• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahoj kočky :dizzy_face:

no leni já bych klidně ponocovala, ale dneska jsem potřebovala jet do práce na brzo, tak jsem šla brzy spát.

taky bych se nezlobila, kdyby se mi vlasy trochu vlnily :sweat_smile: ale radikální změnu účesu jsem provedla minulý týden, tak to asi nechám plavat :grinning:

a myslím, že zara tu snad ani není :confused:
18. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky :confused: :confused: kde to dneska vázne :confused: u nás už se spí ale žehlení furt stojí :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni u nás už se taky spí a žehlit bych taky měla, ale strašně se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to asi nechám na zítřek si pustím nějaký hororek bych chtěla jít dneska brzo spát musím si to nějak obrátit pak jak vstanu brzy jsem ko pak musím jít spát odpo no jako takhle by to nešlo :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych se při hororu sama bála. Já když se chci dívat na horor, tak jedině přes den :grinning:
18. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No můj malý taky spí a na žehlení kašlu. Udělát to snad zítra a přes den, malého to baví se na mě dívat a vytáhne si svojí žehličku a žehlíme spolu.
18. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti tomasek06 závidím,že už malý spí, moje děti chytli po koupání druhý dech,tak jsem zvědavá kdy to zalomí:slight_smile:))
18. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budeš mít ještě veselo co? Malý mi málem usnul v obbýváku :grinning:
18. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak já ti závidím a to ještě Lukin vaří gulášovku,a Aleš pořád něco loudí:slight_smile:))) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás to je ještě jednoduché, takže eli usne u láhve s mlíkem a je to :grinning:
18. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ti ty časi Zofi za chvíli skončí :grinning:
18. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám že ne :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě by chtěl Alešek papat jo?
18. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis dala nové fotečky jo? Pěkné :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase se tu žehlí???? :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen jo jo zase se žehlí :grinning:
18. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase zase :grinning: No spíš se jen o tom zase mluví :grinning:
a já už o tom měsíc jenom mluvím :sweat_smile: už skoro nemáme v čem chodit :sweat_smile:
chtělo by to nějakou žehličku, která sama vyžehlí :grinning:
18. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to, že už je tolik vynálezu, tak tohle ještě nikdo neobjevil :angry: Já už taky nemám skoro ve v čem chodit. Asi půjdu do obchodu a něco si koupím :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se odeberu taky do hajan. Jsem pořád nějaká unavená, snad na mě nic neleze.
18. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ještě koukám na tv :grinning:
18. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ještě zavařují a u toho koukám na MS :wink:
18. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek... to je super napad :grinning: hned to reknu manzovi, ze vlastne neni treba zehlit... si neco koupime :grinning: ze me to nenapadlo driv :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky baf ještě nespím :grinning: já se taky na horor nemůžu dívat sama se bojím ale mám je moc ráda :grinning: a s tím žehlením holky přijdte někdo ke mě :slight_smile: tomasek nevyměníme si tu unavenost neboli spavost jako já jem tež kolikrát tak unavená a nezaspím a nezaspím :rolling_eyes: a jak je k tomu hic tak vůbec nic :grinning: žanet vyfot pokojíček
18. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no to mě nepřekvapuje, že zrovna ty nespíš :grinning: kdy ty vlastně spíš? :confused: :sweat_smile: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady,byli jsme s manžou posedět na večeři,přišli jsme domů a manža vytuh na gauči,ho asi trfím,ale spí tak spokojeně že nemám sílu ho budit
18. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni máš problémy se spaním?tak to se mi snad nestane,já lehnu a do pěti minut jsem tuhá :wink: co koupelka,už je hotová?
18. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni tak to ti závidím, já si lehnu a mlej začne kopat, takže nějaké velké spaní nehrozí
18. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti nezávidím,já spala jak dřevo i v těhu a to malej kopal jak blázen.když jedeme v autě a vím že jedeme nějakou delší cestu,okamžitě usínám.Máte to tak ale všichni sourozenci :wink: Pro mě je dlouhé usínání tak 15 minut a to jsem z toho už na nervy.Třeba manžel usíná i hodinu a to já nechápu
18. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek