• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Zany, mě to taky ukradl z tašky na rukojeti, ale myslím si ,že zrovna v době, kdy jsem nastupovala a brzdila kočárek, cvakala jízdenku a neměla jsem se kde chytnout, tak jsem hledala, kde se chytnu a pořád se mi tam pletl jeden chlap :angry: , tak to nejspíš byl on.
12. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě naštěstí v MHD ještě neokradli :grinning:
Jinak holky kdo budete mít zájem se trochu kulturně pobavit tak 19. - 21.9. bude u nás jako každoročně Třebovický koláč. Je to v parku a bude i spoustu atrakcí pro děti. :grinning:
12. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.trebovickykolac.com/
to je odkaz i s programem :grinning:
12. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi to si piš že dojdu na ten koláč byla jsem tam i loňi a super :grinning:
holky tak kdy nějaký sraz??!!
12. zář 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my asi ne, budeme se připravovat na ty okna :wink: a manža jede v sobotu do Brna, já možná taky, to ještě nevím.
12. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzul jojo, taky to bylo u cvakání jízdenky. V autobuse plno důchodců z kauflandu - skoro ani neuhli z místa na kočárek - no hrůza. Kolem mě se zase motal kluk tmavší pleti :rolling_eyes: Jinak na www.zany.rajce.net máme vložené další fotečky, tak můžete zkouknout - pokud budete mít časík - je toho dost :sunglasses: Jůůů, tak na ten koláč bych taky zašla. Hned se musím domluvit s manželem....
12. zář 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ráda šla, ale bude hodně záležet na počasí. a taky možná bude sraz z učňáku tak se uvidí:slight_smile: jinak jak budou ty mrazíky- tak držím palce ať neumrznete :wink: já se beztak nachladím ikdyž budu mít 20svetrů-mám na to štěstí :frowning2:
12. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak že bysme necvakaly jízdenky? :grinning: :grinning: Ne, nechci nabádat, to byl jen pokus o vtip :grinning:
12. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Maji, ak este nemas Nema 2, tak mala vravela, ze jej kamoska to ma...tak ti to mozem vypalit :slight_smile: ale az niekedy v utorok - som na Slovensku...

citam, ze ste preberali zrazik...tiez rada pridem, len budem musiet s niekym ist ..nejak nemam orientacny zmysel mimo hrabuvky...urcite by som dorazila niekde inde ako by som mala :grinning:
12. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sobotní ráno! :grinning: :wink:
13. zář 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojeeec to je kosa co?
a susedi dělaj reko bytu ku.va od osmi bouchaj ale tak že mám pocit že bouraj zdi...
13. zář 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kosa je teda pořádná. Doufám, že odpoledne bude tepleji. Mám ještě maso na grilování, tak bych to chtěla udělat :grinning:
13. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak co tady nového?U nás jen to že malý začal sám chodit,máme osm zubu a pusa mu jede až mě hlava bolí.Dneska je venku zima jak blázen.My dneska vstávali v šest,tak už mám všechno hotové a malý spát nebu a nebude.
13. zář 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak venku je pravdu kosa :frowning2: .No snad se to vyber a odpoledne to bude aspoň na procházku :wink: .
Zdeni my jsme taky vbyli vzhuru od šesti ,ale naštěstí mi maly hezky před dvaceti minutmi zalehla bude spinkat asi tři hodinky.TZak budu mít dost času udělat si co potřebuji. :slight_smile:
13. zář 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já sáru balím do te zimní emitexácé zavinovajdy už není to blbe???
13. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem vyšla ven jak pako tílko a žabky a najednou taková kosa,sem si připadala jako nahá :cry: každý bundu nebo svetr jen pár jedinců mělo triko nebo tílko jako já :grinning: .Zatím ahoj :wink: dneska budem ai kupovat novou sedačku,tak v pondělí papa.
13. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj majo no tak to jsi byla odvážná , když jsi takhle oblečená vylezlaa ven.Já jsem šla jenom vynést smetí a myslela jsem že zmrznu. :frowning2: Ach jak já nemám ráda takové počasí já jsem jenom na teplíčko zima mi nic neříká :unamused:
13. zář 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky těhule a mamušky novorozeňat pokud něco budete chtít řekně te si http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=289551
13. zář 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!! To je zase kosa co? No a doma máme taky hrozně. Jak nám zateplovali kuchyň, tak nám tak obnovili větrací otvory do spíže, jenže my už dávno mám nově předělanou kuchyň, takže v tom rohu už žádnou spíž nemáme, tak nám tam fučí do kuchyně :confounded: No hrůza, takže zima jak v Rusku :sweat_smile: Jak by si ta firma nemohla ověřit, kdo tam v rohu má tu spíž a kdo ne. Zítra to tam bude manžel zadělávat, tak snad bude tepleji :sunglasses: Holky nevíte kdy má být Porubská pouť babího léta???
14. zář 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:
Zany tak to opravdu nevím, ale určo budou plakáty :slight_smile: :wink:
14. zář 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec
kykí a proč nejezdíš s buzzíkem mě se moc líbí já ho chtěla původně ale na zimu by mi byl prd platný, těžko bych s ním v zimě cosi ujela kvůli toho malého kolca vepředu, kámoška přes zimu na něj nadával musela tlačit do sněhu no hrůza
14. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=83138&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
kdyby ste některá měla zájem o fusak nebo overal tak dejte vědět,je to v perfektním stavu,ale už se toho chci zbavit ať mám co nejmíň věcí na balení :slight_smile:
14. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no maji dát to sem dřív tak beru fusak před týdnem mi došel emitexácký combi
14. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, ty už neuvažuješ o druhém mimi? No já si prozátím všechno schovávám, sice je to vše do růžova... No stejně se pořád nedaří, tak uvidíme jak všechno dopadne :wink:
14. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany netrap se tím, že se nedaří. My se snažili dva roky než to konečně vyšlo :grinning: :wink:
14. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já teda dávám pryč věci co nechci za poštovné jedné mamince, některé jsou nové nenošené, ale jen se mi nelíbí a těžko bych to prodala ty pěkné kousky prodám ale jiné ne..tak jsem to vyřešila takto :wink:
14. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji já bych fusak brala :slight_smile: ještě zatím nemáme nebyl čas shánět tak jestli už se ti tam někdo neozval já bych ho brala
14. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, sem si uvědomila, že sem vám tu psala o dixince a neměla sem tu její fotečku, tak sem tam aspon jednu dala, kdybyste chtěly vědět jak vypadala. jak jinak vám de mrznutí, mi super, brzo ze mě bude rampouch. nechci se vidět v zimě, jak bude - .
14. zář 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky hlásím se z pracujixiho lidu.. tý jo da,lo mi to pekne zabrat do toho mám nejake nevolnosti, je mi blbe a obcas me pichne v zaludku - to je co?? co se mnou je.. asi exnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to dřív asi zmrznu... tak zatím páááá kočky
14. zář 2008 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek