• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Né tam né, :grinning: já jsem už zvyklá na jih :wink:
10. srp 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: vítám novou maminku :wink: my dneska s malou spaly až do půl desáté :confused: dneska příjde malé popřát kamarád tak zase musím něco připravovat dortík ještě zůstal................a já musím jít vařit a vůbec se mi nechce malá má koprovku tu neřeším ale nás jo teda když uvařím dneska nemusím zítra ale když až zítra nejím dnes ale zítra a pozítří jo :grinning: tak nevím co si vybrat :grinning:
10. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek: ahojky
10. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.kk.a. aha a kde tam??
10. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě nevím přesně kde, mám tam vybrané 2 byty a dneska přijede drahá půlka, tak je jdem zkouknout a rozhodnu se :slight_smile: Tak uvidíme, jeden je kousek od Broadweje a tam bych spíš chtěla a druhý je za Dakotou.
10. srp 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Taky vítam novou příchozí :wink:
Moni tobě konečně mužu popřád k tomu tvojemu krásnému stavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni a tobě vlastně Karolínce přeji vše nejlepší k narozeninám a hodně štěstíčka a zdrávíčka :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.k.a. no to bych asi taky brala spíš ten od brodweje..no ale uvidiš teda co ajakk
10. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetka822 ahoojkky
10. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žaníí, děkuji :slight_smile: Snad bude i nadále vše ok :slight_smile:
Luca, my tam bydleli a jsem tam na tu lokalitu už dost zvyklá, tak bych byla raději pro něj. Ale uvidíme, doufám, že bude volný, sice jsme první, ale paní jsme ještě nevolali, psala jsem si jen od paní s bratrem :wink:
10. srp 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni. aha a ted v zabrehu bydlis kde????
10. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted bydlíme kousek od Lídlu a kousíček od Albertu, jestli víš, kde je Lídl na Karpatské a pak trochu dál je Albert.
Ale na tuhle lokalitu i když jsem tu bydlela 13 let nejsem zvyklá, nelíbí se mi to tady :confounded: :wink:
10. srp 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takk vim kde je lidl ale nevim kde je tam albert..aha .. no ja bydlim uz od narozeni ve vyskach a jako nemenila bych a taky jakko nevim jestli bych si jinde zvykla :rolling_eyes:
10. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany děkujem za přání :wink: mony u brodveje je fajn a za dakotou už jako bělský les?myslíš?tam je to taky ještě fajn a celkem klid né jak tady u nás :rolling_eyes: jako mám klídek od malé a co si zase nečtu dikuze a zase jako silně nemůžu tož fakt nechápu nechápu :rolling_eyes:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=107729&vGroupOffset=0&=&vOffset=0
10. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady je totiž už dneska sám feták fůj, scházejí se tady kousek a nechávat vyrůstat tady děti tak to by nebylo dobré. Tady je to fakt extrém, schází se jich tu víc a víc, no děs prostě. Je to všude,a el v Hrabůvce mi to připadá klidnější :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Leni myslím Bělský les, tam jsme původně dostali byt, ale nestihli zaplatit dluh :cry: Vypadalo to tam v pohodě, jen mi tam vadí, že ty baráky jsou naplácané na sobě a kolem žádná zeleň :wink:
Já ty diskuse raději ani nečtu, musela bych se rozčilovat na některýma mi zůstává rozum stát :grinning:
10. srp 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninekk ..ahoj vidim ze tva mala ma narozeninky tak vse nejlepsi,,muj maly mel 3 .8 ted takyk rok :grinning: jinak jak jsem se divala na tve fotecky,tak jsem si vsimla ze mame skoro stejne hracky a tak podobne :grinning:
10. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mony tak to mi vadí taky až budeme později kupovat třípokoják nebo měnit chtěla bych taky hrabůvku já v hrabůvce vyrůstala ale to je ještě daleko uvidíme ale ta dubina je hnus ještě že bydlíme z kraje a ne tam uprostřed.....to já si vždycky počtu no a pak se nervnu :grinning: luca no tak malý je o šest dní starší :wink: my jsme měli včera roček a malá dostala tatrovku :grinning: no tatínek si chtěl užít taky nějakého autíčka :grinning: a malá je nadšená furt se etd musí vozit ale věřím že ji to za pár dní přejde jako u všeho taky bys mohla hodit nějaké fota bych se mrkla
10. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jo tak jsem se dala do vaření :grinning: udělám vývar a špenát a brambor a vajco rychlovka obojí a udělám to na dva dny at mám zítra pokoj :grinning:
10. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fičím, jedu na nádraží pro mužíčka :dizzy_face:
Tak zatím páčko, sem tam sem nakouknu :wink:
10. srp 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no jakko me ty fotky tam nejdou dat ,,,jako ja to vzdy odeslu a apk se to enjak sekkne jako ,ja nevim co stim je :confounded:
10. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony tak si ho hlavně řádně užijte s malým :wink: papa
luca a nemáš je třeba moc velké :confused: anebo má kun nějakou chybu zas :rolling_eyes:
10. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ,no ja to zkousela i vcera vecer jo i dnes a nic ,nemam na to nervy nato ..kdyz tak mrkkni nato,tam mam fotk :sunglasses:
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?auth=&akce=profile&user=lucaSimi
10. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak malej je u tchýně a doma je skvělí klídek.dneska nic nedělám a budem jen odpočívat a večer možná zajdem s manžou na nějakou véču. :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lucasimi,já bydlela ve Výškách u rodiču a moc se mi tam líbilo.ted bydlíme na Bělském Lese a jsme taky spokojení
10. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my se budem stěhovat do 3+1 do poruby-jestli víte kde je: koruna, obchodní soud, mc donald, popřípadě se to dá ještě nazvat jako konec hlavní třídy:slight_smile: leni- my příjdem na oběd, to máme obě rády:slight_smile:))) nikuš dneska měla maso na másle s rýži a já sýrovku s rýži. chtěla sem jít dneska k našim, ael sem zhnilá až hrůza tak sem zvědavá zda se nakonec zvednu.-)
10. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenka26 .ahoojky,jo a kde tam ??? no me se taky tady libi a jsme spokojena dost,,,jen by tu mohlo byt¨vice detskych hrist :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber ...u koruny v jednom tech vyskacu bydli rodice kamosky :sunglasses:
10. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucasimi:Na Břustrkove,je to kousek od Honyše.Já tam moc nechodím jen sem tam za našima.No dětských hřišt je nedostatek snad všude co si budem povídat.Odkud jsi z Výšek?
10. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den tak u Koruny je to pěkné,bydlela tam známá a byla moc spokojená
10. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenka26. jo brustkovou znam ,,je to kousek¨,jinak bydlim ve vyskach na dubnu :slight_smile: a co se tyce hrist ,takk jedno mam pred barakem ,ale nic moc,,takk proto jezdim do centra az na hriste ,je to takkovy detsky raj a je to tam super :wink:
10. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek