• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leni žebychom se zase někde slezly? A kde se slezem? Já jsem pro :grinning: :wink:
20. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mohly bysme klidně tentokrát i poruba :wink: nebo mě je to fuk jednou za čas mi mhd neublíží :grinning: tož počkáme na večír kdo by se přidal a domluvíme se kde :slight_smile: tož od září už tu máme některé maminky pracující jejich dítka školkou povinné od žanetky dokonce školou povinné :wink: tak třeba se ještě slézt a mohlo by nás tentokrát být více ne :wink:
20. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by teda mohlo. :wink: :grinning:
20. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wel...nevím kde je pujčovna společenských šatu ale vím že v každém svatebním salonu pujčujou i šaty pro družičky a svatebčany. Vím že kamaradka si tak pujčovala :wink:
20. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanetko diky moc zkusim :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ahojky holky tak my sraz nedojdeme už mne berou do práce tak není moc času :frowning2:
20. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych se na srazík přidala,sice do práce chodím ale čas si zařídím :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: zdeni taky bych si udělala čas ale cinestar děla od 13 h do... posledního filmu tak jinak to nejde :frowning2:
20. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky a co tam děláš?jak se máš?
20. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na srazík bych šla...ale aby byl určitě přiští týden. Pak toho bude moc :wink: Nééé pátek to jedeme na chatu :grinning: :grinning: ještě si budu vymyšlet že :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni jsem tam jen jako vypomoc prostě traham listky a za pultem ... /to by měla byt moje náplň práce/ jdu tam v pondělí tchan mi tu práci zajistil dělat tam promýtače víš....
no mam se unaveně a nestiham... koničky děti do toho bude práce no supeeeeeeeer ...
20. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky tak to máš fajn,zvykneš si,já to tak mám rok a nedovedu si představit že bych do práce nechodila a byla s malým doma.no ty toho máš o něco víc ,máš děti dvě já jen jedno ale uvidíš že jde jen jak si to zorganizuješ :wink:
20. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všechny?Venku na koupáku no kde jinde :slight_smile: My jsme byly ráno po sto letech u mojí kamarádky a teď máša hajá :slight_smile:

Kdy bude sraz taky příjdu jestli chcete :grinning: :wink:
20. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, weli jak už tady holky řekly, každý svatební salon-zkus karinu ve svinově- nejsou drazí a mají hezké věci. holky srazík jojojojo, ale příští týden nenenene :wink: tennto bych to ještě zvládla, ale příští mi půjde hlava kolem. tak jestli to budete pořádat tak se rovnou musím omluvit z účasti:frowning2:
20. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! sraz klidně, příští týden jsem ještě v práci a od 1.9. oficiálně na mateřské :dizzy_face:
20. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!Tak my už jsme doma z koupaliště a bylo super. Na sraz taky dorazím a je mi jedno kdy :grinning:
20. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk aby vás lovil z druhé strany, tož toto? :confused:
20. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: my byli na véči :grinning:
20. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf jsem tady :grinning: a opět sama nu což nevadí :grinning: si vystačím :grinning: tak kdypak bude srazík mě by se hodilo uterý středa čtvrtek pondělí a pátek nemůžu co vy na to?a kde no kde chcete :grinning: tož ale někde kde posedíme jelikož mi malá nevydrží v kočárku takže vydrží tramvaj pak musí být venku a pak tramvaj nazpět :wink: takže zas asi někde kde můžem posedět ne třeba klidně ten mlýn když minule žofi s fen přijely ke kozičkám :grinning: tož dejte den a hodinu a jsem tam a jako maji ale doufám že bysme jely spolu třebas z rondlu jestli dáme tu porubu či co jiného pište pište at se můžu těšit malá už se tež těší :grinning:
20. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf já jsem tady taky :grinning: :grinning: :grinning: ale už zase odcházím :wink: Koukala jsem ještě na desetiboj :slight_smile: Jdu spinkat dobrou noc. :pensive:
20. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha a jsem tu první dobré ránko všem.... :slight_smile:
21. srp 2009 v 01:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Kyky co tak brzo? To jsi šla teprve spát, nebo si už vstávala?
21. srp 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile: Už jsem tady taky. Kluci ještě spí ale mě vzbudila velká rána před domem :angry: Srazili se tady 3 auta :rolling_eyes:
Co dneska podnikate a co budete vařit :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ohledně toho srazu mě vůbec nenapada, kde, ale jak něco vymyslíte, tak dorazím. Zany tak to je mazec! A jak moc se srazili? Jinak ani nevím co vařit a ani co dneska podniknu.
21. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic se nikomu nestalo ale rána to byla velká. Spíš to odnesli spojlery a blatníky a kufr :grinning: už jsou pryč nevolali ani policií sami si to nafotili a sepsali.

Já dneska dělám pangasiuse :wink:
21. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám chuť na zelí, tak něco vymyslím k tomu.
21. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko před půl hodkou jsme vstávaly :slight_smile: a tomasek řpíjdu na oběd :grinning:
21. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi podařilo koupit krásný libový bůček, tak už peču. A ještě jsem koupila uzené kosti a dělám polívku.
21. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra tak to já fakt jeduuuuu :dizzy_face: my ted s malou snídáme :grinning: ale ona nějak protestuje nechce a je nějaká divná umazlená ufnukaná tak nevím co zas teplotu nemá i když se mi zdá nějaká teplejší kdoví co zas nás čeká :frowning2:
21. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co s tím srazem? Nic vás nenapadá?
21. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek