• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
aha tak to nic já už zítra nemůžu :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok Máji, pak se spolu spojíme, já mizím, mějte se Papá
11. srp 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo dostala,jen jsem ji neslyšela :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se to počasí nějak vybralo co? Mě se ale stejně nikam nechce. Snad to vydrží do zítřka.
11. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já žehlila strašný kopec prádla ale ještě mi zbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :fearful:
tak jsem zpátky v civilizaci :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je nudááááááááááááááááááááááááááá a jeste nejmín dvě hodky než malá půjde chrupkat mě snad hrábneeee :rolling_eyes: fen vítej v civilizaci :grinning: ty žanet a nechceš přihodit já tu taky něco mám :grinning:
11. srp 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už máš na štěstí vyžehleno. Stihla jsem to v neděli ráno.
11. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vás ani nedočítala, jak jsem hotová... musím vyprat minimálně tři pračky a vůbec nevím, kdo to pak bude žehlit, navíc když nemám vyžehleno ještě to odminula :confounded: a chce se mi strašně spát. jdu aspoň postahovat fotky :dizzy_face:
11. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni díky nechci....mám tu toho ještě dost. Zítra budu prát další.
Kluci mají dneska strašný den :angry: jsou nazabití. Pořád chodí na sebe žalovat a brečí a Kuba přímo řve....už fasly ale nepomohlo to :angry: :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě čeká žehlení večer :unamused: vůbec se mi do toho nechce :angry: doufám že zítra bude pěkně.dneska jsm,e byli kupovat obkllady do koupeln tak jsme malého zaměstnaly ,Petr zdil pod vanou a malý se od něho nehl ani na krok.Co budete dělat zítra?
11. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopoledne mám slibený velký nákup.....doma už skoro nic není. Nebyla potřeba. Kluci odjeli hned na začatku prázdnin a já nevařila. Petr má obědy v práci. Tak zítra musí proběhnout nákup i kdyby nechtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Odpoledne nevím jestli bude hezky tak budu na zahradce nebo s klukama pujdu do Mekače...mají slíbený hapymeal :wink:
11. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě zrovna odešla švagrová :slight_smile: pořád mě přemlouvá abych sedla na autobus a přijela knim s mařenkou,ale já mám strach tak daleko trvá to celou noc a kousek :unamused: prý i jürgen říkal,že sedím furt doma tak ať dorazím,ale bojím no tak uvydím ona tvrdí,že Julian byl v pohodě.Kdyby jel manža taky tak by to bylo super,ale on nepojede protože pořád pracuje :confounded: .Musím si to promyslet co myslíte vy?Já mám strach,že bude v autobude ječet a nebude chtít spát(jela bych přes noc)
11. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji tak jeď vlakem :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Májo neboj......my jsme s Petříkem jeli do Řecka jak měl 3 roky a v pohodě jeli jsme 26 hodin a byl v poho. Celou noc prospal. Ustlala jsem mu na zemi na dece pod sedačkou. :dizzy_face:
11. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek vlakem je to strašně drahé,autobusem to výjde levněji o hodně :unamused:
no zanet to říká každý že to ty děti prospí,tchýně říkala že nikdy o těch dětech ani neví :grinning: ,ale víš jak jsem takhle ještě nejela tak mám obavy
11. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti to vnímají uplně jinak než dospělí a pro jistotu ji vem nějaké hračkay do batohu a přenosné DVD do auta. Kluci bez toho nedají už ani ránu :grinning:
11. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to dvd nemám,ale má ho segra :wink: dobrý nápad.
11. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu že je to drahé. Já to napsala jen jako vtip :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji to by jste zvládli, my jeli s malým přes den do Prahy 4 hodiny a myslela jsem, že to nevydrží a bude protivný a byl hodný. Pak jsme jeli autem do té Itálie, bez dvd bez hraček přes noc a tak se mu nechtělo spát, usnul až někde o půlnoci do rána a nějak odpoledne jsme dojeli na místo. A taky v pohodě. Hodně cestujeme a daleko a i když je malý takový hyper tak ho to baví a je v klidu :slight_smile: Jeďte , co doma :wink:
Holky mějte se zatím, papa
11. srp 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak co doma! Já bych taky zase někam jela :grinning: Doma je to o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale když jsi v autě tak zastavíš kdy chceš,ale v autobude by to nejde :slight_smile: ,ale tam je záchod snad ne?!
11. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záchod by tam měl být. Na těch dálkových ho tam mají.
11. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že je tam záchod :wink:
11. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Máji já bych jela hned a ani bych neuvažovala
11. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji to malá zvládne neboj teda já bych jela hned :wink: no ale nemám kde :grinning: zdeni děláte si novou koupelnu?my taky a chtěla bych to do soboty mít ale nevím nevím :unamused:
11. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo děláme,Petr si dal na to týden,protože u toho chodí do práce.to dáte do soboty.Oni se ti chlapy nezdají ale když chcou tak to zvládnou levou zadní
11. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek:právě proto jsme se tam byli podívat,jelikož tam máme svatbu,je to tam fakt pěkný.....děcka se aspoň unavili,a spali jak zabité.......No nic já jdu žehlit mám tu 3 pračky,tak to dopadá jak to člověk furt odkládá
11. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vypadá že tady máme žehlení nad hlavu :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už čučuím na TV :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek