Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
fender
12. srp 2009
zdeni to jsi mě teda uklidnila 😃 občas obtěžuju i sama sebe ]-( 😃 ještě dva měsíce, no to už snad nějak doklepu - a pak můžu dostat nějakou laktační psychózu a půjdu si to asi hodit :-p 😃
spát se mi taky nechce, navíc malej beztak řádí, takže bych neusnula....
zdenka26
12. srp 2009
už to máš za chvíli,já rodila 12 října a ty máš taky tak nějak termín.že?jen vyspávej dokud můžeš
fender
12. srp 2009
jj, termíny se mi sice furt posouvají tam a zpátky, ale ten údajně nejpřesnější vychází na 14.10., tak uvidíme, kdy to prtě vyleze. momentálně se věnuje své nejoblíbenější činnosti - pokouší se mi vší silou prokopnout pravý bok :-N
zdenka26
12. srp 2009
tak to máš super zábavu na noc,malý mi dnska skákal po prsách,měl z toho strašnou srandu.Jsem mu ani za boha nemohla vysvětlit že to maminku bolí
fender
12. srp 2009
no, taky super, koukám.... :-x
začínám zívat, tak si jdu umýt zub a pokusím se lehnout, uvidíme, co z toho bude. zítra jdu k holiči, stříhat vlasy, už teď je mi jich líto a to nemluvím o tom, jak brble manža.... |-|

tak dobrou a zítra paaa x-)
zdenka26
12. srp 2009
A proč stříhat? =-) dobrou a paaaa 🙂
leninnek
12. srp 2009
baf 😃 tak dneska tu jsem první 😃 😃 jste toho teda popsaly já jsem ted douklízela David do dvanácti lepil kachle už má všechny tak zítra to bude schnout a v pátek hodí spárovačku no ale asi nebude umyto do soboty no nevím uvidíme ale je to krásné x-) jsem nadšená tak dlouho jsem čekala na novou koupelnu teda ještě nebude celá budem tam snižovat strop a chci vanuuuuu normální máme tam jen takovou nízkou vaničku co tam byla původně ale vana bude později ted nejsou už penízky ale i tak už to vynikne x-) tak se půjdu ještě pokochat a snad pak usnu 😃
tomasek06
13. srp 2009
Krásné ráno! No venku zase a opět prší, tak fakt nevím co dneska budeme dělat. Další den budeme doma :-p
tomasek06
13. srp 2009
Zase ještě vychrapujete? Ani se nedivím v takovém počasí. Ale co budeme dneska dělat je mi záhadou :-p Asi se už zblázním. To počasí je tak akorát na nějaké návštěvy! Nikol nechceš přijet?
tomasek06
13. srp 2009
Tak holky já se tak nudím, že jsem se rozhodla celé dopoledne vařit. Dělám polívku, vepřové na žampionech a pečené kuře. A to ještě uvažuju, že něco upeču 😃 Tak Nikol nevař a přijeď 🙂
zanetka82
13. srp 2009
😃 😃 😃 Krásné ránko.Neříkej 2x
alesek
13. srp 2009
Taky přeju upršené ráno 🙂 🙂
tomasek06
13. srp 2009
No je hnusné ráno ]-( Tak kde se všechny touláte? Tak nakonec peču ještě bábovku.
alesek
13. srp 2009
Teda Žanet,ty jsi dneska akční. To já jsem dneska nějaká lenivá,děti už mi pijou krev od půl 8 a teď se rozhodli,že ni rozbijou kuchyň,začli tam totiž hrát fotbyl 😢
tomasek06
13. srp 2009
Tak to máš fajné! Já jsem byla lenivá dva dny taky. Z toho počasí, ale dneska jsem se rozhodla to trávit akčněji 😃
tomasek06
13. srp 2009
Mě zase malý leze do saní ( mám je v kuchyni kvůli nedostatku míst ) a tvrdí m, že je venku sníh 😃 a chce jezdit 😃
alesek
13. srp 2009
tak to jo já myslim,že v té naší čtvrti je možné všechno 😃 😃 😃 😃
tomasek06
13. srp 2009
😃 😃 😃 To je fakt. Ale už na to přišel, podíval se z balkonu a oznámil mi, že prší.
leninnek
13. srp 2009
hnusné nedobré ránko to je teda probuzení kouknu z okna a chčije ]-( ]-( ]-( 8-( 8-( 8-(
leninnek
13. srp 2009
ale jinak přeji hezký den 😃 😉 my máme dneska na oběd řízečky a bramborový salátek ale co budeme dělat to fakt netuším 8-( já musím do obchodu
tomasek06
13. srp 2009
Tak my jsme naštěstí s Nikol dnešní nudu vyřešili že? Máme sraz po měsíci 😃
m.o.n.i.k.a
13. srp 2009
Ahoj holky 🙂
Tak to počasí je děsné. My se teda nenudíme, včera jsme byli od rána v zoo a přijeli jsme kolem 3 a začlo pršet, takže nám to skvěle vyšlo. Ale to počasí mě teda se.e, myslela jsem, že budeme chodit na bazény jak tu budeme mít miláčka a ono dneska děs ]-(
Ale odpol. jedeme do hyperky nakoupit věci malému do školky, tak se už nemůžu dočkat x-)
Někdo tady psal, že by v tom dinoparku, jak tam bylo? Pokud by bylo tak normálně do neděle, bychom se tam jeli podívat.
fender
13. srp 2009
ahojte, tak u nás se prd spalo, naše prtě se rozhodlo, že je spánek k ničemu a že radši bude trénovat proskoky přes břišní stěnu, takže jsem jak praštěná 8-(
marie83
13. srp 2009
Ahoj 🙂 Moni taky jdu odpo do hypeky ze švagrovou,ale až ve čtyři tak mi tam chce něco koupit 🙂 a pak si dáme kafe doufám,protože já se bez Mařenky nikam nedostanu tak si to musím užít 😃
m.o.n.i.k.a
13. srp 2009
Máji, tak se tam možná sejdeme. My jdeme až se malý vyspí, a než to prolezem všechno a pak si taky sednem na nějaké pití tam do kavárny kde jsou ty průlizky a ták, malý se tam vyblbne, tak budem mít na chvíli klid 🙂
marie83
13. srp 2009
jj tak se tam možná uvydíme my si tam taky sednem je tam nejlepší kávička 😉
zdenka26
13. srp 2009
Ahojky,tak jak se všichni máte?Leni no vidíš že jste to nakonec zvládli 😉 jakou máte barvu koupelky?no já jedu odpoledne na pár dní na chatu s malým aby jsme se tady tatkovi nepletli když dělá tu koupelnu,nechci vidět ten bordel 🙂
zdenka26
13. srp 2009
tomašek a nechceš uvařit i u nás,když už jsi tak akční.Navařila jsem tatkovz svíčkovou a hovězí polévku at se nemusí starat o jídlo když bude makat
tomasek06
13. srp 2009
Tak my už jsme po obědě a teď relaxujeme a děti se dívají na telku. Za chvíli si dáme kafe a tu bábovku! A pak asi vyrazíme někam ven, vypadá to slibně s tím počasím. Snad už nebude pršet.
zdenka26
13. srp 2009
Má být hezky a i víkend má být super