• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
dobré ránko :slight_smile:tak my na koupák taky nemůžeme máme odpo ještě návštěvu :wink: maji a kdy my se sejdem?už mám pro tebe filmy :wink: jinak tomasek ty brdo tak dlouho spát :grinning:
17. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, připojila bych se,ale jednak se možná stavví kámoška a mám úklid jak hrom. at nemusím o víkendu,tak to po troškách chci stihnout přes týden:slight_smile:
17. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to dneska kašlu, ale půjdu zítra.
17. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já ted jdu s malým na bazén na snp.je tam vedro k padnutí
17. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to vedro moc nepocituji, ještě sem nevystrčila nos z baráku:slight_smile: ale za chvíli tam půjdu věšet prádlo-tak možná padnu:slight_smile:
17. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu nakonec taky. Volala kámoška a přijede pro mě autem a jedeme na Vřesinu.
17. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak my máme odpol. vyřizovací :grinning: Tak budu ráda jak pak dojedeme domů a chvíli si spočnu, celé dopol. jsem něco dělala , tak ted chvíli odpočívám, než se prcek vzbudí. Užíjte si koupáky :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj... teda co se to sem žene, venku je úplný uragán :confused:
v práci jsem se dneska pobavila, ráno hledám na vrátnici klíče a oni na mě nechápavě čučeli co tam dělám, že prý si mysleli, že už nepřijdu :sweat_smile:
17. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se před chvíli vrátili z koupaliště a v pravou chvíli. Venku se něco děje co? To zase bude. A to jdu večer zase pařit :sweat_smile: Snad nezmokneme.
17. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme ted došli jsem uplně kaput.ale venku bude podle mě bouřka jak hrom.tomašek kam jdete pařit.My jdeme zítra slavit s manžou na stodolní výročí
17. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zatím se nám to vyhlo, tak snad nebude v noci nějaká hrůza
17. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výročí jo Zdeni :grinning:
Leni píšu ti na skype a nějak tě tam nemůžu zastihnout
Jinak venku pařák že jsem myslela,že umřu .Ještě jsme šly na oběd k tetě od manži tak to bylo mňam,ale pak jsem málem vypustila duši :slight_smile: ,teď je tu švagrová z Německa tak mi udělala hlavu :grinning: no doufám,že nevypadám jako debil :zipper_mouth:
17. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdeme si jen sednout na pivko a budeme čtyři baby. Ale my si vždycky zapaříme u jukeboxu :grinning:
17. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem byla pařit no pařit spíš posedět dokonce dvakrát a to je co říct ještě že ta švagrová přijede dvakrát do roka jinak bych se nikam nedostala :slight_smile:
Martínek my odjel do Sarajeva :confounded: vůbec se mu tam nechtělo,prý tam nikdo z firmy ještě nejel :rolling_eyes: tak je průkopník :sweat_smile:
Dneska jsme byly v Miniuni ta Ostrava to je děs jak je to tam rozkopané ještě že tam nebydlím nebo nepracuju :fearful:
17. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hod fotku Maji :slight_smile: tomašek však to stačí,my jsme tak pařili minulí týden s kámoškama a bylo super
17. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako fotku mé lebky no tak počkej zkusím se vyfotit :confounded: ,ale bude to trvat jdu se podívat jestli mám nabitý fotoaparát :grinning:
17. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam :wink: a až příjdeš tak to uvydíš líp na vlastní očy takže si uděl čas třeba vééééé čtvrtek :grinning:
17. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
panebože omlouvám se za svojí blbost to sice o sobě vím,ale čeho je moc toho je příliš :dizzy_face: :zipper_mouth: :fearful: chtěla jsem napsat oči!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vypadá to dobře,ve čtvrtek máji nemůžu,jedu k bráchovi.Ale v pátek můžu
17. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v pátek napíšem si já zítra asi jedu na chatu ale vrátím se ve středu
17. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supér trvča, i Ti sluší :slight_smile:
Taky se na ní chystám, jen chci trochu více prstýnkové, stím mým pačem už nic neudělám :grinning:
17. srp 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju,jdu si udělat kafe a kouknout na dvd.Když tak později páááá
17. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ji mám udělanou na těch největších natáčkách abych nevypadala jako uplný debil víš jak já mám kulatou držku tlustou tak by mi to neslušelo,ale tobě to slušet bude.Ale nejhezčí to je když to umyju tak to jsou takové krásné prstýnky :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím si koupit nějaký zábal ať ty vlasy nemám vysušené,Radka říkala že po 14 dnech to bude vypadat ještě líp,že to nebude takové čerstvé,ale mám si co 14 dní dělat zábaly ať ty vlasy vyživým
17. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zábaly určitě dělej, jinak se fakt vysuší, ještě když si je bude barvit, tak masku budou potřebovat nebo tak :slight_smile:
Ale máš to fajné, hustčí, sluší :wink:
17. srp 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no barvit to chci taky ale říkala nejdřív za dva týdny :wink:
17. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste baby? :astonished: To už spíte?
17. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespíííííme, funííííííme :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já taky dneska funěla jak jsem šla s Eli na poradnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek