• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, no-blíží, včera zkouška, v pátek pro ozdoby, v pondělí vlasy, úterý koláče-příští týden půjde ještě rychleji. jinak s tím usínáním, to mám jak kdy-když mě něco trápí tak neusnu ani za nic a když ne-tak raz dva. potom je na zastřelení-bolí mě hlava jak hrom a ne a ne usnout. davi taky usíná rychle-jak toti chlapi dělaj. žehlit se chystám dneska. ale na plánu to bylo i předevčírem, ale to sem byla dost kaput-tak to padlo, dneska ale musím :frowning2:
19. srp 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak to já taky usínám hned a spím jak medvěd skoro pořád. Jen když můžu, tak okamžitě jdu :grinning:
19. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak já někdy usínám strašně dlouho, ale manža to zalomí ihned. :grinning:
Jinak my jedeme dneska na výlet a poporvé s Eli vlakem tak jsem zvědavá, tak se tu mějte a až přijedem , tak se ohlásím. Zatím PAAAAAAAAAAAAAAAAA :wink:
19. srp 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ještě netuším kam dneska půjdeme my.
19. srp 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás se ještě spí.my dneska jedeme k bráchovi do hlučína a jedemme na kole,jsem zvědavá jak to zvládnu
19. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to zvládneš Zdeni neboj, je to kousek. Na kole tam budeš za chvilku.
19. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to kousek je,snad to bude v pohodě.ale vůbec semi nechce :unamused:
19. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf jsem zde vyspinkanádneskamalá vstávala už o půl deváté :rolling_eyes: nu což nevadí jsem celkem vyspaná včera jem hrála hry tak jsem se neobjevila jsem si myslela že stejně už mi tam nikdo neodepíše a ono jo další strana popsaná :grinning: jako když jdu spát přes den usnu do minuty kdykoliv ale večer prostě ne asi jsem noční zvíře :grinning: :grinning: já chi taky někam na výlet mě dneska nečeká vůbec nic oběd vařit nemusím máme rizoto ze včera no a jako co budem dělat je ve hvězdách :confused:
19. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
S tím spaním to mám jako leninek :unamused: nemůžu usnout a někdy se přetáčím v posteli až do 2 :pensive: je to děs. A přes den nehrozí že bych usla musím mít na usínaní tmu. :grinning:
Leni- už jsem dala fotky do alba ale jen dvě ta třetí Pat a Mat mi tam nejde dát....ani po zmenšení :angry:
19. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec i Pat a Mat tam je ale hodně ořízlí. Chybí jim nohy a čepka :grinning: :grinning: Nejlehčí byli oni pak strom a nejhorší byl medvídek pů a kamaradi :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byl horor :angry:
19. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany vypadá to moc krásně teda ale na to bych asi neměla trpělivost to vybarvovat ale moc hezké :wink: jsem dneska akční jsem uklidila už celý byt a dokonce jsem vydrhla malé kočárek no a pak jsem zjistila že bych potřebovalal do obchodu :rolling_eyes: tak musím čekat až uschne což bude trvat dýl jelikož tu mám ještě stín slunko pere za barákem :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám vyžehleno!!!!!!! Nákupy se nekonají!!! Jinak ty obrázky jsou moc moc pěkné, ale taky bych neměla na to nervy
19. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně mi jinak přišlo vyúčtování za plÿn a dostáváme zpátky :slight_smile: ještě že tak. Aspoň mám pro malého na bundu a boty :grinning:
19. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi taky budu žehlit dneska :grinning: ted s malou papkáme rybku no my plyn nemáme tak nedostanem zpět nic :slight_smile: a asi už se půjdem natáhnout za chvilku
19. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to musíš platit hafo za elekriku co?
19. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj každý rok doplácíme každý rok nám zvedaj zálohy ale tak jako zvykla jsem si a každý rok už dopředu počítáme s tím že budem doplácet :wink: no my jdem chrupkat malá vříská a vzteká se a chce vypínat počítač :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se ukládáme ke spánku :grinning:
19. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak nikuš se před chvíli zbudila a teprve půjdem vařit oběd, nikuš bude mít dneska rizoto. jinak se snažím uklízet, ale s tím tornádem za mnou to moc nejde, projdu já=celkem pořádek, projde tornádo-nikuška a jakoby ten první krok ani neexistoval...
19. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám za plyn taky pořád vrací ale včera přišla elektrika a samozřejmě taky doplacíme ale jen 600 to se dá. Měla jsem hruzu že to bude víc. :wink:

Odpoledne jdu na zahradku jen s Kubíkem. Petřík jde do kina na Harryho Potra s kamaradkou. :slight_smile: Budu mít klidné odpoledne :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Žanýýý, tak ty obrázky nemají chybu, šikulka :dizzy_face:
Mě to taky čeká za chvíli. :confounded: Budu muset malému nakreslit na zed co mám předlouhu, taky medvídka pů a kamarády, pošlu Vám aspon ten obrázek, už ted se toho děsím :confounded: Žany a jak dlouho Ti pů trval?
19. srp 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5584381&tab=11
Tak my máme tady tu, jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning:
19. srp 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni...to se nedá říct jak dlouho. Jsou to 3 věci rozdílné. První to musíš obkreslit to dá práci pak vybarvit tam dá prácí zase to mícháni barev a za třetí to obtahnou černým fixem :wink: nepoužívala jsem černou konturu ten fix mi přijde lepší a rychlejší :grinning:
19. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vím no. :grinning: Mám i postup jak se to dělá. Jen jsem zvědavá jak dlouho u toho vydržím, jelikož mě poslední dobou bolí záda a jsem strašně unavená, tak se stím pěkně poperu :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme jako spali až do půl čtvrté :grinning: Dneska už nikam nejdu, jen pouklízím a zítra jdeme od rána na koupaliště, tak budu dneska relaxovat.
19. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted došli z venku a venku je na chcípnutí , už aby se ochladilo :grinning:
19. srp 2009 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen ať ještě vydrží to pěkné počasí. Za chvíli bude zima a zase se budeme bít do hlavy co dělat.
19. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám sice ráda léto, ale nejraději mám jak je chladněji, takže už aby to bylo :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma :slight_smile:
Mařenka na chatě spadl asi na prasklý žalud a rozsekla si trochu dlaň teklo krve jak z bravka tak jsem to zalepila a ovázala,ale pak to sundala a zas ji trochu tekla tak to má zavázané ,myslíte že stačí když počkám do zítřka kdyby ji tekla krev tak půjdu k dr.?Jako není to zas nějaký brutál,ale aby se nic nemohlo stát?Ještě ji to vydesinfikuju znova raději. :confounded:

Jinak pohoda a všechno dobrý na chatě krásně a doma už mám konečně ve všech oknech sítě :grinning:
19. srp 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, pokud tam nemá "díru" tak bych jí to vydensifikovala a nechala jí to svázané, ale pak i nechat otevřené aby se to dobře hojilo, at to nemá pořád vlhké. Bobek, to ještě bude úrazů, malý má taky pořád něco, odřené kolem, loket, hrůza :angry: A jak mu řeknu at nelítá, tak lítá ještě víc, nedá si říct a pak mi řve ještě týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolena teda :sweat_smile:
19. srp 2009 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek