• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky. :slight_smile:
Tak my jsme se už taky vrátili......bylo tam suprově ani se nám nechtělo domu :grinning:
Akorát mě teď čeká asi 10 praček a kupa žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Žanet, kdysi jsem Ti psala, že ta Tvá známá co přišli při autonehodě o miminko, tak ta moje známá mi nedávno říkala, že těm co ona zná a taky přišli o miminko, že se jim narodila tedka myslím, že holčička. Tak jsou to teda i Tvý známí, nebo mají stejný příběh?
Nedivím se Ti, že se Ti domů nechtělo :slight_smile: Mě se nikdy odnikud jak jsme někde na noc nebo na dovči, nechce domů :sweat_smile:
9. srp 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste čekali dobečky, byli jste některá na screeningu? Já u malého né, ano jsem o tom nevěděla, nebo kdo ví, jestli to předtím bylo, a ted váhám jít či nejít :sweat_smile:
9. srp 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni to budou určitě oni. Asi zas tak moc lidí nebude co se jim něco takového stalo. :frowning2: Hlavně že už jsou zase v poho a mají krásnou holčičku :wink:
9. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obcas na vas kouknu, snad to nevadi.
Dneska je krasne, jdete nekdo na koupaliste?
Moni jeeeeeeeeeeee gartuluju, cekate miminko, to je krasne.
jj ja byla na screeningu, ale ja jako postizena profesi bych si neodpostila tam nejit :wink: tak se opatruj.
9. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky welinko,no my jsme dneska měli v plánu jít ale malej má týmečku a pčiká tak to raději nechám tak a k večeru si pro něj přijede tchýně a bere si ho na dva dny,tak raději nebudu riskovat :wink: Odkud jsi?
9. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jasne, maleho jsem ted vykuryrovala, mel rymu kasel, no hruza a dlouho. mame na zahrade bazen, ale zasla bych i nekam, ale samotne se mi nechce, tak snad pres tyden.
Jsem u hermanic. :wink: a ty?
9. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Bělského Lesa.no jak vidím že se to venku zatahuje,tak už mě ani to koupaliště nemrzí.Malej vyspává po obědě,doufám že se probudí s dobrou náladou¨.
9. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No maly uz se vzbudil,a ted si hraje na dece. tak uvidime jak dlouho mu to vydrzi.
Pak asi pujdu ven, popadnu kocarek apujdu. je krasne
:wink:
9. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky teda tomi moc krásné fotečky muselo být parádně :dizzy_face: no já celé dopoledne uklízela ted jsem dozdobila a už jen čekat na hosty :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás na zabavení a nebo když potřebuju uvařit tak funguje krteček a nebo Elmo a je klid tak hodku.ale je je pravda že už mi z těch pohádek hrabe :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni malé vše nej nej nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Welííí, Tebe jsem tady neviděla čéče :grinning:
Děkuji :slight_smile: Koukám na fotečky a moc krásné, malý je nádherný, tož toto letí, za chvíli budete slavit rok a nedávno se drobek narodil , jak se máte? Noo, tak jak budu potřebovat něco vědět obrátím se na Tebe, jestli nevadí :dizzy_face: A ten screening musí být do 12tt?
Leni vše nej malé, hlavně zdravíčko :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla...jak se všichni máte? už po dovolených jak tak koukám :slight_smile:)
9. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jj do 12. tydne tak tak :wink:
9. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wel děkuji :wink:
9. srp 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nepsal tu admin, že už nemusíme zakládat nové téma když přepíšeme 10 000 ? Už máme přes a pořád stejná stránka :confused: Už jsem to četla i v jiné diskusi, že psali, že když příspěvky přesáhnou 10 000, tak by to měli mazat a ono se nic neděje :sweat_smile:
9. srp 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak máme po oslavě :slight_smile: no zítra ale další a pak celý další víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: mony už tady psali že se nově už nemusí zakládat téma když budemem mít přes deset tisíc příspěvků :wink: no nic jdu poklidit a pak asi dneska padnu
9. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím, jen, že přes 10 000 už psáno máme a nic se neděje :grinning:
Musím, zítra si jedu pro miláčka bude snáma týden, tak se tu objevím minimálně, papa :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mony právě že se dít už nebude už mlžeme psát pořád a pořád do jedné :wink: já jsem dneska mrtvá........mony tak já myslela že už ti miláček přijel minulý týden že si s námi nebyla na srazíku nebo už znova no řádně si ho užijte s malým :wink: já jdu chrnět tak dobrou noc a nějak se nám to tady umrtvuje opět :grinning:
9. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojky hollky,,,jsem tu nova :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucasimi ahojky vítam tě jsem z Ostravy-Poruby mam 2 děti čertice :wink:
9. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak začínáte týden-já hodně brzy:slight_smile: jinak vítám novou mamču:slight_smile:
10. srp 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,,,no ja jsme ze zabrehu a mam kluka rocniho :grinning:
10. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucas: jsou tu holky z dubiny, hrabůvky, poruba, martinov....... dalo by se říct, ze všech částí ov:slight_smile: možná i trošku mimo ji. já osobně jsem ted z pustkovce, ale za chvilku budu poruba
10. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucasimi vítej, a odkud ze Zábřehu? Taky jsem ze Zábřehu, ale brzy bych se měla stěhovat :wink:
Leni, jj měl přijet, ale na poslední chvíli mi volal, že jeho kolega si vzal na celý týden volno, tak musí celý týden odrobit a za to mu dá volno týden. Tak nemohl dojet, tak dojede aspon ted a na týden :dizzy_face:
Aha, já myslela, že se to jako zruší automaticky a začneme od 1 stránky :sweat_smile: :grinning:
10. srp 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.k.a. no jsem z výškovic....a kam s ebudeš stěhovat?????
10. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber: no tak převážně tu vede poruba ne? :grinning:
10. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luca budu se stěhovat do Hrabůvky :slight_smile:
Jj převážně Poruba :grinning:
10. srp 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.k.a. no to je kousek ja myslela že do poruby :grinning:
10. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek