Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
leninnek
8. srp 2009
jé ahoj tomasek vítej zpět 🙂 už se těším na fotečky no já ted vstávala včera jsme byli na pivku jsme přišli až v jednu ráno ted musím do obchodu rychle no ve dvě jdem k babičce a na tři jdemem na tu oslavu takže to bude akcička :-p ale ráno musím brzy vstávat udělat výzdobu a odpo slavíme malou x-) x-) jo a holky jen tak dneska už trpím a o půl páte mi píchnou vodu 😃
tomasek06
8. srp 2009
No cesta! Když jsme jeli tam, tak zrovna spadlo za Prahou to elektrické vedení, tak jsme měli 13 hodin zpoždění a spali jsme na nádraží v Kolíně. Ale pak super. Celkem se to jelo 35 hodin a malý nechtěl vystoupit z vlaku 😃
denber
8. srp 2009
ahojky, tomi vítej domů🙂
m.o.n.i.k.a
8. srp 2009
Ahojky, tomasek vítej. 🙂
Týý brdo 35 hod. tak to nevím co by dělal malý, ale já bych vylezla nejspíš šedivá :-N
Konečně mám klídek , spí a doufám, že něco pospí.
Holky co dáváte drobky tedka do školky, co si máte donést? Já měla seznam a někde jsem ho založila, nemůžu ho najít ]-(
tomasek06
8. srp 2009
Ale jo cesta se dala byl to takový výlet na kolečkách a malý lítal po celým vlaku. Už jsem tady dala nějaké fotečky.
m.o.n.i.k.a
8. srp 2009
tomi, fotečky jsou krásné a ten aquapark wow x-)
tomasek06
8. srp 2009
No tomu se říká Aquapark! Byla jsem v šoku a než jsme to celé prošli, tak hodina v prdeli! Bylo to tam fakt nádhera.
zdenka26
8. srp 2009
tak fotky jsou super,ten aquapark je skvělí
tomasek06
8. srp 2009
Jinak mi zase muž v úterý jede zpátky do Itálie a až do konce října, tak si ještě užíváme poslední chvilky.
zdenka26
8. srp 2009
jejda tak to ti nezávidím,i když občas bych se taky svojeho ráda na chvíli zbavila ale na tak dlouho nevím,nevím.To je hodně dlouho,ale asi je to jen o zvyku
denber
8. srp 2009
tak to ti tomi nezávidím,taky bych občas brala, aby davi někam jel, ale na tak dlouho bych to asi nedala🙂 moje drahá polovička je na kole a odhaduji, že přijedee úplně kaput, tak to budu místo nikuš opečovávat jeho 😉 😃
clean1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tomasek06
8. srp 2009
Kdepak všechny jste?
zdenka26
8. srp 2009
už jsem tady,ještě mě čeká žehlení ale vůbec se mi do toho nechce,ale zítra přijede tchyně tak to chci mít hotové
tomasek06
8. srp 2009
Tak to ti nezávidím to žehlení :-p Ale taky mě to čeká. Dneska jsem všechno poprala.
zdenka26
8. srp 2009
jo to je to nejhorší vždycky po dovolené,všechno vyprat a vyžehlit
zdenka26
8. srp 2009
ted jsem malému objednala na narozeniny dřevěnou vláčkodráhu,tak jsem zvědavá jaký bude mít uspěch 🙂
tomasek06
8. srp 2009
No u nás to má velký úspěch 😃 Ale malý je do vlaků blázen 😃 A jakou si objednala?
zdenka26
8. srp 2009
http://www.4kids.cz/shop/showimage.aspx?imgid=a... dost se mi líbila,dají se k tomu dokupovat různe věci
zdenka26
8. srp 2009
manža by nejraději koupil už nějakou velikou ale myslím že to nemá cenu ,tohle ve dvou letech myslím stačí
zdenka26
8. srp 2009
tak malý má vláčky taky moc rád,hlavně mašinku tomáška
tomasek06
8. srp 2009
Dokupovat můžeš ke všem. Je to univerzal a pasujou dohromady všechny značky. My už máme doma dokoupeno všechno a od všech výrobců. Už toho máme doma asi 5 Ikeackých beden.
zdenka26
8. srp 2009
takže i ktéhle?tak to je super 🙂 no my teprve začínáme
zdenka26
8. srp 2009
tak jsem dovařila polévku a vytřela,ale tomu žehlení se vyhýbám jak čert kříži 😞
tomasek06
8. srp 2009
To se ti nedivím, tak se budu tomu vyhýbat. Já už jdu ale hajat jsem už zase nějaká unavená :-p
tomasek06
9. srp 2009
Krásné ráno! Zase první 😃 a asi dlouho budu co?
zdenka26
9. srp 2009
dobré ráno,dneska jsemtady už taky.jsem od půl páté vzhuru.nemužu nějak spát.Tak jsem aspon dožehlila zbytek co se mi nechtělo už včera a utřela prach 🙂
tomasek06
9. srp 2009
Tak my jedeme zase pryč na dvoudenní výlet, tak se ozvu zase až v úterý. Pa pa pa
zdenka26
9. srp 2009
tak si to pořádně užijte 😉 my jdeme nakoupit a pak hned na koupaliště.takže zatím pa 🙂
marie83
9. srp 2009
Krásné fotky fakt na te předposlední fotce vypadají jako piráti z karibiku 😃 ,hned bych jela taky na takovou dovču,teda já ez toho vlaku 😃 .