Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
13. srp 2009
Tak to je dobře,že už nebude pršet. Aspoň zase bude co dělat.
leninnek
13. srp 2009
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý se musím pochlubit malá udělala čtyři kroky úplně samaaaa se zvedla ze židličky a šla k babičce a pak i zamnou x-) x-) x-) x-) normálně fakt sama x-) tý jo z toho nemůžu normálně furt ju posazuju na židličku a aat jde ke mě a ona fakt chodí x-) no až příjde david z práce musíme ukázat a natočím to i sním a hodím na fb kdo máte může mrknout nevíte dá se obnovit heslo na skypu?si nějak nemůžu vzpomenout chjooo nechci si dělat nový 8-( a víkend má být hezký 27 a slunečno tak aspon něco no ale my budem stejně doma jelikož slavíme
zdenka26
13. srp 2009
leni tak to gratuluju k prvním krůčkům,malý začal chodil v den svých prvních narozenin
leninnek
13. srp 2009
zdeni děkujem no malá čtyři dny po 🙂 ale tak jen ty krůčky ale myslím že nebude dlouho trvat a fakt bude běhat x-) jo jinak kachle mám takové žluto bíléé moc hezké až bude hotovson hodím fotos
marie83
13. srp 2009
Leni myslím že nějak jo pošlou ti to na meil ale me to nešlo tak jsem musela udělat nový :-|
zdenka26
13. srp 2009
počkej zachvíli ti bude zdrhat 🙂 hodpak pak fotku my budeme mít hnědo-tmavě červenou a bílou
zdenka26
13. srp 2009
malý vyspává už 3hodky,už by mohl vstávat jinak nevyjedem ]-(
denber
13. srp 2009
leni šikulka, to my dneska s jistotou chodily za jednu ruku, nedávno se ještě hrouně bála a ted už tapala sem a tam jakoby to dělalal každýden. děda tvrdí že do svattby bude chodit.já to tak moc nevidím, ale uvidíme🙂 co jinak děláte, my před chvilkou došly domů, nikuš hajá a já sem si na chvilku sedla. zítra dem objednat dort na svatbu, tak sem zvědavá co si ankonec vyberu-mám představu,ale uvidíme co nakoonec bude🙂
leninnek
13. srp 2009
no my jsme si opět zdřímly s malou a asi se půjdem na chvilku projít den za jednu ruku jsme tapkali pokud se ji chtělo někdy chtěla někdy ne no a ted tohleto no mamka říká že pak už to jde rychle tak uvidíme 🙂
denber
13. srp 2009
jj-nikuš taky, jak sme byli na dovolené tak chodila za jednu ruku raz dva, potom zase ne.když sme to chtěli zkusit, šup na dupu a nic. to mi taky všichhni říkají, dneska nechodí a zítraa ti uteče
tomasek06
13. srp 2009
Taky my jsme se taky byli projít v MC donladu.Ještě jsme pochodili po Lenince a už jsme doma a jdeme se vykoupat.
fender
13. srp 2009
leni, moc gratuluju x-) x-) x-)

já jsem byla u té kadeřnice... a jsem skoro nakrátko... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕 manža kolem mě chodil pět minut dokola a obhlížel mě, ale nakonec to teda prošlo a rozvádět se nebudem 😃 😃
tomasek06
13. srp 2009
Jo Leni taky moc gratuluju k prvním krůčkám!!!!!
zanetka82
13. srp 2009
Ahojky.
Tak dneska jsme měli co dělat ale co zítra to nevím 😃 Bylo dobře. 😉
Udělám večeři a okoupu a naženu je do postele :-| mám dost.
Taky blahopřejí k prvním krůčkum 😉 . Mojí kluci už běhali od 10 měsícu tak si určitě dokažete vybavit co mám doma 8-( 😃
tomasek06
13. srp 2009
Tak my už jsme po večeři a okoupaní. Snad to zalomí malý brzo 🙂
zanetka82
13. srp 2009
Kde jste všechny? =-) Já ještě na večer převlékla peřiny a dala pračku 😉 kluci už spí a já si tady pojídam salát
zdenka26
13. srp 2009
Ahojky,tak my už jsme na chatě.Malý to zalomil.Zítra přijede švagrová s děckama tak už se těším
fender
13. srp 2009
já ležím jak placka a nic se mi nechce :-N asi půjdu brzo spát.... zítra dopo jdem s malým na kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik jsem přibrala |-|
tomasek06
14. srp 2009
Krásné ráno! Dneska to vypadá na krásný den 🙂 Ale zatím nevím co podniknu.
zanetka82
14. srp 2009
Krásné ránko 😉
denber
14. srp 2009
ahojky, tak my dneska jedeme objednat dortt a jinak budu hledat mobil, včera se mi vybil, tak sem ho nedala hned na nab. a tted nevím kde sem ho nechala a prozvonit se nemůžu😞🙂
tomasek06
14. srp 2009
Tak to máš fajné 😃 Snad ho najdeš.
denber
14. srp 2009
ty to je na zastřelení-chodím po bytě a připadám si jak 50let v penzi. skleroza jak mraky, ale je to v jednoom dobré-dělám zároven úklid:-)
fender
14. srp 2009
ahojte, tak jsme doma z kontroly... našemu prtěti už asi ani nemůžu říkat "malej" - má dvě kila :-N já jsem přibrala zatím jen pět, takže dobrý.... nicméně cukry nic moc, tak čekám na výsledky glykemky, měly by být kolem poledne 😞
fender
14. srp 2009
uf, tak glykemka je v pořádku... spadlo ze mě tak šest tun :-N
leninnek
14. srp 2009
dobré odpoledníčko 🙂 dneska je krásně já jsem převlíkla peřinky uklidila peru druhou pračku 8-( jako nechápu kde se bere furt tolik špinavých hader to zas bude žehlení 8-( no odpoledne asi zajdu s malou ven co doma když je hezky David dofinišuje asi koupelku snad no jinak nevím.......den to už se mi taky stalo jen s tím že jsem neveděla že se mobil vybil já ho nemohla najít jsem myslela že jsem ho ztratila venku jsem myslela že mě šlak trefí no a pak malé utekl míček pod gauč jsem ji ho šla vytáhnout a co tam neobjevím mobil ta malá můra mi ho zašila 8-( 😃
zdenka26
14. srp 2009
Ahojky,leni taky mám pořád kupy prádla.Jen něco dožehlím a už skládám další věci na žehlení ]-( Tak u nás se určitě finišovat s koupelkou nebude,jsme teprve na začátku.Ale nějak to neřeší.nějak na to nespěchám.fen tak to je pěknej macík 🙂 no malej spinká a pak jdeme do lesa.odpoledne přijede švagrová,tak jsem nakládala masíčko na gril
denber
14. srp 2009
ahojky, tak mobil nalezen, ale já ho do te skříně, kde nemá vůbec co dělat nedala................ho tam dal.................skřítek nezbeda...jo, přesně on to byl 😃
zanetka82
14. srp 2009
Ahojky.
Tak mi zítra děvčata držte palce....zítra začínam s těmi šablonami v pokojíčku. Byla jsem si dneska koupit barvičky a ráno začínám. Petr se mi směje a modlí se aby sem to nepokazila aby nemusel znovu malovat pokoj 😃 😃

Jdu ven dokud je ještě pěkně. 😉
fender
14. srp 2009
den, taky máte doma takový divný skřítky? 😃 my taky, obvykle nám sežerou všechny brambůrky popřípadě kradou ponožky z pračky :-N

Začni psát odpověď...

Odešli