• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jo a dívala jsem se na ten Donopark a určo tam taky zajedu. Ale nějak nemůžu najít, jak se tam dostanu????? A kde to přesně je.
12. srp 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko. :dizzy_face:
12. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já do dinoparku pojedu určo taky ale nevím kdy,asi příští víkend mám volno ale zas je Petr v práci.tak pojedu s malým sama :frowning2: jak se máte?já včera usla u filmu.vzbudila jsem se ve tři,pěkně dolámaná z gauče
12. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chcem taky někdy do Dinoparku,ale nevím kdy musím se domluvit ze segrou aby nám pučila auto a ona pojede s manžou jeho autem :slight_smile: .Doufám že se děti nebudou bát :grinning:
12. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý to kino je celkem maras,kamarádka tam byla s tří letou dcerkou a z toho kina museli odejít,jak se malá bála
12. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jojo, je tam krásně. teda když je hezky :sweat_smile: první dva dny nám lilo a poslední taky a to se tam dá tak akorát spát :pensive: popřípadě tak plodit děti, ale to je pro nás teď trochu passé :grinning:

heeeeeeeeej leni, když jsi tak akční s tím žehlením, přijď k nám :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby vy pořád jen žehlíte :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jsme teď poobědvali a za chvíli hodíme odpolední siestu. No pak jestli nebude pršet, tak vyrazíme někam ven.
12. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě nežehlím, tak tu toho teď mám strašně moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ty jen o tom mluvíš a zatím si se k tomu nedostala jo? :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nakonec vyžehlila ještě včera a pak jsem hned usla.no malý bude až tak obědvat za hodku a pak nachvíli spinkat a pokud nebude pršet.jestli bude tak mě trefí,protože zustat doma je na vraždu
12. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak tatar,jsem chtěla napsat že pokud nebude pršet tak půjdem ven
12. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: v Hrabůvce začíná pršet sakra :unamused:
12. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na prd,Maji co děláš odpoledne?
12. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, jo, ja pořád jenom říkám, že musím vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ono se mi to tam pořád nějak množí a množí, takže předpokládám, že až se k tomu fakt dokopu, tak to budu žehlit tak dva dny v kuse :angry:

asi jdu dělat obídek nebo co ... jsem dneska strašně zdechlá z toho počasí
12. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi už jsme po obídku,malej oddychuje,jsem až koukala kolik toho snědl
12. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpo příjde mamka
12. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všichni? :confused: malej už spinká
12. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky se hlásím mezi zdechliny-tak správně se mi nic nechce až je to hrůza a nikuš je akční až hrůza. takže super kombinace:frowning2:
12. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo to hnusné počasí,ted mi zrovna přišla ta objednana vláčkodráha a je super,malý ještě spí tak jsem ji stihla schovat
12. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš já se nudím :rolling_eyes: :pensive:
12. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě bolí hlava,mamka už odešla :slight_smile:
mám chuť si dát dneska víno co manža dovez z Francie,ale nemám ským a sama ho pít nebudu to by hraničilo z alkoholismem :grinning:
Aaaaasi se unudím :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my jsme vyrazili na poštu a do obchodu a pěkně jsme zmokli :angry:
12. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se taky pořádně nudím a netuším co podniknu.
12. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já bych šla zase někde zapařit ven. Ale taky nemám s kým :frowning2:
12. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooooooo! Kdepak se touláte?
12. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu před chvíli jsem přijela od kámošky malá dostala hezký dáreček takovou velkou měkou fajnou panenku no v pátek se uvidíme naposled pak ji dva roky neuvidím :frowning2: jinak venku fakt hnusně ale mám tu mamku a až do soboty to bude klídku ale v pátek klídek nebude bude mi péct dorty na sobotu a neděli já chci taky do dinoparku já bych šla i do zoo nebo někam na výlet chjoooo normálně jsem dneska byla odkázaná na trmavaj až do poruby a dokonce i z poruby jsem musela tramvají :rolling_eyes: no děs jako s malou kvičela ječela vztekala se ale jinak hodné dítko :grinning: david v práci tak mě neměl kdo hodit a ted už to tak bude furt už hold nastoupil jinde a je tam pevná pracovní doba takže mi skončilo přes týden cestování autíkem :frowning2:
12. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni tak emču moc moc pozdravuj a žže ji přeji at se jim tam líbí a daří!!!!!!!!!!!!!! v nikuš se probudil čert a já sem "chudák ospalý andílek" :grinning: se těším až půjde večer haji a já si lehnu a pustím si něco a hezky u toho usnu:slight_smile:
12. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme zmokli,byli jsme v obchodě a na poště.jinak se strašně nudíííííím
12. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek