• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
dobré ráno tak my budem mít stehna kuřecí se zelím a knedlíkem :grinning:
Ten sraz by měl být v Porubě tentokrát nebo blízko ní tak porubačky musíte vymyslet :wink: já jsem třeba nebyla v tom mlýně ještě nikdy :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom mlýně je to pěkné. No nevím napište návrhy. Mě je to fakt jedno. Jinak já jedu za chvílli zase na koupliště. Kámošky mě ukecali. A to jsem se dneska chtěla válet doma.
21. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak bud mlýn u vás v orubě nebo u nás zase kozičky :grinning: a který den teda by to bylo?no šel by tomasek žofinka maja já a zdenka kdo víc?den nestíhá kvůli svatby fen by šla?ted nevím jesti psala že je v práci nebo má volno :confused: takže napište každá jestli hrabůvka či poruba mě je to taky fuk klidně poruba a ještě den a hodinu bych dala uterý středa nebo čtvrtek a kolem druhé třetí hodiny ne?spíš třetí tak ve dvě vyjet nebo klidně i ve dvě bych dala malou spát v jedenáct anebo by pospala v kočárku ale to asi by nehrozilo :grinning: rostou nám trojky má to tam bílé červené nějaké nateklé barevné :frowning2: to zas bude boj vůbec si dneska ještě nehrála a ted usla snad ji to brzy přejde bobinku pipinku moju :frowning2:
21. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak jestli vám je to jedno, tak můžem do toho mlýna, když tam mája ještě nebyla. Ale až tak kolem třetí my do dvou spinkáme :wink:
21. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky kolem třetí :wink:
zofi tam se dostanu tím autobusem kterým jste jely vy od benziny?Co to bylo za číslo?
21. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji jede tam 39.
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale lepší by bylo si dát zase sraz na tramvajové zastávce ne?
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo maji 39 se dostaneš až k nám. Na zastávku U Pošty a tam bych tě už čekala, a nebo na tramvaj, ale záleží kam to máš blíž. Jestli na tramvaj a nebo na bus :wink:
21. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to je jedno ale,ale tím autobusem to bude lepší.Takže zastávka u pošty - budu pamatovat :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžete mi někdo napsat kde ten Mlýn je jestli znáte adresu nebo má to nějaké stránky já bych se podívala na mapy.cz :wink:
a co je blíž k tomu tramvaj nebo bus?
21. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to já pojedu zas tramvají to mám blíž budete mě zas čekat někdo na třebovické ?a co středa ve tři šlo by???jako já už nevím jestli bych si pamatovala cestu :confused:
21. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
od té tramvaje to nebyl kus kousek malá procházečka :wink: ale od busu je to o něco blíž asi no tžak pak napište jestli by teda mohla být středa 15:00 ve mlýně a mě teda jestli byste zasek počkali na té zastávce žofi nebo tomášek :slight_smile: zas mě se nechce pěšourkem až nabenzinu tramvaj mámu baráku :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já přijdu určitě taky :wink: a celkem je mi jedno kdy. Přiští týden má Petr odpolední.
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji já tě tam počká, jen dej vědět v kolik a je to blíž od busu :wink:
21. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo tak já ti napíšu až se domluvíte který den to bude a až zjistím v kolik tam ten bus bude :wink:
21. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když vyjedu v 14:36 tak tam budu něco málo po třetí,protože to tam jede 33 minut.
21. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ve středu ve tři na Třebovické? Počkám na zastávce jo?
21. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my ted došli z koupaliště :slight_smile: Máji já pojedu s tebou,vůbec nevím kde to totiž je :unamused:
21. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. tak ve středu!Zdeni dobře to bude fajn,ale autobus jede od Benziny ať víš.
21. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasně tomasek super ve středu ve tři na třebovické se zbytkem teda se sejdem ve mlýně ok :slight_smile: a nikdo jiný se nepřidá bude šest mamin co ty fen v kolik končíš v práci nestihneš aspon dojít tam? :wink: no ještě si pak v uterý zjistím tramvaj nízkopoodlažní at se nemusím tahat :wink:
21. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji a tobě bych tam vzala ty dvd ju :wink:
21. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji tak by jsme se domluvili že tě počkám před barakem ju :wink:
21. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni díky!
Zdeni jasně to by šlo. :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla konečně na pedikuře tak mám zpravené nožky už jsem to měla jak stará baba :frowning2: ,udělala mi francouzskou a vypadá to moc hezky nalepila mi na palušky takové kytičky no krása.hned ta nožka vypadá jinak :sweat_smile: ,musím chodit pravidelně,jinak má ty paty jak z reklamy na krém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já totiž ani nevím kde je ta Benzina. :unamused: tak to by bylo super
21. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousek za mojim barákem směr Makro :wink:
21. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
yJo tak to vím,ale i tak se raději stavím a počkám tě před barákem.
21. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tu pedošku bych taky měla zajít,už to mám hrozné.Kde jsi byla?Já jdu příští týden na umělé nechty,tak se těším že zas budu mít ruce jak člověk
21. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že se tady řeší srazík, ráda bych došla, ale řešíme tedka bydlení, nechci to zakřiknout, takže od středy lítám po různých věcech a vyřizuji-a to fakt, aby jste si nemysleli, že si vymýšlím.
:sweat_smile:
Dneska jsem dostala těhu průkajdu a fotečku, máme 40mm :dizzy_face:
Jinak jsem měla opět lítačku kolem bytu a neúspěšnou, takže jsem už na prášky, mám na to ještě příští týden a v tom horku nic přijemného, nejraději bych byla někde u vody :angry:
21. srp 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..... příští týden ještě pracuju, takže já bych mohla dorazit do ovy jedině až někdy později, nechcete to o týden posunout? to už by mohla i den.... :confused:
21. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek