Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
20. srp 2009
leni žebychom se zase někde slezly? A kde se slezem? Já jsem pro 😃 😉
leninnek
20. srp 2009
no mohly bysme klidně tentokrát i poruba 😉 nebo mě je to fuk jednou za čas mi mhd neublíží 😃 tož počkáme na večír kdo by se přidal a domluvíme se kde 🙂 tož od září už tu máme některé maminky pracující jejich dítka školkou povinné od žanetky dokonce školou povinné 😉 tak třeba se ještě slézt a mohlo by nás tentokrát být více ne 😉
zofinecka
20. srp 2009
no to by teda mohlo. 😉 😃
zanetka82
20. srp 2009
Ahoj Wel...nevím kde je pujčovna společenských šatu ale vím že v každém svatebním salonu pujčujou i šaty pro družičky a svatebčany. Vím že kamaradka si tak pujčovala 😉
welinka
20. srp 2009
Zanetko diky moc zkusim 🙂
kykynka
20. srp 2009
😞 ahojky holky tak my sraz nedojdeme už mne berou do práce tak není moc času 😞
zdenka26
20. srp 2009
Tak já bych se na srazík přidala,sice do práce chodím ale čas si zařídím 🙂
kykynka
20. srp 2009
😞 zdeni taky bych si udělala čas ale cinestar děla od 13 h do... posledního filmu tak jinak to nejde 😞
zdenka26
20. srp 2009
kyky a co tam děláš?jak se máš?
zanetka82
20. srp 2009
Tak na srazík bych šla...ale aby byl určitě přiští týden. Pak toho bude moc 😉 Nééé pátek to jedeme na chatu 😃 😃 ještě si budu vymyšlet že :-N
kykynka
20. srp 2009
zdeni jsem tam jen jako vypomoc prostě traham listky a za pultem ... /to by měla byt moje náplň práce/ jdu tam v pondělí tchan mi tu práci zajistil dělat tam promýtače víš....
no mam se unaveně a nestiham... koničky děti do toho bude práce no supeeeeeeeer ...
zdenka26
20. srp 2009
kyky tak to máš fajn,zvykneš si,já to tak mám rok a nedovedu si představit že bych do práce nechodila a byla s malým doma.no ty toho máš o něco víc ,máš děti dvě já jen jedno ale uvidíš že jde jen jak si to zorganizuješ 😉
marie83
20. srp 2009
Kde jste všechny?Venku na koupáku no kde jinde 🙂 My jsme byly ráno po sto letech u mojí kamarádky a teď máša hajá 🙂

Kdy bude sraz taky příjdu jestli chcete 😃 😉
denber
20. srp 2009
ahojky, weli jak už tady holky řekly, každý svatební salon-zkus karinu ve svinově- nejsou drazí a mají hezké věci. holky srazík jojojojo, ale příští týden nenenene 😉 tennto bych to ještě zvládla, ale příští mi půjde hlava kolem. tak jestli to budete pořádat tak se rovnou musím omluvit z účasti😞
fender
20. srp 2009
ahojky! sraz klidně, příští týden jsem ještě v práci a od 1.9. oficiálně na mateřské x-)
tomasek06
20. srp 2009
Ahojky!Tak my už jsme doma z koupaliště a bylo super. Na sraz taky dorazím a je mi jedno kdy 😃
fender
20. srp 2009
člověk aby vás lovil z druhé strany, tož toto? =-)
zofinecka
20. srp 2009
fen: my byli na véči 😃
leninnek
20. srp 2009
baf jsem tady 😃 a opět sama nu což nevadí 😃 si vystačím 😃 tak kdypak bude srazík mě by se hodilo uterý středa čtvrtek pondělí a pátek nemůžu co vy na to?a kde no kde chcete 😃 tož ale někde kde posedíme jelikož mi malá nevydrží v kočárku takže vydrží tramvaj pak musí být venku a pak tramvaj nazpět 😉 takže zas asi někde kde můžem posedět ne třeba klidně ten mlýn když minule žofi s fen přijely ke kozičkám 😃 tož dejte den a hodinu a jsem tam a jako maji ale doufám že bysme jely spolu třebas z rondlu jestli dáme tu porubu či co jiného pište pište at se můžu těšit malá už se tež těší 😃
zanetka82
20. srp 2009
Baf já jsem tady taky 😃 😃 😃 ale už zase odcházím 😉 Koukala jsem ještě na desetiboj 🙂 Jdu spinkat dobrou noc. |-|
kykynka
20. srp 2009
ha a jsem tu první dobré ránko všem.... 🙂
tomasek06
21. srp 2009
Dobré ráno! Kyky co tak brzo? To jsi šla teprve spát, nebo si už vstávala?
zanetka82
21. srp 2009
Krásné ránko 🙂 Už jsem tady taky. Kluci ještě spí ale mě vzbudila velká rána před domem ]-( Srazili se tady 3 auta 8-(
Co dneska podnikate a co budete vařit 😃 😃
tomasek06
21. srp 2009
Jinak ohledně toho srazu mě vůbec nenapada, kde, ale jak něco vymyslíte, tak dorazím. Zany tak to je mazec! A jak moc se srazili? Jinak ani nevím co vařit a ani co dneska podniknu.
zanetka82
21. srp 2009
Tak nic se nikomu nestalo ale rána to byla velká. Spíš to odnesli spojlery a blatníky a kufr 😃 už jsou pryč nevolali ani policií sami si to nafotili a sepsali.

Já dneska dělám pangasiuse 😉
tomasek06
21. srp 2009
Já mám chuť na zelí, tak něco vymyslím k tomu.
leninnek
21. srp 2009
bré ránko před půl hodkou jsme vstávaly 🙂 a tomasek řpíjdu na oběd 😃
tomasek06
21. srp 2009
Tak se mi podařilo koupit krásný libový bůček, tak už peču. A ještě jsem koupila uzené kosti a dělám polívku.
leninnek
21. srp 2009
sakra tak to já fakt jeduuuuu x-) my ted s malou snídáme 😃 ale ona nějak protestuje nechce a je nějaká divná umazlená ufnukaná tak nevím co zas teplotu nemá i když se mi zdá nějaká teplejší kdoví co zas nás čeká 😞
tomasek06
21. srp 2009
No a co s tím srazem? Nic vás nenapadá?