• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zany jiné překvápko nende :frowning2: jestli myslíš to co já :grinning: ,ale kype mi z nosa a bohužel i z kosa :wink: ,jo a na te pizze byla ještě svíčka no tak tolik romantiky jsem ani nečekala.U nás budou kolotoče Mařenka už o tom mluví dva měsíce a teď když tu jsou tak bude hnusně je to normální :frowning2: ,já tam budu muset jít i když bude zima ,jinak mi to asi neodpustí božátko moje :unamused:
12. zář 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, no určitě myslíš to co já :wink: Ale i svíčka je dobrá :sweat_smile: na pizze..... :grinning:
No to je fakt dneska hnusně!!!!
12. zář 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdem do obchodu a mě se nechce na balkon nevíte jak je tam?Stačí když Máří obleču dlouhý rukáv mikinu a tepláky?
12. zář 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruškám všechno nejepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! holky a to dnešek má být ještě super, co má přít ovíkendu.......... jestli to bude o trošku horší než to hlásí tak budem sáňkovat. maji-tak to ti nepovím, já nevystrčím nos. pokud nemusím a to bohužel za chvilku budu muset-tak snad se to opár stupínku zvedne
12. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, venku je na bundu,ale to už jste asi poznaly,že? :grinning: :grinning:
Byla jsem na kontrole a měla jsem tlak 94/62, dr. říkal že je to dobrý. Holky odbornice, je to fakt dobrý? Když jsem rodila Jiříka a měla jsem 90/60, tak mi sestra říkala, jestli ještě žiju.
Tak mi prosím napište váš názor.
Mně se totiž někdy dělá špatně na omdlení,tak jestli to není z toho.
12. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíte co je s Jiřkou?
12. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Honzul...... Jestli myslíš Georginu tak říkala že jí budou dělat okna, tak se ukaže až v neděli :wink:
To je děs ja budu muset fakt balit ty zimní věci :confounded:
12. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet, no jo, já na to úplně zapomněla, díky :grinning:
12. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky holky viděla jsem Jiřku předevšírem s malím venku mávely jsme na sebe ale včera jsem už kolem ní šla a dělaly okna už poníže předtím byly moc vysoko ale teď jsou níž no okna jsou radost duch když je tak hnusně.... :unamused: nám taky tak měnily okna těsně před porodem :grinning:
12. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás to čeká 25., fakt to dělají 3dny jak nám tu napsali? tej 1 byt?
12. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska to vypadá venku ne moc slavně.Tak už nám skončily dlouhé procházky :astonished: .
12. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wini neboj, příští týden se to má zlepšit, což je super takové výkyvy.bude milion a jedna chřipka. našim když dělali okna a já tam ještě bydlela, tak sem akorát byla nemocná, tak sem si to užívala naplno
12. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máš pravdu Den já už jsem začala,ale je to asi jen rychlo chřipka ve středu začla a dneska už je mi líp,pila jsem coldrex a ten mi pomůže vždycky :slight_smile: ,večer si chce dát manža tequilu z citronkem a solí tak to by mi mohlo taky momoct :grinning: ,ale teplo už moc asi nebude za chvilku je říjen,my se budem stěhovat mám čím dál větší nervy,ty okna tam dělají nějak pomalu nebo se mi to zdá,že se na to tak těším no nevím :sweat_smile: .Ale už se docela těším až uděláme koníkovský sraz spojený z kolaudačkou :slight_smile:
12. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak tu tequilu vám závidíííííííííííííííííííííííím :sweat_smile: Já bych si taky dala, ale m usím ještě vydržet. No já pořád čekám že bude ten srazík u nás v třebovickém parku a pořád nic :wink: :grinning:
12. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a za chvilku bude zima :wink: pak nevím kde se srazíme :slight_smile:
12. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no porubačky by se mohly slezt do krtečku mateřské centru
12. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzul, fakt ty okna dělají ty tři dny. My už to máme naštěstí taky za sebou. Teď nám zateplují barák, to taky není lahůdka!!! :confounded: A myslím, že ten tlak máš fakt docela nízký. Moje ségra při takovém tlaku omdlívala. No já mám zase vyšší.... Holky, taky bych brala srazík!!! :sunglasses:
12. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebylo by špatné se sejít v Krtečku je to tam pěkné :wink: .Jsem pro tak se stačí jenom domluvit kdy a sejdeme se bude to fajn. :wink:
12. zář 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky pro krtečka :wink:
12. zář 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v krtečku ještě nebyla. CHtěla jsem tam chodit na těhu cvičení a nějak už to nestihnu :grinning: Ale slyšela jsem že to tam je suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
12. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se potom domluvíme a uděláme si pěkný den s dětma :wink:
12. zář 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, asi teda jo, mě je fakt nějak divně , tak asi z toho.
Taky bych byla pro Krtečka , to ho budou muset nechat ten den jen pro nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fajn že by se Porubačky mohly sejít v krtečku tak to rovnou můžem založit diskuzi - Poruba,Hrabůvka....můžem to rozdělit :confounded:
12. zář 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majo co řešíš dyt je to jedno ne? není to jen o porubě a hrabůvce holky jsou i odjinud a domluví se tak přijed taky do krtečka
12. zář 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
si piš že přijedu,když za mnou mohla přijet koníkovka až z Petřvaldu tak já možu do Poruby a nebo vy tady :grinning:
12. zář 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, ni však jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , hlavně aby mi zase v MHD neukradli doklady. :frowning2:
12. zář 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo to být - no, Míša mi hýbe rukou
:sunglasses:
12. zář 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: no to je pak radost,peníze naštvou ale doklady naser... :rolling_eyes: to vyřizování znám fakt dobré!Jo ale pak mi musíte říct kde ten krteček je,já Porubu moc neznám,jen nemocnici,vozovnu,bazén no takové záchitné body :grinning:
12. zář 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majoi super to úplně stačí...ty záchytný bpdy pak poruba přijede do hrabůvky, tam znám jen broadway tam jsem kdysi tančila a maston a špalíček jinak nic
12. zář 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím taky k okradeným v MHD. Jela jsem s Miškou - měla tenkrát asi půl roku k doktorce (už jsme si ji změnili) a cestou k ní mě někde okradl. Peněženku jsem měla v té tašce na rukojeti kočárku. Měla jsem v ní úplně všechny doklady a ten den i vyšší částku - 1500,- - šla jsem malé koupit mantinely do postýlky. Takže hned jsem byla chudší. A to vyřizování těch dokladů - no hrůza. Naštěstí mobil mi v tašce zůstal. Od té doby si tašku hlídám!!!!!!!!!
12. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek