• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zdeni to jsi mě teda uklidnila :grinning: občas obtěžuju i sama sebe :angry: :grinning: ještě dva měsíce, no to už snad nějak doklepu - a pak můžu dostat nějakou laktační psychózu a půjdu si to asi hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
spát se mi taky nechce, navíc malej beztak řádí, takže bych neusnula....
12. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
už to máš za chvíli,já rodila 12 října a ty máš taky tak nějak termín.že?jen vyspávej dokud můžeš
12. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, termíny se mi sice furt posouvají tam a zpátky, ale ten údajně nejpřesnější vychází na 14.10., tak uvidíme, kdy to prtě vyleze. momentálně se věnuje své nejoblíbenější činnosti - pokouší se mi vší silou prokopnout pravý bok :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to máš super zábavu na noc,malý mi dnska skákal po prsách,měl z toho strašnou srandu.Jsem mu ani za boha nemohla vysvětlit že to maminku bolí
12. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no, taky super, koukám.... :zipper_mouth:
začínám zívat, tak si jdu umýt zub a pokusím se lehnout, uvidíme, co z toho bude. zítra jdu k holiči, stříhat vlasy, už teď je mi jich líto a to nemluvím o tom, jak brble manža.... :pensive:

tak dobrou a zítra paaa :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
A proč stříhat? :confused: dobrou a paaaa :slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
baf :grinning: tak dneska tu jsem první :grinning: :grinning: jste toho teda popsaly já jsem ted douklízela David do dvanácti lepil kachle už má všechny tak zítra to bude schnout a v pátek hodí spárovačku no ale asi nebude umyto do soboty no nevím uvidíme ale je to krásné :dizzy_face: jsem nadšená tak dlouho jsem čekala na novou koupelnu teda ještě nebude celá budem tam snižovat strop a chci vanuuuuu normální máme tam jen takovou nízkou vaničku co tam byla původně ale vana bude později ted nejsou už penízky ale i tak už to vynikne :dizzy_face: tak se půjdu ještě pokochat a snad pak usnu :grinning:
13. srp 2009 v 00:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! No venku zase a opět prší, tak fakt nevím co dneska budeme dělat. Další den budeme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zase ještě vychrapujete? Ani se nedivím v takovém počasí. Ale co budeme dneska dělat je mi záhadou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi se už zblázním. To počasí je tak akorát na nějaké návštěvy! Nikol nechceš přijet?
13. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky já se tak nudím, že jsem se rozhodla celé dopoledne vařit. Dělám polívku, vepřové na žampionech a pečené kuře. A to ještě uvažuju, že něco upeču :grinning: Tak Nikol nevař a přijeď :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Krásné ránko.Neříkej 2x
13. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky přeju upršené ráno :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No je hnusné ráno :angry: Tak kde se všechny touláte? Tak nakonec peču ještě bábovku.
13. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Žanet,ty jsi dneska akční. To já jsem dneska nějaká lenivá,děti už mi pijou krev od půl 8 a teď se rozhodli,že ni rozbijou kuchyň,začli tam totiž hrát fotbyl :cry:
13. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš fajné! Já jsem byla lenivá dva dny taky. Z toho počasí, ale dneska jsem se rozhodla to trávit akčněji :grinning:
13. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě zase malý leze do saní ( mám je v kuchyni kvůli nedostatku míst ) a tvrdí m, že je venku sníh :grinning: a chce jezdit :grinning:
13. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo já myslim,že v té naší čtvrti je možné všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: To je fakt. Ale už na to přišel, podíval se z balkonu a oznámil mi, že prší.
13. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
hnusné nedobré ránko to je teda probuzení kouknu z okna a chčije :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jinak přeji hezký den :grinning: :wink: my máme dneska na oběd řízečky a bramborový salátek ale co budeme dělat to fakt netuším :rolling_eyes: já musím do obchodu
13. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jsme naštěstí s Nikol dnešní nudu vyřešili že? Máme sraz po měsíci :grinning:
13. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak to počasí je děsné. My se teda nenudíme, včera jsme byli od rána v zoo a přijeli jsme kolem 3 a začlo pršet, takže nám to skvěle vyšlo. Ale to počasí mě teda se.e, myslela jsem, že budeme chodit na bazény jak tu budeme mít miláčka a ono dneska děs :angry:
Ale odpol. jedeme do hyperky nakoupit věci malému do školky, tak se už nemůžu dočkat :dizzy_face:
Někdo tady psal, že by v tom dinoparku, jak tam bylo? Pokud by bylo tak normálně do neděle, bychom se tam jeli podívat.
13. srp 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak u nás se prd spalo, naše prtě se rozhodlo, že je spánek k ničemu a že radši bude trénovat proskoky přes břišní stěnu, takže jsem jak praštěná :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Moni taky jdu odpo do hypeky ze švagrovou,ale až ve čtyři tak mi tam chce něco koupit :slight_smile: a pak si dáme kafe doufám,protože já se bez Mařenky nikam nedostanu tak si to musím užít :grinning:
13. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Máji, tak se tam možná sejdeme. My jdeme až se malý vyspí, a než to prolezem všechno a pak si taky sednem na nějaké pití tam do kavárny kde jsou ty průlizky a ták, malý se tam vyblbne, tak budem mít na chvíli klid :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj tak se tam možná uvydíme my si tam taky sednem je tam nejlepší kávička :wink:
13. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak jak se všichni máte?Leni no vidíš že jste to nakonec zvládli :wink: jakou máte barvu koupelky?no já jedu odpoledne na pár dní na chatu s malým aby jsme se tady tatkovi nepletli když dělá tu koupelnu,nechci vidět ten bordel :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tomašek a nechceš uvařit i u nás,když už jsi tak akční.Navařila jsem tatkovz svíčkovou a hovězí polévku at se nemusí starat o jídlo když bude makat
13. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my už jsme po obědě a teď relaxujeme a děti se dívají na telku. Za chvíli si dáme kafe a tu bábovku! A pak asi vyrazíme někam ven, vypadá to slibně s tím počasím. Snad už nebude pršet.
13. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Má být hezky a i víkend má být super
13. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek