Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
10. srp 2009
A kde tam?Já moc centrum neznám
lucasimi
10. srp 2009
no jak je hotelovy dum jindrich tak tam ale je to asik od zastavky15 minut
zdenka26
10. srp 2009
aha a na kterou stranu?k radnici?
lucasimi
10. srp 2009
no no neni to ale u radnice... 😃 nevim jak bych ti ti popsala :-N
zdenka26
10. srp 2009
to je jedno 😉 já s malým hodně chodím na naměstí snp tam je celkem pěkné detské hřiště
zdenka26
10. srp 2009
jo a ještě víš kde,je to sice dál s ruky ale ve staré vsi nad ondře¨jnici je restaurace Myslivna a tam je to super pro děti
lucasimi
10. srp 2009
no myslis na snp to hriste ,kd eje i zahradkka,?? no ja vcera byla na snp na palacince 🙂 no takk jako na myslivnu asik ja nepojedu ,ja totiz jsem nepojizna 😃
denber
10. srp 2009
tak snad tam budu aj já, ikdyž já ted budu asi kdekoliv🙂 malá mi usnula venku a já k tomu nnemám dalekoo, tak si dám asi čaj a zkusím tkay usnout🙂))))))
zdenka26
10. srp 2009
jo přesně tam,my tam byli včera odpoledne a měla jsem problém malého dostat domů 🙂
zdenka26
10. srp 2009
No nic,mizím cvičit a pak budu relaxovat s manžou.zatím pa 😉
lucasimi
10. srp 2009
😃 no tak paaaaaa
leninnek
10. srp 2009
den špenátek byl výborný x-) jsem si pochutnala ted přemýšlím že se s malou půjdu projít než příjde david z práce a pak máme návštěvu..............luca hezké fotky malý je šikovný 😉 a chodí už?no akoukám teda fakt spoustu stejných nebo podobných hraček ale to bude všude 😃 a židličku máte stejnou jako my akorát s jiným obrázkem
zanetka82
10. srp 2009
Pokouším se obnovit trochu fotky ale moc mi to teda nejde.....musím je o hodně dost ořezat a nejde mi k té fotce nic napsat. Nevíte někdo proč???? =-)
zdenka26
10. srp 2009
tak už jsem doma,čekám až přijde Petr z práce a už mě to bez malého nebaví,je mi nějak smutno.Je tady hlrozné ticho 😞 jejda já bych si teda špenát dala,už strašně dlouho jsem ho nedělala
marie83
10. srp 2009
čaute ženy 😃 Zdeni užívej my ze segrou už máme plnou hlavu těch našich třech čertc to je děs furt se hádají 😃
jinak taky vítám novou mamču 😉
No nebudu vás celé dočítat to bych se zbláznila,ale zítra už budu doma 😉
lucasimi
10. srp 2009
leninek ,no a taky mame toho velkeho plysoveho slona 😃 takze mame skoro stejne 😃 nö maly nechodi,je zhnily jen za ruku nebo v choditku 😉
lucasimi
10. srp 2009
marie.ahoojkky 😃
marie83
10. srp 2009
Ahoj lucasimi 😃 ! jinak a jsem zn Hrabůvky 😃
Moni jakto že se budeš stěhovat do \hrabůvky nechceš se přes týden stavit?
marie83
10. srp 2009
tak děvčata my jdem nkrmit divou zvěř pak je dáme spát a dáme si venku kafíčko 🙂 ach jooo to je výhoda baráčku taky bych si chtěla doma dávat kafíčko venku,ale já můžu tak mx. na balkoně 😃 ale furt lepší jak drátem do oka 😉
tak zítra se tu schledáme čüs.
lucasimi
10. srp 2009
MARIE: No ja jsem z výškovic 😉
marie83
10. srp 2009
jj četla jsem my tam máme známe kousek od Racka nebo jak je ten sport bar 🙂 tam je to pěkné sem chtěla bdlet ve Víškách
lucasimi
10. srp 2009
marie83 jo chtela???? no tak pojd do výšek 😃
jaruschk
10. srp 2009
Ahoj holky hlásím se po delší době,vůbec jsem neměla čas sem nakouknout,myslím,že než dočtu všechny vzkazy od doby co sem tu nebyla bude půlnoc....Jinak u mě nic moc novýho,snad se budem už příští víkend stěhovat,pak mám rozlučku se svobodou a další týden svatba,je to psycho,teď nic nestíhám,Denber to asik muže taky potvrdit,předsvatební shon....kupodivu,nejsem vůbec nervozní.... 🙂
zanetka82
10. srp 2009
Ahoj Jaruschk....kupodivu není ani z čeho byt nervozní :-N 😃 😃 Já taky nebyla ,tak nějak to přešlo strašně rychle že na nervozitu nebyl ani čas 😉 🙂
zanetka82
10. srp 2009
Tak fotky jsem vložila....sice ne všechny co jsem chtěla neboť bych je musela hodně zmenčit ale pořád mi nejde napsat text ke každé fotečce jen k některým 😞 nevíte proč???
denber
10. srp 2009
zany-tak ti kluci, to už nejsou kluci, ale pořádné chlapiska. jarus: to stěhování ti závidím-jak si to přežila, uteklo to rychle, ne? my dneska naakoupili věci pro mě na svatbu-boty atd a hned 2000,- v tahu. davi jen vykulil oči, ale zaplatil 😉 🙂
leninnek
10. srp 2009
žany hezké fotky kluci jsou šikovní 😉 teda ale proč ti to nejde tak to netuším =-) no malá dneska dostala další dárečky teda ta se má a já už půjdu dneska asi spinkat nějak ted zas chodím brzy 😃
marie83
10. srp 2009
lucasim to už teď nejde 😃 už máme svoje a opravené te|ď už mě s toho bytu nikdo nedostane jediě v rakvi!!! 😉
podívám se zaetce na fotky a idu hají |-|
zanetka82
10. srp 2009
Taky za chvilku jdu spinkat počkám ještě na Petra až přijde s práce a jdu.
denber
10. srp 2009
zany taky čekám na drahou polovičku, akorát on je na bruslích-nebo na pivu-tot otázka jeslti ještě sportujou🙂

Začni psát odpověď...

Odešli