• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak to je dobře,že už nebude pršet. Aspoň zase bude co dělat.
13. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý se musím pochlubit malá udělala čtyři kroky úplně samaaaa se zvedla ze židličky a šla k babičce a pak i zamnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: normálně fakt sama :dizzy_face: tý jo z toho nemůžu normálně furt ju posazuju na židličku a aat jde ke mě a ona fakt chodí :dizzy_face: no až příjde david z práce musíme ukázat a natočím to i sním a hodím na fb kdo máte může mrknout nevíte dá se obnovit heslo na skypu?si nějak nemůžu vzpomenout chjooo nechci si dělat nový :rolling_eyes: a víkend má být hezký 27 a slunečno tak aspon něco no ale my budem stejně doma jelikož slavíme
13. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
leni tak to gratuluju k prvním krůčkům,malý začal chodil v den svých prvních narozenin
13. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni děkujem no malá čtyři dny po :slight_smile: ale tak jen ty krůčky ale myslím že nebude dlouho trvat a fakt bude běhat :dizzy_face: jo jinak kachle mám takové žluto bíléé moc hezké až bude hotovson hodím fotos
13. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni myslím že nějak jo pošlou ti to na meil ale me to nešlo tak jsem musela udělat nový :unamused:
13. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
počkej zachvíli ti bude zdrhat :slight_smile: hodpak pak fotku my budeme mít hnědo-tmavě červenou a bílou
13. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
malý vyspává už 3hodky,už by mohl vstávat jinak nevyjedem :angry:
13. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
leni šikulka, to my dneska s jistotou chodily za jednu ruku, nedávno se ještě hrouně bála a ted už tapala sem a tam jakoby to dělalal každýden. děda tvrdí že do svattby bude chodit.já to tak moc nevidím, ale uvidíme:slight_smile: co jinak děláte, my před chvilkou došly domů, nikuš hajá a já sem si na chvilku sedla. zítra dem objednat dort na svatbu, tak sem zvědavá co si ankonec vyberu-mám představu,ale uvidíme co nakoonec bude:slight_smile:
13. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jsme si opět zdřímly s malou a asi se půjdem na chvilku projít den za jednu ruku jsme tapkali pokud se ji chtělo někdy chtěla někdy ne no a ted tohleto no mamka říká že pak už to jde rychle tak uvidíme :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jj-nikuš taky, jak sme byli na dovolené tak chodila za jednu ruku raz dva, potom zase ne.když sme to chtěli zkusit, šup na dupu a nic. to mi taky všichhni říkají, dneska nechodí a zítraa ti uteče
13. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky my jsme se taky byli projít v MC donladu.Ještě jsme pochodili po Lenince a už jsme doma a jdeme se vykoupat.
13. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsem byla u té kadeřnice... a jsem skoro nakrátko... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :fearful: manža kolem mě chodil pět minut dokola a obhlížel mě, ale nakonec to teda prošlo a rozvádět se nebudem :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Leni taky moc gratuluju k prvním krůčkám!!!!!
13. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Tak dneska jsme měli co dělat ale co zítra to nevím :grinning: Bylo dobře. :wink:
Udělám večeři a okoupu a naženu je do postele :unamused: mám dost.
Taky blahopřejí k prvním krůčkum :wink: . Mojí kluci už běhali od 10 měsícu tak si určitě dokažete vybavit co mám doma :rolling_eyes: :grinning:
13. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my už jsme po večeři a okoupaní. Snad to zalomí malý brzo :slight_smile:
13. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste všechny? :confused: Já ještě na večer převlékla peřiny a dala pračku :wink: kluci už spí a já si tady pojídam salát
13. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak my už jsme na chatě.Malý to zalomil.Zítra přijede švagrová s děckama tak už se těším
13. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já ležím jak placka a nic se mi nechce :sweat_smile: asi půjdu brzo spát.... zítra dopo jdem s malým na kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik jsem přibrala :pensive:
13. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Dneska to vypadá na krásný den :slight_smile: Ale zatím nevím co podniknu.
14. srp 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko :wink:
14. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak my dneska jedeme objednat dortt a jinak budu hledat mobil, včera se mi vybil, tak sem ho nedala hned na nab. a tted nevím kde sem ho nechala a prozvonit se nemůžu:frowning2::slight_smile:
14. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš fajné :grinning: Snad ho najdeš.
14. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ty to je na zastřelení-chodím po bytě a připadám si jak 50let v penzi. skleroza jak mraky, ale je to v jednoom dobré-dělám zároven úklid:slight_smile:
14. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak jsme doma z kontroly... našemu prtěti už asi ani nemůžu říkat "malej" - má dvě kila :sweat_smile: já jsem přibrala zatím jen pět, takže dobrý.... nicméně cukry nic moc, tak čekám na výsledky glykemky, měly by být kolem poledne :frowning2:
14. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
uf, tak glykemka je v pořádku... spadlo ze mě tak šest tun :sweat_smile:
14. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré odpoledníčko :slight_smile: dneska je krásně já jsem převlíkla peřinky uklidila peru druhou pračku :rolling_eyes: jako nechápu kde se bere furt tolik špinavých hader to zas bude žehlení :rolling_eyes: no odpoledne asi zajdu s malou ven co doma když je hezky David dofinišuje asi koupelku snad no jinak nevím.......den to už se mi taky stalo jen s tím že jsem neveděla že se mobil vybil já ho nemohla najít jsem myslela že jsem ho ztratila venku jsem myslela že mě šlak trefí no a pak malé utekl míček pod gauč jsem ji ho šla vytáhnout a co tam neobjevím mobil ta malá můra mi ho zašila :rolling_eyes: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,leni taky mám pořád kupy prádla.Jen něco dožehlím a už skládám další věci na žehlení :angry: Tak u nás se určitě finišovat s koupelkou nebude,jsme teprve na začátku.Ale nějak to neřeší.nějak na to nespěchám.fen tak to je pěknej macík :slight_smile: no malej spinká a pak jdeme do lesa.odpoledne přijede švagrová,tak jsem nakládala masíčko na gril
14. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak mobil nalezen, ale já ho do te skříně, kde nemá vůbec co dělat nedala................ho tam dal.................skřítek nezbeda...jo, přesně on to byl :grinning:
14. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Tak mi zítra děvčata držte palce....zítra začínam s těmi šablonami v pokojíčku. Byla jsem si dneska koupit barvičky a ráno začínám. Petr se mi směje a modlí se aby sem to nepokazila aby nemusel znovu malovat pokoj :grinning: :grinning:

Jdu ven dokud je ještě pěkně. :wink:
14. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
den, taky máte doma takový divný skřítky? :grinning: my taky, obvykle nám sežerou všechny brambůrky popřípadě kradou ponožky z pračky :sweat_smile:
14. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek