• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ani nemluv... jsem dneska do sebe nalila už tak pět litrů jak je mi furt vedro .... zítra by prý mělo být trochu chladněji, tak jsem teda fakt zvědavá :confounded: asi nebude +35 ale jenom +30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no to se uvidí co bude :wink: ,ale vůbec by mi nevadilo kdyby se trochu ochladilo :grinning:
17. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
to nmě taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: k večeru to tu fakt vypadalo že každou chvíli začne pršet a nic :pensive:
17. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
baf jsem tu a tu nikdo :grinning: ale čemu se divím že vy už všechny spíte :grinning: jen já jsem noční zvíře :grinning: hraju kulečník :grinning: se sestřenkou :wink: malá dneska dostala krásnéé dárečky uplně nádhernou mikinku ale až tak na podzim zimu ale krásná :dizzy_face: zítra live ohodnotím majin účes :wink: holky tož to nemůžete být některá semnou vzhůru?vy fakt jako už spíte :confused: kdy já dneskka usnu jsem si odpo dala dvě a půl hodky s malou :astonished:
17. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :dizzy_face:
Leni: no tak to mi se stát nemůže že bych si šla lehnout s Eli. To já mám vždy plno práce, tak to musím stíhat, když ona hajjá :grinning:
18. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Tak jsem dorazila v jednu ráno, ale moc jsme toho nevypili, tak je mi dobře. Včera bylo všude nějak mrtvo. Jinak Maji vlasy moc pěkné :wink: Taky se chystám na nějakou zásadní změnu účesu, ale pořád se nemůžu nějak odhodlat. Chtěla bych to nějak ostříhat na krátko.
18. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, taky sem nosila trvalou-tu tzv.mokrou. ale někdy to dopadlo super-sem byla nadšená až na půdu a jindy sem z toho měla nervy. ted se mi naposled ta trvalá moc nechytla a jak sem šla ke kadeřnici tak mi udělala nový účes-trošku jiný střih a trvalá naskočila-prostě se mi to zvlnilo-sem myslela že budu vraždit. ted mě nějaká změna čeká až po svatbě-teda krom melíru, at mi pak z těch mojich "chlupů" de něco udělat. dneska to počasíí je taky úžasné, člověk neví zda začne luchat ted nebo až za minutu, ale je to mnohem lepší jak včera-teda alespon vzduch. nikuš už z toho vedra byla taky pěkně protivná a jka každý den chodíme na zahradu-za jednu ruku tak včera nechtěla ani za dvě. co plánujete dneska? já zkoušku šatů a pak asi oběd u babičky:slight_smile:
18. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda zatím v plánu nic nemám. Vařím,uklízím prostě klasika.
18. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky nic v plánu nemám. Jdeme za chvilku do DM nakoupit a odpo jak se vrátí manža z práce tak budeme uklízet :confounded: :grinning:
18. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se hlavně potřebuju dospat :grinning: Tak s malým poobědváme a půjdeme hajat.
18. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my vstávali ve čtvrt na devět teda malou jsem musela budit jelikož jsme měli sraz s majou a teda naživo vlasy vypadaj dobře :wink: no žofi já taky mívám občas dost práce ale včera jsem lehla nechtěla spát sama a možná že jsem usla i dřív jak ona :grinning: ono je dost zajimavé že jak s ní spím v naší posteli naspí hodně ale jak spí sama at v postýlce či naší posteli tak jen tak půl hodky :confused: já dneska vařím rizoto a udělám si k tomu rajčatový salát :dizzy_face: no a co budem dělat odpoledne tak to netuším ale venku je fajný vzduch............a mám žehlení :rolling_eyes: nechcete někdo přijít?možná večer vyžehlím příští uterý už začíná růžovka a vkv tak zas budu mít program uterky a čtvrtky :grinning:
18. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Už začíná jo? Tak to už se taky těším. Žehlit budu asi taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jj už jsem viděla upoutávky :grinning: a je to už i v programu na další týden............rýži už mám jen maso a oběd hotov a přemýšlím že půjdu dneska zase s malou spát
18. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já půjdu spát na 100%. Nenechám si to nikým a ničím zrušit :grinning:
18. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mám na Vás prosbu idem na návštevu do Ostravy a chcem niečo kúpiť v ZARE kde je tam tá značka?
18. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
To ani neznám :grinning: Co to má jako být Clover?
18. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Počasí se nám vyčasilo...dneska jdeme ke známým na zahradku grilovat :wink: .
Obrázky dopadli dobře je to krásné ale piplačka strašná :angry: že jsem i občas zalitovala že jsem se na to dala. :grinning:

Clover22 taky mi ta značka nic neříká. :confused:
18. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to značka ZARA v Prahe ju majú tak neviem či aj u Vás.
18. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No nevím o tom, tak asi to nemáme. Nebo máme a netuším o tom :sweat_smile:
18. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
žany hod pak fotos :wink: tu značku teda taky neznám :confused: a to má být značka čeho jako oblečení či čeho to :confused: no my jsme už po obídku takže se půjdem natáhnout malá už tu chodí s plínkou a na cumel nedošáhne tak furt stojí u postýlky šmatrá tam rukou a říká mi hmm hmm hmm :grinning: tak se loučíme mohly bychom zase spinkat tak dvě hodky :grinning: ale raději nechci zakřiknout
18. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem,zara je myslím v shopingu a nebo určitě ve futuru :wink:
18. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dívala jsem se na Shoping park seznam obchodu a tam Zara není tak snad to futurum :wink:
Pak hodím ty fotky až je nafotím a stahnu :wink:
18. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
clover: Zara obchod tu není , já to znám z ciziny,ale v oV jí nemáme :wink:
18. srp 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ve futuru,jedno stěch dvou a pak je taky v centru kousek od masarzkáče,manža má od tama oblek
18. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
blbost píšu,ted jsem koukala na ten oblek a je tam podobná značka,omlouvám se
18. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
popletela jsem si to :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my už jsme se vyspali a za chvíli přijede kámoška s malou, tak půjdeme někam ven.
18. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, růžovka budou začínat nějakým ohlednutím za minulými díly-alespon tak sem to našla v programu. tak já mám dneska zkoušku za sebou, šlo to dost rychle:slight_smile: du tam ještě v pátek pro ozdoby-v pondělí mám zkoušku účesů, ve středu nehty-no to bude ještě sranda a dneska chceme s drahou polovičkou péct tak to bude úplně maras :grinning:
18. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
den už se ti to blíží co? :wink:
18. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
den no blíží se ti to :wink: jo ružovka začíná opakováním ale vkv ne já sleduju obojí na to druhé jsem vždycky koukala na druhý den na netu :slight_smile: my jsme dneska ven nešli jsem si s malou stavěla kostky no až příjde David z práce tak půjdem asi zase k babičce takže to bude procházka :wink:
18. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek