• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak to máš super,bydlíž blízko rodičů?
22. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem si vymyslela malování kuchyně,ale už bych to nikdy neudělala,protože jsme ji 2,5 hodiny škrábali a já necítím ruce,děti jsou naštěstí do zítřka u babíčky.Takže to musíme stihnout ještě vymalovat a uklidít než si pro ně zíra po obědě budeme muset jet :cry: Žanet jak já ti závidím,že si se dospala:(
22. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka bydlí s náma, tak hlídání mám neustále u sebe což je super. Sice jsem se dospala, ale šla bych zase :grinning:
22. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf já jsem tady :wink: malá jako nechce spát :rolling_eyes: lítá tu piští ječí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no ještě deset minut a jde do postýlky řev neřev :angry: tomasek myslím bydlí přímo s rodiči pokud si to nepletu že.........alesek teda to malování ti vůbec ale vůbec nezávidím :wink:
22. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nepleteš. To víš dokuď máma funí, budu u ní :grinning:
22. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně mám muže většinu roku pryč, tak aspoň nejsem sama.
22. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
alešek tak to nezávidím,mě ted stačil ten nepořádek z té koupelny :unamused: leni malý taky má plno řečí a jít do postele nechce ale nic jiného mu nezbyde :wink: Toimašek tak to je na jednu stranu super ale já bych svoji mámu asi zachvíli uškrtila ale jde jen asi o zvyk
22. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moje matka je v poho. Nestrká do ničeho nos a jsme bezkonfliktní. I s mým mužem si rozumí. I on říkal, že na co platit dva byty, když nám všem to tak vyhovuje a rozumíme si.
22. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ted bydlím u mamky 4tý měsíc a už nikdy :sweat_smile: Není jak mít svůj klid a soukromí, takže se těším do nového :wink:
Jsem dneska nějaká unavená, pořád se mi chce spát a nějak nefunguju i mozkově :grinning:
22. srp 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo jak si rozumíte tak to pak paráda
22. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díváte se nkdo na tu pohádku na nově? Stím prasátkem? Mám fobií s pavouků, tak i z toho pavouka mám divný pocit i když je jen v telce :grinning:
Večer budu kontrolovat postel a jen něco mě zašimrá, tak si budu myslet, že po mě něco leze :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni mám to puštěné ale nesleduju to.taj já mám taky strach z pavouku ale takový ne :slight_smile: dneska si je divný tlak či co,taky jsem nějaká hotová a ty musíš být jakbysmet když jsi těhu
22. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych to přepla jen se na to dívá malý, tak jak tam je záběr na pavoučka se na to nedívám :grinning:
Mám pak debilní myšlenky- fakt se bojím i těch malých :sweat_smile:
No jako navená určitě jsem vždy jako nikdy předtím, ale dneska jsem totál odrovnaná asi to bude počasím. :slight_smile:
22. srp 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý konečně usnul,vařím oběd na zítřek a nudím se
22. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tomasek když si rozumíte takje to fajn a je fakt že než být třeba několik týdnů jak máš manžu pryč sama tak máš s kým pokecat hlídání máš jako já si s mamkou taky rozumím ale bydlet s ní bych nedokázala občas když tu je na pár dní tak už se těším až odjede :grinning: ale jako třeba mít barák tak si ji klidně vezmu k nám to by se tak nějak ztratila si myslím aspon to tak má u bráchy bydlí u nich na baráku :slight_smile: malá mi usla teprve před půl hodinou :rolling_eyes: můra moje malá :rolling_eyes: mony teda dobrý no :grinning: ale jako chápu z pavouků strach nemám ale z brouků a všeho co lítá mám fobii vidím vosu a utíkám a je mi jedno kde jsem :grinning: a co teprve loni nám do bytu lítalo takoví černí velcí nechutní brouci no fuj jeden mi takhle vletěl do ložnice když měl David noční no jsem ho tam zavřela a spala jsem v obýváku na nepohodlném gauči ráno jak přišel ho samozřejmě už nenašel pak jdu za ním no a brouk lezl po zemi a jak mě viděl vzlétl jak já jsem ječela chudák on po noční mžoural a musel vzít broučka a vyhodit ho :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak máme dneska fen a žofinku a žanetku ta je určo na chatě den tu taky dneska nebyla všichni v háji na víkend :confused: se někdo má :slight_smile: já bych si pustila hororrek ale můj drahý kouká na šarlotku :grinning: a o hororu nechce ani slyšet chjooo :rolling_eyes:
22. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se dala do pečení závinu a zavařuju hřiby.se tu děsně nudím tak nevím co by.Taky uvažuju že si pustím dvd ale nevím co.No horory mám ráda ale musí bzt doma manža a i tak si zakrývám oči a pak mám v noci šílené sny
22. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady :slight_smile: Na chatu jsme nejeli Petr měl pracovní sobotu a odpoledne jsme opekáli párky. Mamka zůstala na noc. už s Kubíčkem spinkají. Petřík se dívá na pohádku no a mužíček šel na pivko a ještě se nevratil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet se mu nechce do toho deště,čeká až to přejde. :wink:
22. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: No to určitě. A to vlastně šel vrátit jenom krigle od piva. Pekli jsme ty párky a k tomu jsme si dali pivko. My jsme šli domu a on je šel vrátit :rolling_eyes:
22. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to já mám i z brouků, ale nejvíc u mě vedou pavouci :confounded:
No téda já neviděla nějaký horor ani nepamatuju, mamka na tom ujíždí se ségrou, ale já to nemusím, jednou jsme si s Lukem pustili horor, nevím už jak se jmenoval a hrálo to 5 minut, a Luk at to vypnu, že se dívat nebude :grinning: A to tam ještě tak nic nedávali hrozného ze začátku, ale je pravda, že se taky nerada dívám :wink:
Jo no Žanet, neboj on čeká až přestane pršet, pak hned dojde :wink: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet to znám z domu,šel jen neco rychle vyřídit,neboj za chvíli jsem doma a vrátí se za pár hodin :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já znala holky taky moc dobře. Jak šel večer, tak jsem byli domluveni na odinu, že dojde, samozřejmě nedošel, tak jsem mu volala, protože šla banda kluků a nikdy nevíš co se stane, jestli se někde pobijou nebo něco, tak mi nezvedal telefon tak já třeba do 3 rána chodila z okna do okna a jak už jsem mu volala několikrát vypl si mobil, to mě úplně vytočilo, nechtěl ho zvedat před klukama, ti mu vždycky říkali, že má stíhačku a on má zase nějakou tu hrdost, tak dělal jako že nic a frajera :angry: A přes den to byla taky katastrofa, za hodku jsem doma a přišel třeba až za 3 hodiny :angry: V obou případech hádka jak svina :grinning: Ted mám klid, ale jak byl tady tak šel s klukama na stodolní, byli jsme domluveni, že nejpozději do půlnoci a samozřejmě přišel ve 2 ráno, ale to jsem mu odpustila, protože sněma nebyl 2 měsíce, tak se potřebovali všichni vykecat.
Jinak je na vraždu a jsem ráda, že už tohle nemusím řešit, ale jak se vrátí, neexistuje :angry: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet to by i ten můj čekal až přestane pršet :grinning: jako já horory miluju ale fakt se musí někdo semnou dívat sama bojím :wink: horory a animované pohádky to je moje a ještě thrillery ale takové ty podle skutečné údálosti :slight_smile: doufám že zítra nebude pršet at se dá něco podniknout
22. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak uplně to samé znám i já.nejvíce mě točí jak si vypne telefon :angry: taky jsme se vždycky dohodli na určitou hodinu a myslíš že došel?vždycky jsem mu říkala at písne sms že se zdrží,ale to nehrozilo.Poslední dobou nějak nechodí,raději je doma.Jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží
22. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak já můžu katastrofické a psychologické filmy,zítra má být už hezky :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mony tak to jsem taky zažívala úplně to samé :grinning: i ty hádky i vypínaání mobilu ale naštěstí co už je malá tak dává o sobě vědět že se zdrží a tak i když řekne do půlnoci je mi jasné že stejně nedorazí za pět dvanáct zavolá že ještě hodku atd třeba až do čtyř do rána :grinning: jako naštvaná jse vždycky ale zas jsem ráda že mu volám zvedne nebo zavolá sám ne jak kdysi už aspon pochytil zodpovědnost a taky nechodí už tak často tak jednou do měsíce sám většinou jdem spolu
22. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, že? Ještě když se domluvíš, tak to má respektovat, byla bych zvědavá co by dělali oni, kdybychom tak chodili, nechodili domů tak jak se domluvíme oba a mu to samozřejmě vyhovuje, ještě to navrhne a vypli si tel. No kolikrát jsem sním nemluvila třeba týden. Vždycky se snažil nějak šplhat a já mu vždycky odpověděla at mi dá pokoj. A jednou jsem byla tak vytočená a dala mu klíče do zámku, musel jít spát ráno ve 2 k rodičům, ještě, že se vzbudil, protože by jinak spal nejspíš v autě, domů jsem ho nepustila :grinning: Měli jsme si udělat hezký večer doma a on se na mě vysral a chlastal s klukama :angry: Božéé Ti chlapi, bud ráda, že je ted doma. Třeba ho to už přestalo bavit
22. srp 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
"že je vzbudil teda"
Leni, no Lukin má samé svobodné kamarády a předtím to byla fakt katastrofa, ted je pryč, tak je klid, ale taky jsem sním mluvila, že neexistuje aby tohle dělal jak se vrátí, že tam rovnou může zůstat, jsem už jím dost poučena a ted už dost tvrdá, tedkom jak byl 2 měsíce bez práce, chtěl jít s klukama, řekla jsem né a nešel beze slov a připomínek z jeho strany. Takže musí poslouchat :slight_smile: Ať si zajde, ale né tak jak chodil samozřejmě
22. srp 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně mony je to tak :wink: tak ted to beru že jde fakt jednou za čas a když ho pustím stejně vím že nedodrží dobu ale zas jsem ráda že fakt dává o sobě vědět sice mě pak strašně vytočí když zvedne telefon a vím že už je skoro ko :grinning: :rolling_eyes: nu což jednou za čas musím přežít :zipper_mouth: ale je fakt když jdu někam já tak pohoda klidně mi řekne že můžu u kámošky přespat nebo tak což teda já bych mu nikdy neřekla :grinning:
22. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek