to je fajn že vám to vyšlo :slight_smile: jak dlouho jste jeli?
8. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:
tomasek jaká byla cesta?A co moře dobr? :slight_smile: :slight_smile: hned bych jela taky :grinning:
v uterý ráno budu doma a ve čtvrtek přijede manža teda doufám páč me trochu nasral :wink:
8. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek