• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
To už asi budou na pivku :grinning: nebo jezdí i ve tmě? :grinning:
10. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no, jezdí pak si zajdou a pak zase jezdí, aleuž mě štve ani se neozve a je tolik hodin-vím houby zda si někde nabil čumák nebo co s ním je. stačí prozvonit a at si jezdí, ale takhle ..lump jeden
10. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
baf :grinning: tož nějak dneska opět nemůžu usnout kdy já zas půjdu spát to bude tím že jsem s malou spala až do půl desáté :rolling_eyes: ale stejně i když vstanu brzy tak to někdy nejde asi trpím nespavostí nebo spíš prostě nemůžu usnout když usnu tak už spím :grinning: no tak nějak nevím jak se vyjádřit :grinning: snad chápete :grinning: no dokonce mě napadlo že bych šla žehlit ale to je asi divné o ppůlnoci žehlit a v bedně nic není a vedle to chrápe a doslova :grinning:
11. srp 2009 v 00:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Tak můj muž mi ve dvě ráno zase odjel, tak už tady budu s váma. V neděli jsme si udělali výšlap na Prašivou a malý to skoro už vyšlapal sám. Byla jsem mile překvapena. Pak jsme tam přespali a včera večer jsme se vrátili. Už zase peru a peru. Akorát to počasí vypadá špatně, tak toho asi moc neposuším.
11. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,to je léto jak sviňa fakt.....zase déšť.....
Zany jj to říká každý že to uteklo jak voda......já si to hodlám každopádně užít snad výjde počasí,v neděli jsme si udělali výlet do Hradce a je to tam fak nádherný......naši byli taky unešeni......Dneska jedu vyřizovat zase,v tom dešti se mi moc nechce,jedu sice autem,ale musím vzít malou,to zas bude jízda......
11. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo v Hradci je fakt nádnerně. Jezdíme tam každý rok a dokonce jsme tam měli i svatbu :grinning:
11. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdepak jste? V takovém hnusném počasí?
11. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem zde :grinning:
11. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska máme odpočinkový den co? Venku lije a leje.
11. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě dneska příjde tchýně,přijela švagrová z německa tak příjdou na návštěvu takže já moc odpočinkový nemám musím uklízet a cosi uvařím kdyby měly hlad :grinning:
11. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky vařím a uklízet budu až zítra. Dneska jen odpočívám.
11. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ha jsem zde spinkaly jsme do čtvrt na deset :dizzy_face: teda jako malá asi byla určo vzhůru ale pak zalomila :grinning: tož se tak zadařilo už druhý den jenže když vstanu tak pozdě nic nestíhám mám polívku ze včera jenže k ní nemám nudle mě snad fakt šlak trefí jako do toho deště se mi nechche jen kvůli nudlám jenže co k tomu kapání nemusím chjoooo :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si udělej domácí nudle ne?
11. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: si mě ted fakt pobavila já a domácí nudle :grinning: tý jo no tak menší drbačka je teda jít ven chi chi ale mám to vykoumané za chvíli si příjde kámoš pro něco tak ho tu šupnu at sedí s malou a já si hupsnu za barák do hrušky a nemusím malou tahat :grinning:
11. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsem ráda že jsem tě apoň pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Ale byl to jen nápad.
11. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Leni nebo si měla udělat kapaní...rychle a dobré :wink:
11. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi mi tam taky často jezdili, hlavně se skupinou- vystupovat a oni tam jezdí pořád:slight_smile:
11. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak se s vámi musím podělit co se mi nestalo :rolling_eyes: no skočila jsem si pro tyx nudle kamarád pohlídal malou no odešel dám si vařit nudle a co se nestane na ně samozřejmě zapomenu jsem s malou v pokoji a říkám si co to tak páchne hmmm nudle :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: paráda ne jako se mi fakt daří a šlak mě trefí do obchodu už nejdu ani za boha takže nakonec udělám to kapání které tak nesnáším :rolling_eyes: ale jinak krásný den :grinning:
11. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
leni a to is dala vařit celé to půl kg, nebo po kolik se to prodává? si šikulka:slight_smile:
11. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám hotovo polívečku z kapáním já ho můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a paprikaš z nokama a teď sebou jebnu o gauč a budu odopčívat Máří jsem dala totiž hají :grinning:
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
My už jsme se vyspinkali a právě vymýšlím co budeme dělat.
11. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
my právě obědváme:slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo den celý ten balík jelikož jsme nudloví :grinning: david si dá plný talíř nudlí a tak jednu naběračku polívky a pak znova :grinning: já nevím co budeme dneska dělat venku je hnusněěě tatka nám příjde v pět ale dělá koupelku takže s ním nemůžu počítat chce to mít do soboty hotovo což teda mi příjde jako neuskutečitelné :confused:
11. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě to zvládne, u nás si nikus hraje s kartama, potom půjde spát-já kdyžtak vyžehlím a pak už dojdou asi ostatní a potom deme na tenis-to bude bomba........... :frowning2: :slight_smile: :wink:
11. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se teda nudím neskutečně, ale přestalo už aspoň pršet. Malý neměl tři týdny televizi, tak čučí na pohádky a ani nevím že ho mám :grinning:
11. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já vůbec netuším co budeme dneska dělat
11. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jé ty jsi tady teď jsem ti psala sms :grinning:
11. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu naskok, kluci ještě chrápou :grinning:
Máji, tak chci mít soukromí a s malým sama a hlavně jak nám tatka dojede tak at jsme sami. Tady si už lezem na nervy a s mamkou se i dost hádám, což není pro mě tedka zrovna nejlepší, mám být v klidu :sweat_smile:
Stavila bych se, ale tento týden tu máme tatku, a odjíždí až v neděli, tak se stavím ten příští týden, ju? :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jasně :slight_smile: Martin říkal,že by měl dojet ve čtvrtek tak bych taky byla sním.ten příští týden bude o.k. :wink:
11. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Máji,my ted jdeme s malým ven,konečně se vyjasnilo.když tak se stavíme zítra Co?
11. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek