• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
A kde tam?Já moc centrum neznám
10. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak je hotelovy dum jindrich tak tam ale je to asik od zastavky15 minut
10. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a na kterou stranu?k radnici?
10. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no no neni to ale u radnice... :grinning: nevim jak bych ti ti popsala :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jedno :wink: já s malým hodně chodím na naměstí snp tam je celkem pěkné detské hřiště
10. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě víš kde,je to sice dál s ruky ale ve staré vsi nad ondře¨jnici je restaurace Myslivna a tam je to super pro děti
10. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslis na snp to hriste ,kd eje i zahradkka,?? no ja vcera byla na snp na palacince :slight_smile: no takk jako na myslivnu asik ja nepojedu ,ja totiz jsem nepojizna :grinning:
10. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad tam budu aj já, ikdyž já ted budu asi kdekoliv:slight_smile: malá mi usnula venku a já k tomu nnemám dalekoo, tak si dám asi čaj a zkusím tkay usnout:slight_smile:))))))
10. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tam,my tam byli včera odpoledne a měla jsem problém malého dostat domů :slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,mizím cvičit a pak budu relaxovat s manžou.zatím pa :wink:
10. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak paaaaaa
10. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
den špenátek byl výborný :dizzy_face: jsem si pochutnala ted přemýšlím že se s malou půjdu projít než příjde david z práce a pak máme návštěvu..............luca hezké fotky malý je šikovný :wink: a chodí už?no akoukám teda fakt spoustu stejných nebo podobných hraček ale to bude všude :grinning: a židličku máte stejnou jako my akorát s jiným obrázkem
10. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokouším se obnovit trochu fotky ale moc mi to teda nejde.....musím je o hodně dost ořezat a nejde mi k té fotce nic napsat. Nevíte někdo proč???? :confused:
10. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem doma,čekám až přijde Petr z práce a už mě to bez malého nebaví,je mi nějak smutno.Je tady hlrozné ticho :frowning2: jejda já bych si teda špenát dala,už strašně dlouho jsem ho nedělala
10. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute ženy :grinning: Zdeni užívej my ze segrou už máme plnou hlavu těch našich třech čertc to je děs furt se hádají :grinning:
jinak taky vítám novou mamču :wink:
No nebudu vás celé dočítat to bych se zbláznila,ale zítra už budu doma :wink:
10. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek ,no a taky mame toho velkeho plysoveho slona :grinning: takze mame skoro stejne :grinning: nö maly nechodi,je zhnily jen za ruku nebo v choditku :wink:
10. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie.ahoojkky :grinning:
10. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lucasimi :grinning: ! jinak a jsem zn Hrabůvky :grinning:
Moni jakto že se budeš stěhovat do \hrabůvky nechceš se přes týden stavit?
10. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata my jdem nkrmit divou zvěř pak je dáme spát a dáme si venku kafíčko :slight_smile: ach jooo to je výhoda baráčku taky bych si chtěla doma dávat kafíčko venku,ale já můžu tak mx. na balkoně :grinning: ale furt lepší jak drátem do oka :wink:
tak zítra se tu schledáme čüs.
10. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARIE: No ja jsem z výškovic :wink:
10. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj četla jsem my tam máme známe kousek od Racka nebo jak je ten sport bar :slight_smile: tam je to pěkné sem chtěla bdlet ve Víškách
10. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 jo chtela???? no tak pojd do výšek :grinning:
10. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásím se po delší době,vůbec jsem neměla čas sem nakouknout,myslím,že než dočtu všechny vzkazy od doby co sem tu nebyla bude půlnoc....Jinak u mě nic moc novýho,snad se budem už příští víkend stěhovat,pak mám rozlučku se svobodou a další týden svatba,je to psycho,teď nic nestíhám,Denber to asik muže taky potvrdit,předsvatební shon....kupodivu,nejsem vůbec nervozní.... :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaruschk....kupodivu není ani z čeho byt nervozní :sweat_smile: :grinning: :grinning: Já taky nebyla ,tak nějak to přešlo strašně rychle že na nervozitu nebyl ani čas :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsem vložila....sice ne všechny co jsem chtěla neboť bych je musela hodně zmenčit ale pořád mi nejde napsat text ke každé fotečce jen k některým :frowning2: nevíte proč???
10. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany-tak ti kluci, to už nejsou kluci, ale pořádné chlapiska. jarus: to stěhování ti závidím-jak si to přežila, uteklo to rychle, ne? my dneska naakoupili věci pro mě na svatbu-boty atd a hned 2000,- v tahu. davi jen vykulil oči, ale zaplatil :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany hezké fotky kluci jsou šikovní :wink: teda ale proč ti to nejde tak to netuším :confused: no malá dneska dostala další dárečky teda ta se má a já už půjdu dneska asi spinkat nějak ted zas chodím brzy :grinning:
10. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucasim to už teď nejde :grinning: už máme svoje a opravené te|ď už mě s toho bytu nikdo nedostane jediě v rakvi!!! :wink:
podívám se zaetce na fotky a idu hají :pensive:
10. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky za chvilku jdu spinkat počkám ještě na Petra až přijde s práce a jdu.
10. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany taky čekám na drahou polovičku, akorát on je na bruslích-nebo na pivu-tot otázka jeslti ještě sportujou:slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek