• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Taky bych počkala a nechodila k doktorce. Pokuď jí to nezačne hnisat apod.
19. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... uf to byl dneska den.... jsem půl dopoledne strávila tím, že jsem v práci codila po chodbě tam a zpátky a postupně otravovala všechny co byli po ruce :grinning: protože malý byl neskutečně rozjívený, snažil se mi prokopat z břicha a já nebyla shcopna vůbec nic dělat, to chození na něj aspoň trochu zabíralo.... po práci jsem ještě jela za manžou do nemocnice, má dneska službu a teď jsem doma a nebudu dělat nic. a rozhodně v žádném, ale ŽÁDNÉM připadě nebudu žehlit :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi dobrá

Tak už jsme taky doma venku bylo dneska dobře zítra bude huř. Zítra taky od rána budeme u vody ale na zahradě u sousedky má velký bazen :wink: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, tak my jsme se z výletu vrátili před čtvrtou a jsem unavená jak hrom. Eli si to samozřejmě užívala a byla ve svém živlu. Dneska bylo fakt vedro na padnutí. My jdeme zítra plavat, tak už se těšíme. :wink: :grinning:
19. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi to nechám tak,ale víte ona je sice živá až moc,ale urazy zatím neměla nějak to vždycky ukočíruje tak nemám zkušenosti :grinning:
19. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi a kde jste byli?
19. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ondřejníku
19. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, tam je hezky. Jste jeli do Frýdlantu a pak jste šlapali?
19. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne myjeli až do Kunčic a šli z tama a zpátky do Frýdlantu :grinning:
19. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se dá :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně že se malé líbilo :grinning:
19. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ji jo, ta se vezla v kočáru :grinning:
19. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf jsem tady jsme teprve před půl hodkou přišli domů a malá už chrápe :grinning: ale zítra nás čeká nuda a má být poslední den hezky :frowning2: nevím co podniknout ani nenní s kým fen dobrý s tím žehlením já to dneska asi zmáknu nemám tu ani sestřenku na hry takže bude nudička asi snad uvidím možná to změním :grinning:
19. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čuste buste
zítra razím na koupák..tady na krytej ale ven,je tu nejtepleší voda
sice mám kvasnice :grinning: teda kvasinky, ale koupat se nebudu jen s gpojgy se čáchat do kinder bazenu
19. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi už jsem obhlížela fotky, moc hezký :dizzy_face:
leni ale po víkendu už má být zas pěkně, nebo ne? :confused:
19. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám vůbec tušení jak má být, počasí tedka nesleduju :grinning: Nějak na výlety nemám náladu a na koupáky taky né. Jak tu byl tatínek, jsme se vyřádili až až. Tedka je plno starostí tak není ani čas někam chodit, jak je čas jdeme akorát ven :wink:
Ale za chvíli konec prázdnin, jak to uteklo :confused:
19. srp 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen díky :wink:
a kde jste kdo? :astonished:
19. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata co vám musím říct segra jak bydlí v těch Mokrých lazcích tak to má kousíček do kravař a volala nám druhá segra že v rádiu říkaly,že po Kravařích jezdí černý mercedes a láká děcka do auta :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: DĚS !
Jsem říkala segře že to musíme vtloukat holkám už od mala že ža žádnou cenu nesmí i kdyby jim nabízlely bůh ví co!
To je strašná doba chce se mi z toho grcat z těch kurev,jsem z toho uplně vytočená.Měly by se chlapy z vesnice domluvit a pořádně toho hajzla dobít do bezvědomí.prý říkaly v rádiu i SPZ toho auta.Pak nechte samotné děcko jít třeba ze školy :frowning2:
19. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tadyyyyyy :grinning: a nežehlím hlásím na to prdím :grinning: už jdu žofi mrknout na fotečky a jdu si hodit fotky malé nějaké zas :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšujak mongol mám nalakované nehty :grinning:
19. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý vole maji no to je hrůza jako fakt co se děje v dnešní době :angry: bych vraždila takové .....
19. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky co je dneska :rolling_eyes: jako fakt už nikdo nikde?jsem hodila nějaké to fotos z oslavy :wink: víc mám na facebooku
19. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Leni ty dorty jsou moc pěkné!
20. srp 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak dneska to vypadá na pořádné vedro :frowning2: :unamused:
20. srp 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však já jsem už zbalená a za chvíli vyrážím na koupaliště :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se někdo má. My jdeme taky dneska plavat :wink:
20. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile:
Dorty jsou opravdu krásné hlavně ta princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky se pujdeme koupat ale nejdřív musím jít do obchodu něco koupit :confounded: se mi vůbec nechce.
20. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko tak my s malou teprve ted vstanuly :confused: tož ale co podniknem nevím tež bych šla na koupák no já něco vymyslím tož přijít tak dneska mateřská tak mám program hned no ale ta nepříjde tak se bude utrácet až o víkndu :wink: holky co tak ještě nějaký ten srazík příští týden třebas :wink:
20. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,jak se máte?krásné dortíky.Máji co ten zítřek?
20. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,
prosim vas nevite kde je v ostrave nejaka pujcovna satu ale spolecenskych, ale ne zase nejakych plesovych. chci je na svatbu, ted v soobtu, nemam v cem jit, dekuji za rady :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek