• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jé ahoj tomasek vítej zpět :slight_smile: už se těším na fotečky no já ted vstávala včera jsme byli na pivku jsme přišli až v jednu ráno ted musím do obchodu rychle no ve dvě jdem k babičce a na tři jdemem na tu oslavu takže to bude akcička :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ráno musím brzy vstávat udělat výzdobu a odpo slavíme malou :dizzy_face: :dizzy_face: jo a holky jen tak dneska už trpím a o půl páte mi píchnou vodu :grinning:
8. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No cesta! Když jsme jeli tam, tak zrovna spadlo za Prahou to elektrické vedení, tak jsme měli 13 hodin zpoždění a spali jsme na nádraží v Kolíně. Ale pak super. Celkem se to jelo 35 hodin a malý nechtěl vystoupit z vlaku :grinning:
8. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tomi vítej domů:slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tomasek vítej. :slight_smile:
Týý brdo 35 hod. tak to nevím co by dělal malý, ale já bych vylezla nejspíš šedivá :sweat_smile:
Konečně mám klídek , spí a doufám, že něco pospí.
Holky co dáváte drobky tedka do školky, co si máte donést? Já měla seznam a někde jsem ho založila, nemůžu ho najít :angry:
8. srp 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo cesta se dala byl to takový výlet na kolečkách a malý lítal po celým vlaku. Už jsem tady dala nějaké fotečky.
8. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, fotečky jsou krásné a ten aquapark wow :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tomu se říká Aquapark! Byla jsem v šoku a než jsme to celé prošli, tak hodina v prdeli! Bylo to tam fakt nádhera.
8. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky jsou super,ten aquapark je skvělí
8. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mi zase muž v úterý jede zpátky do Itálie a až do konce října, tak si ještě užíváme poslední chvilky.
8. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak to ti nezávidím,i když občas bych se taky svojeho ráda na chvíli zbavila ale na tak dlouho nevím,nevím.To je hodně dlouho,ale asi je to jen o zvyku
8. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti tomi nezávidím,taky bych občas brala, aby davi někam jel, ale na tak dlouho bych to asi nedala:slight_smile: moje drahá polovička je na kole a odhaduji, že přijedee úplně kaput, tak to budu místo nikuš opečovávat jeho :wink: :grinning:
8. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
8. srp 2009 v 19:21 • clean1
Kdepak všechny jste?
8. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tady,ještě mě čeká žehlení ale vůbec se mi do toho nechce,ale zítra přijede tchyně tak to chci mít hotové
8. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti nezávidím to žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale taky mě to čeká. Dneska jsem všechno poprala.
8. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je to nejhorší vždycky po dovolené,všechno vyprat a vyžehlit
8. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem malému objednala na narozeniny dřevěnou vláčkodráhu,tak jsem zvědavá jaký bude mít uspěch :slight_smile:
8. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás to má velký úspěch :grinning: Ale malý je do vlaků blázen :grinning: A jakou si objednala?
8. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.4kids.cz/shop/showimage.aspx?imgid=af2c4cdb96a24acbb1f3711950b04dda dost se mi líbila,dají se k tomu dokupovat různe věci
8. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža by nejraději koupil už nějakou velikou ale myslím že to nemá cenu ,tohle ve dvou letech myslím stačí
8. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý má vláčky taky moc rád,hlavně mašinku tomáška
8. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokupovat můžeš ke všem. Je to univerzal a pasujou dohromady všechny značky. My už máme doma dokoupeno všechno a od všech výrobců. Už toho máme doma asi 5 Ikeackých beden.
8. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže i ktéhle?tak to je super :slight_smile: no my teprve začínáme
8. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dovařila polévku a vytřela,ale tomu žehlení se vyhýbám jak čert kříži :frowning2:
8. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se ti nedivím, tak se budu tomu vyhýbat. Já už jdu ale hajat jsem už zase nějaká unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Zase první :grinning: a asi dlouho budu co?
9. srp 2009 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,dneska jsemtady už taky.jsem od půl páté vzhuru.nemužu nějak spát.Tak jsem aspon dožehlila zbytek co se mi nechtělo už včera a utřela prach :slight_smile:
9. srp 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jedeme zase pryč na dvoudenní výlet, tak se ozvu zase až v úterý. Pa pa pa
9. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to pořádně užijte :wink: my jdeme nakoupit a pak hned na koupaliště.takže zatím pa :slight_smile:
9. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné fotky fakt na te předposlední fotce vypadají jako piráti z karibiku :grinning: ,hned bych jela taky na takovou dovču,teda já ez toho vlaku :grinning: .
9. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek