• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
oni jsou všichni stejní,ale časem je to přestane bavit.no u nás je poslední dobou pohodka.možná že si to uvědomil,já muto totiž udělala to samé,šla jsem pařit s kamarádkama a vypla si tel a přišla domu v šest ráno a to jsme byli domluvení že v jedenáct budu doma.ten byl vyzuřený až hruza,že celou noc nespal že měl strach jestli se něco nestalo a další takove keci,tak jsem mu řekla že aspon vidí jak jsem se cítila já.Tak přestal reptat a už byl samý usměv.
22. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no, on je taky to samé, taky mě věčně vyhazoval vem holky a zajděte si někam, nebo jet někam na výlet nech mi tu malého a zjedte si a ták. Jen víš jak , jak celý den skáčeš kolem děcka, tak večer se Ti pak nikde nechce a když už jdeš, tak je tak do 11 max. A já ani na to moc nebyla. Šla jsem vždycky jen když mě někdo přemluvil a na chvíli. Taky jsem si dala 1x 2dcl bílého a stačilo mi, kdybych si dala ještě jednu tak ráno bych nevstala a takové ty migrény, a špatně z pití nemám ráda :grinning: Nejdradši mám ráda posezení někde přes den, jak už bez malého nebo sním, ty večerní mě moc neberou, hlavně jak někde někde dost lidí, hluk :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jj to jsi udělala moc dobře, nějak si uvědomit musí, co je mít strach a být v noci vzhůru a vyhlížet je.
22. srp 2009 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdeni taky dobrý ale já bych nevydržela :grinning: už jen proto že když jdu já tak hlídá malou on aby nemohl jt taky :grinning: a mě zas nedá mu nevolat co malá jestli pohoda atak no :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě to baví ale večer jsem už kolikrát tak hotová že se mi vůbec nechce
22. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si já zas ráda zajdu ale je fakt že nepiju max dvě piva a mám dost taky nemám právě ráda tu bolest hlavy a tak už to není pro mě :wink: ale posedět pokecat to jako můžu kdykoliv :grinning:
22. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako je pravda, že jsem předtím pařila jak střelená než jsme měli malého, ale on mě změnil a ze mě se stala domácí puťka :grinning: Ráda si zajdu, jen jak je chut a té moc poslední dobou vůbec nebylo. :wink:
22. srp 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mony přesně tak ale jako já tak na nějaké paření nikdy nebyla diskotéky či něco podobného jen posezení pokecání žádný tanec a tak to neeeee :grinning: a ted už jsem taky asi putka :slight_smile: co má ráda svůj klídek :grinning:
22. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já vydžím,ale je pravda že jsem to udělala schválně,chtěla jsem vidět jak bude reagovat a hodně mě pobavil
22. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě jak jsem bydlela v Hrabůvce tak tam jsme si se sousedkama dávali vždy u někoho sraz a popíjeli jsme pomaličku víno, kecali a kecali a bylo suprově. To jako bych mohla. Jen jak někde jdu, nebo šla jsem tak jsem byla nervozní z těch lidí kolem, protože vždycky když jsme někam šli bylo narváno a toho kravál, jsme vylezli pak ven, tak taková bomba a klid :grinning:
22. srp 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem taky putka ale mě to poslední dobou chytlo,diskotéky,pařby,srandičky asi je to tím čím víc se blíží ta třicítka tak se snažím ještě užít mládí :grinning:
22. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdeni třeba mě to později taky opět chytne :grinning: kdoví :confused:
22. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to byla legrace já byla vždycky takové ztřeštidlo :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni třeba někdy vymyslíme pižamovovou párty někde :grinning: :grinning: :grinning: Jak je v těch komediích :grinning: :grinning: :grinning:
A nemusíme do hospy :grinning:
22. srp 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mony pyžamová párty to je onoo :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to taky může chytit později :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik Vám je vůbec let?
22. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jooo, a to budeme puťky jak vyšité :grinning:
22. srp 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to tady kdysi psala- 22 :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako to domácí posezení s vínkem bych taky brala jen by muselo být ským no tak nějak co jsem měla super kámošky se s narozením malé nějak vytratily :frowning2: no a ty co mám s dětmi tak bud se neznáme uplně nějak dobře nebo je to jen tak jako fakt na pokec jen s těmi dětmi nooo :confused:
22. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 23 :wink: jo mony tebe já si pamatuju :wink: ale je fakt že až ted co sis dala fotku kterou si tam měla jak si tu na koně přišla :grinning: jak sis tam paka dala tu s malým tak jsem nějak nevěděla o koho go :confused:
22. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni něco vymyslíme :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budou mít zítra co dočítat :grinning:
22. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem tam musela zase dát svou, přišlo mi upozornení, vymazali mi tu s malým :angry: Pššt :wink:
22. srp 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, proto se tu ještě držím, jinak bych už spala. Ale stěžují si, že to tu vázne, tak zustávám a pisankám :grinning:
Holky se nebudou nudit :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt tý jo tak to fakt pšššš :wink: já taky nemám jen sebe :grinning:
22. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Zdeňa nám zmizla nejspíš spát :angry:
22. srp 2009 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já končím ,jdu si pustit nějaké dvd .dobrou :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na sebe neupozorňuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek