Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
marie83
11. srp 2009
aha tak to nic já už zítra nemůžu 🙂
m.o.n.i.k.a
11. srp 2009
Ok Máji, pak se spolu spojíme, já mizím, mějte se Papá
zdenka26
11. srp 2009
jo jo dostala,jen jsem ji neslyšela 🙂
tomasek06
11. srp 2009
Tak se to počasí nějak vybralo co? Mě se ale stejně nikam nechce. Snad to vydrží do zítřka.
zanetka82
11. srp 2009
Tak já žehlila strašný kopec prádla ale ještě mi zbylo :-p
fender
11. srp 2009
baf 😕
tak jsem zpátky v civilizaci x-)
leninnek
11. srp 2009
holky to je nudááááááááááááááááááááááááááá a jeste nejmín dvě hodky než malá půjde chrupkat mě snad hrábneeee 8-( fen vítej v civilizaci 😃 ty žanet a nechceš přihodit já tu taky něco mám 😃
tomasek06
11. srp 2009
Já už máš na štěstí vyžehleno. Stihla jsem to v neděli ráno.
fender
11. srp 2009
jsem vás ani nedočítala, jak jsem hotová... musím vyprat minimálně tři pračky a vůbec nevím, kdo to pak bude žehlit, navíc když nemám vyžehleno ještě to odminula :-S a chce se mi strašně spát. jdu aspoň postahovat fotky x-)
zanetka82
11. srp 2009
leni díky nechci....mám tu toho ještě dost. Zítra budu prát další.
Kluci mají dneska strašný den ]-( jsou nazabití. Pořád chodí na sebe žalovat a brečí a Kuba přímo řve....už fasly ale nepomohlo to ]-( 8-(
zdenka26
11. srp 2009
tak mě čeká žehlení večer :-| vůbec se mi do toho nechce ]-( doufám že zítra bude pěkně.dneska jsm,e byli kupovat obkllady do koupeln tak jsme malého zaměstnaly ,Petr zdil pod vanou a malý se od něho nehl ani na krok.Co budete dělat zítra?
zanetka82
11. srp 2009
Dopoledne mám slibený velký nákup.....doma už skoro nic není. Nebyla potřeba. Kluci odjeli hned na začatku prázdnin a já nevařila. Petr má obědy v práci. Tak zítra musí proběhnout nákup i kdyby nechtěl :-p 😃
Odpoledne nevím jestli bude hezky tak budu na zahradce nebo s klukama pujdu do Mekače...mají slíbený hapymeal 😉
marie83
11. srp 2009
Tak mě zrovna odešla švagrová 🙂 pořád mě přemlouvá abych sedla na autobus a přijela knim s mařenkou,ale já mám strach tak daleko trvá to celou noc a kousek :-| prý i jürgen říkal,že sedím furt doma tak ať dorazím,ale bojím no tak uvydím ona tvrdí,že Julian byl v pohodě.Kdyby jel manža taky tak by to bylo super,ale on nepojede protože pořád pracuje :-S .Musím si to promyslet co myslíte vy?Já mám strach,že bude v autobude ječet a nebude chtít spát(jela bych přes noc)
tomasek06
11. srp 2009
Máji tak jeď vlakem 😃 😃 😃
zanetka82
11. srp 2009
Májo neboj......my jsme s Petříkem jeli do Řecka jak měl 3 roky a v pohodě jeli jsme 26 hodin a byl v poho. Celou noc prospal. Ustlala jsem mu na zemi na dece pod sedačkou. x-)
marie83
11. srp 2009
tomasek vlakem je to strašně drahé,autobusem to výjde levněji o hodně :-|
no zanet to říká každý že to ty děti prospí,tchýně říkala že nikdy o těch dětech ani neví 😃 ,ale víš jak jsem takhle ještě nejela tak mám obavy
zanetka82
11. srp 2009
Děti to vnímají uplně jinak než dospělí a pro jistotu ji vem nějaké hračkay do batohu a přenosné DVD do auta. Kluci bez toho nedají už ani ránu 😃
marie83
11. srp 2009
😃 to dvd nemám,ale má ho segra 😉 dobrý nápad.
tomasek06
11. srp 2009
To máš pravdu že je to drahé. Já to napsala jen jako vtip 😃 😃 😃
m.o.n.i.k.a
11. srp 2009
Máji to by jste zvládli, my jeli s malým přes den do Prahy 4 hodiny a myslela jsem, že to nevydrží a bude protivný a byl hodný. Pak jsme jeli autem do té Itálie, bez dvd bez hraček přes noc a tak se mu nechtělo spát, usnul až někde o půlnoci do rána a nějak odpoledne jsme dojeli na místo. A taky v pohodě. Hodně cestujeme a daleko a i když je malý takový hyper tak ho to baví a je v klidu 🙂 Jeďte , co doma 😉
Holky mějte se zatím, papa
tomasek06
11. srp 2009
Přesně tak co doma! Já bych taky zase někam jela 😃 Doma je to o ničem :-p
marie83
11. srp 2009
jo ale když jsi v autě tak zastavíš kdy chceš,ale v autobude by to nejde 🙂 ,ale tam je záchod snad ne?!
tomasek06
11. srp 2009
Záchod by tam měl být. Na těch dálkových ho tam mají.
zanetka82
11. srp 2009
To víš že je tam záchod 😉
zdenka26
11. srp 2009
Jé Máji já bych jela hned a ani bych neuvažovala
leninnek
11. srp 2009
maji to malá zvládne neboj teda já bych jela hned 😉 no ale nemám kde 😃 zdeni děláte si novou koupelnu?my taky a chtěla bych to do soboty mít ale nevím nevím :-|
zdenka26
11. srp 2009
jo jo děláme,Petr si dal na to týden,protože u toho chodí do práce.to dáte do soboty.Oni se ti chlapy nezdají ale když chcou tak to zvládnou levou zadní
jaruschk
11. srp 2009
tomasek:právě proto jsme se tam byli podívat,jelikož tam máme svatbu,je to tam fakt pěkný.....děcka se aspoň unavili,a spali jak zabité.......No nic já jdu žehlit mám tu 3 pračky,tak to dopadá jak to člověk furt odkládá
zdenka26
11. srp 2009
tak vypadá že tady máme žehlení nad hlavu 🙂
zanetka82
11. srp 2009
Já už čučuím na TV 😃 😃 😃