Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
denber
19. srp 2009
ahojky, no-blíží, včera zkouška, v pátek pro ozdoby, v pondělí vlasy, úterý koláče-příští týden půjde ještě rychleji. jinak s tím usínáním, to mám jak kdy-když mě něco trápí tak neusnu ani za nic a když ne-tak raz dva. potom je na zastřelení-bolí mě hlava jak hrom a ne a ne usnout. davi taky usíná rychle-jak toti chlapi dělaj. žehlit se chystám dneska. ale na plánu to bylo i předevčírem, ale to sem byla dost kaput-tak to padlo, dneska ale musím 😞
tomasek06
19. srp 2009
Krásné ráno! Tak to já taky usínám hned a spím jak medvěd skoro pořád. Jen když můžu, tak okamžitě jdu 😃
zofinecka
19. srp 2009
Dobré ránko, tak já někdy usínám strašně dlouho, ale manža to zalomí ihned. 😃
Jinak my jedeme dneska na výlet a poporvé s Eli vlakem tak jsem zvědavá, tak se tu mějte a až přijedem , tak se ohlásím. Zatím PAAAAAAAAAAAAAAAAA 😉
tomasek06
19. srp 2009
Tak to já ještě netuším kam dneska půjdeme my.
zdenka26
19. srp 2009
Ahojky,tak u nás se ještě spí.my dneska jedeme k bráchovi do hlučína a jedemme na kole,jsem zvědavá jak to zvládnu
tomasek06
19. srp 2009
Jo to zvládneš Zdeni neboj, je to kousek. Na kole tam budeš za chvilku.
zdenka26
19. srp 2009
jo to kousek je,snad to bude v pohodě.ale vůbec semi nechce :-|
leninnek
19. srp 2009
baf jsem zde vyspinkanádneskamalá vstávala už o půl deváté 8-( nu což nevadí jsem celkem vyspaná včera jem hrála hry tak jsem se neobjevila jsem si myslela že stejně už mi tam nikdo neodepíše a ono jo další strana popsaná 😃 jako když jdu spát přes den usnu do minuty kdykoliv ale večer prostě ne asi jsem noční zvíře 😃 😃 já chi taky někam na výlet mě dneska nečeká vůbec nic oběd vařit nemusím máme rizoto ze včera no a jako co budem dělat je ve hvězdách =-)
zanetka82
19. srp 2009
Ahojky.
S tím spaním to mám jako leninek :-| nemůžu usnout a někdy se přetáčím v posteli až do 2 |-| je to děs. A přes den nehrozí že bych usla musím mít na usínaní tmu. 😃
Leni- už jsem dala fotky do alba ale jen dvě ta třetí Pat a Mat mi tam nejde dát....ani po zmenšení ]-(
zanetka82
19. srp 2009
Tak nakonec i Pat a Mat tam je ale hodně ořízlí. Chybí jim nohy a čepka 😃 😃 Nejlehčí byli oni pak strom a nejhorší byl medvídek pů a kamaradi :-p To byl horor ]-(
leninnek
19. srp 2009
žany vypadá to moc krásně teda ale na to bych asi neměla trpělivost to vybarvovat ale moc hezké 😉 jsem dneska akční jsem uklidila už celý byt a dokonce jsem vydrhla malé kočárek no a pak jsem zjistila že bych potřebovalal do obchodu 8-( tak musím čekat až uschne což bude trvat dýl jelikož tu mám ještě stín slunko pere za barákem 8-(
tomasek06
19. srp 2009
Mám vyžehleno!!!!!!! Nákupy se nekonají!!! Jinak ty obrázky jsou moc moc pěkné, ale taky bych neměla na to nervy
tomasek06
19. srp 2009
Konečně mi jinak přišlo vyúčtování za plÿn a dostáváme zpátky 🙂 ještě že tak. Aspoň mám pro malého na bundu a boty 😃
leninnek
19. srp 2009
asi taky budu žehlit dneska 😃 ted s malou papkáme rybku no my plyn nemáme tak nedostanem zpět nic 🙂 a asi už se půjdem natáhnout za chvilku
tomasek06
19. srp 2009
Tak to musíš platit hafo za elekriku co?
leninnek
19. srp 2009
jj každý rok doplácíme každý rok nám zvedaj zálohy ale tak jako zvykla jsem si a každý rok už dopředu počítáme s tím že budem doplácet 😉 no my jdem chrupkat malá vříská a vzteká se a chce vypínat počítač 8-(
tomasek06
19. srp 2009
Taky se ukládáme ke spánku 😃
denber
19. srp 2009
ahojky, tak nikuš se před chvíli zbudila a teprve půjdem vařit oběd, nikuš bude mít dneska rizoto. jinak se snažím uklízet, ale s tím tornádem za mnou to moc nejde, projdu já=celkem pořádek, projde tornádo-nikuška a jakoby ten první krok ani neexistoval...
zanetka82
19. srp 2009
Tak nám za plyn taky pořád vrací ale včera přišla elektrika a samozřejmě taky doplacíme ale jen 600 to se dá. Měla jsem hruzu že to bude víc. 😉

Odpoledne jdu na zahradku jen s Kubíkem. Petřík jde do kina na Harryho Potra s kamaradkou. 🙂 Budu mít klidné odpoledne 😃 😃 😃
m.o.n.i.k.a
19. srp 2009
Ahoj holky,
Žanýýý, tak ty obrázky nemají chybu, šikulka x-)
Mě to taky čeká za chvíli. :-S Budu muset malému nakreslit na zed co mám předlouhu, taky medvídka pů a kamarády, pošlu Vám aspon ten obrázek, už ted se toho děsím :-S Žany a jak dlouho Ti pů trval?
m.o.n.i.k.a
19. srp 2009
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5584381&tab=11
Tak my máme tady tu, jsem zvědavá, jak to dopadne 😃
zanetka82
19. srp 2009
Ahoj Moni...to se nedá říct jak dlouho. Jsou to 3 věci rozdílné. První to musíš obkreslit to dá práci pak vybarvit tam dá prácí zase to mícháni barev a za třetí to obtahnou černým fixem 😉 nepoužívala jsem černou konturu ten fix mi přijde lepší a rychlejší 😃
m.o.n.i.k.a
19. srp 2009
No to vím no. 😃 Mám i postup jak se to dělá. Jen jsem zvědavá jak dlouho u toho vydržím, jelikož mě poslední dobou bolí záda a jsem strašně unavená, tak se stím pěkně poperu :-N 😃
tomasek06
19. srp 2009
My jsme jako spali až do půl čtvrté 😃 Dneska už nikam nejdu, jen pouklízím a zítra jdeme od rána na koupaliště, tak budu dneska relaxovat.
m.o.n.i.k.a
19. srp 2009
My ted došli z venku a venku je na chcípnutí , už aby se ochladilo 😃
tomasek06
19. srp 2009
Jen ať ještě vydrží to pěkné počasí. Za chvíli bude zima a zase se budeme bít do hlavy co dělat.
m.o.n.i.k.a
19. srp 2009
No já mám sice ráda léto, ale nejraději mám jak je chladněji, takže už aby to bylo 🙂
marie83
19. srp 2009
Tak jsme doma 🙂
Mařenka na chatě spadl asi na prasklý žalud a rozsekla si trochu dlaň teklo krve jak z bravka tak jsem to zalepila a ovázala,ale pak to sundala a zas ji trochu tekla tak to má zavázané ,myslíte že stačí když počkám do zítřka kdyby ji tekla krev tak půjdu k dr.?Jako není to zas nějaký brutál,ale aby se nic nemohlo stát?Ještě ji to vydesinfikuju znova raději. :-S

Jinak pohoda a všechno dobrý na chatě krásně a doma už mám konečně ve všech oknech sítě 😃
m.o.n.i.k.a
19. srp 2009
Máji, pokud tam nemá "díru" tak bych jí to vydensifikovala a nechala jí to svázané, ale pak i nechat otevřené aby se to dobře hojilo, at to nemá pořád vlhké. Bobek, to ještě bude úrazů, malý má taky pořád něco, odřené kolem, loket, hrůza ]-( A jak mu řeknu at nelítá, tak lítá ještě víc, nedá si říct a pak mi řve ještě týden :-p
m.o.n.i.k.a
19. srp 2009
kolena teda :-N