• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Zdeni já byla tady jak bydlím jak je Hruška včera jsem tam byla a hned na dnešek mě obědnala tak jsem měla štěstí,švagrová říkala že jsem ji taky měla obědnat ale to já nevěděla že tam kde chodí ona ma dovolenou tak bude muset počkat až zase přijede do Čech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Fen to zas já nebudu moct to už bude září a manža má první týden v září dovolenou :unamused: tak to je naprd,ale zase mám radost že má volno a půjde semnou odprovodit Máří do školky kvůli tomu si tu dovču bral je to pro nás velká událost :grinning: Mařenka bude ráda,že si bude moct hrát s dětma a my to obrečíme aspoň já určitě a manža to bude dusit v sobě jako správný chlap :grinning:
21. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a kde asi budete bydlíkovat?Někde blízko mě?Ať můžeš chodit na kafe nebo jste si vybraly někde jinde? :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tož to je na prd.... já určitě nebudu moct dřív než tak na pět :confounded:
21. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, taky chci aby Luk přijel a půjdeme spolu doprovodit malého, já vím určitě, že budu bečet, hlavně ted, kdy jsem ještě více citlivější, ale jen tedka na to pomyslím, že nebude semnou dopol. a je mi do breku.
Ale snad si zvykneme a já ho budu po obědě vyzvedávat :slight_smile:
Máji kolem bytu lítám a vyřizuji, takže zatím nevím, musím to stihnout do konce př. týdne, takže Ti pak dám vědět, ted to nechci zakřiknout, už tak jsem z toho dojebaná-sorry za výraz :wink:
21. srp 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu spát, mám za sebou náročný den :confounded:
Tak pá a dobrou :wink:
21. srp 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni buď ráda že půjde do školky segra na to čeká jako na smilování protože stěma dvěma má jen lítačku až půjde anežka do školky tak si může vklidu zajet do obchodu,protože jen s Gabkou to bude lehčí :grinning:
21. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsme konečně dodělali koupelnu a dneska snad budu uklízet do noci :unamused: ještě nakoupit skřínky,komodu a zrcadlo a je hotovo.No malej půjde do školky příští rok a už ted z toho mám obavy,asi to ponesu hůř jak ten malý
21. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: To jo asi každá mamka bečí když jde do školky ,mamka říkala že obrečela všechny tři :grinning:
Dobrou noc,to uklízení ti nezávydím :wink:
21. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jde jeden do školky a druhý do školy :dizzy_face: Taky budu brečet a hned po sobě :grinning: :grinning: :grinning: Kubík se už nemuže dočkat a Petřík by raději prý nešel :astonished: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky,jdu se vrhnout na to uklízení :angry:
21. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou a ať ti to jde od ruky :wink: :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf dneska jsem první :grinning: jsem se právě dodívala na pravou blondýnku 3 :grinning: no fen to je blbý že tentokrát snámi nebudeš no to já už tak v pět asi vidím odchod domů :wink: ale neboj určo ještě pak nějaký srazík uděláme :wink: je zdeni tak vy budete mít koupelku už komplet my máme jen obklad asi příští měsíc bude David snižovat strop a dá tam bodovky no a pak chci nové umyvadlo a tu vanu ale to tak až někdy k vánocům nejsou zatím penízky :frowning2: no ale do konce roku to určo bude komplet :grinning: jo a jinak prvního bych emohla ani já mě taky čeká nástup do školičky :grinning: :grinning: :grinning: no nic dobrou noc a dobré ránko zíroven protože tu určo budete skoro všechny dříve my jdem zítra k babičce na oběd :slight_smile:
22. srp 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já ted douklízela a ráno jdu do práce,jsem zvědavá jak vstanu :confused: ale vidím že neponocuju sama :grinning:
22. srp 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my umyvadlo a záchod máme dva roky staré,tkže to necháme.
22. srp 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak jsme byli včera s kámoškama zapařit na karaoke. Bylo fakt super! Akorát mi bylo už líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a ským jdeš do školky :slight_smile:
tomasek ty se máš,taky musím někdy vyrazit bez manži :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Po bouřce ani vidu ani slechu :grinning:
Májo jestli Leninek nemyslela nástup do školy ale se sebou :wink:
22. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Máji, samozřejmě ráda jsem, že mi ho vzali, 2 kamarádky měli problém a museli zhánět školku na 3x.
Taky se těším, že si na chvíli od něj odpočinu a vypnu! :grinning:
Jen jsme tedka furt spolu, tak mi bude smutno, ale komu né, že. Tak snad si brzy zvyknu a nebudu smutnit dlouho. Taky máš takové obavy, aby se o malou dobře postarali a nic se jí tam nestalo? Já si připadám už jak debil :sweat_smile: :grinning:
22. srp 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré táno :slight_smile: tak já jdu zítra na Stodolní s kamarádkama,celkem už se těším
22. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá jestli teda nějaká bouřka bude,už mě to dusno pěkně štve
22. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko jo maji do školy povedu sama sebe :grinning: no vstávali jsem dneska o půl desáté už sjem stihla jít do obchodu a za chviličku vyrážíme k babičce aspon to mám dneska bez vaření :slight_smile:
22. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám dneska klid od vaření ze včerejška máme polévku s knedlíčkama a mamka dělá Žemlovku na kterou se těším nejvíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na ní mám chut už dlouho :grinning:
22. srp 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se pořádně dospala a je mi dobře :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě taky vstala a jsem ještě víc pitomá, jeden z důvodů, proč si chodím nerada zdřímnout po obědě, ale dneska jsem už neudržela oči otevřené :sweat_smile: Malý je u babičky s babičkou, tak se musím rychle vzpamatovat a uklidit :grinning: A hlavně dááát si ještě žemlouvkůůůůů :dizzy_face:
22. srp 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky když spím,tak jsem jak pitomá a pěkně dlouho mi trvá než se vzpamatuju
22. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě spánek neděla problém :grinning: Spala bych dneska klidně celý den :grinning: A to počasí k tomu ještě svádí.
22. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to dělá když usnu přes den,jsem pak protivná až hrůza.Kde jste? :confused:
22. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pořád tady :grinning: Ale kde je zbytek to nevím.
22. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my koukáme na mašinku tomáška,jsem dneska hotová,ale to bude z toho počasí :unamused: Manža je v práci,přijde až ve čtyři ráno,dneska je prý nějakej sraz ferari na stodolní tak je u toho.Kdybych dneska měla hlídání tak se tam jdu kouknout
22. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám naštěstí hlídání pořad u sebe :grinning:
22. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek