Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
22. srp 2009
oni jsou všichni stejní,ale časem je to přestane bavit.no u nás je poslední dobou pohodka.možná že si to uvědomil,já muto totiž udělala to samé,šla jsem pařit s kamarádkama a vypla si tel a přišla domu v šest ráno a to jsme byli domluvení že v jedenáct budu doma.ten byl vyzuřený až hruza,že celou noc nespal že měl strach jestli se něco nestalo a další takove keci,tak jsem mu řekla že aspon vidí jak jsem se cítila já.Tak přestal reptat a už byl samý usměv.
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
Jo no, on je taky to samé, taky mě věčně vyhazoval vem holky a zajděte si někam, nebo jet někam na výlet nech mi tu malého a zjedte si a ták. Jen víš jak , jak celý den skáčeš kolem děcka, tak večer se Ti pak nikde nechce a když už jdeš, tak je tak do 11 max. A já ani na to moc nebyla. Šla jsem vždycky jen když mě někdo přemluvil a na chvíli. Taky jsem si dala 1x 2dcl bílého a stačilo mi, kdybych si dala ještě jednu tak ráno bych nevstala a takové ty migrény, a špatně z pití nemám ráda 😃 Nejdradši mám ráda posezení někde přes den, jak už bez malého nebo sním, ty večerní mě moc neberou, hlavně jak někde někde dost lidí, hluk :-N
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
Zdeni, jj to jsi udělala moc dobře, nějak si uvědomit musí, co je mít strach a být v noci vzhůru a vyhlížet je.
leninnek
22. srp 2009
no zdeni taky dobrý ale já bych nevydržela 😃 už jen proto že když jdu já tak hlídá malou on aby nemohl jt taky 😃 a mě zas nedá mu nevolat co malá jestli pohoda atak no 🙂
zdenka26
22. srp 2009
tak mě to baví ale večer jsem už kolikrát tak hotová že se mi vůbec nechce
leninnek
22. srp 2009
tak to si já zas ráda zajdu ale je fakt že nepiju max dvě piva a mám dost taky nemám právě ráda tu bolest hlavy a tak už to není pro mě 😉 ale posedět pokecat to jako můžu kdykoliv 😃
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
No jako je pravda, že jsem předtím pařila jak střelená než jsme měli malého, ale on mě změnil a ze mě se stala domácí puťka 😃 Ráda si zajdu, jen jak je chut a té moc poslední dobou vůbec nebylo. 😉
leninnek
22. srp 2009
jo mony přesně tak ale jako já tak na nějaké paření nikdy nebyla diskotéky či něco podobného jen posezení pokecání žádný tanec a tak to neeeee 😃 a ted už jsem taky asi putka 🙂 co má ráda svůj klídek 😃
zdenka26
22. srp 2009
tak to já vydžím,ale je pravda že jsem to udělala schválně,chtěla jsem vidět jak bude reagovat a hodně mě pobavil
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
No ještě jak jsem bydlela v Hrabůvce tak tam jsme si se sousedkama dávali vždy u někoho sraz a popíjeli jsme pomaličku víno, kecali a kecali a bylo suprově. To jako bych mohla. Jen jak někde jdu, nebo šla jsem tak jsem byla nervozní z těch lidí kolem, protože vždycky když jsme někam šli bylo narváno a toho kravál, jsme vylezli pak ven, tak taková bomba a klid 😃
zdenka26
22. srp 2009
tak já jsem taky putka ale mě to poslední dobou chytlo,diskotéky,pařby,srandičky asi je to tím čím víc se blíží ta třicítka tak se snažím ještě užít mládí 😃
leninnek
22. srp 2009
no zdeni třeba mě to později taky opět chytne 😃 kdoví =-)
zdenka26
22. srp 2009
ne to byla legrace já byla vždycky takové ztřeštidlo 🙂
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
Leni třeba někdy vymyslíme pižamovovou párty někde 😃 😃 😃 Jak je v těch komediích 😃 😃 😃
A nemusíme do hospy 😃
leninnek
22. srp 2009
jo mony pyžamová párty to je onoo 😃 😃 😃
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
Mě to taky může chytit později 😃 😃 😃
zdenka26
22. srp 2009
kolik Vám je vůbec let?
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
Že jooo, a to budeme puťky jak vyšité 😃
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
Už jsem to tady kdysi psala- 22 :-N
leninnek
22. srp 2009
jako to domácí posezení s vínkem bych taky brala jen by muselo být ským no tak nějak co jsem měla super kámošky se s narozením malé nějak vytratily 😞 no a ty co mám s dětmi tak bud se neznáme uplně nějak dobře nebo je to jen tak jako fakt na pokec jen s těmi dětmi nooo =-)
leninnek
22. srp 2009
mě je 23 😉 jo mony tebe já si pamatuju 😉 ale je fakt že až ted co sis dala fotku kterou si tam měla jak si tu na koně přišla 😃 jak sis tam paka dala tu s malým tak jsem nějak nevěděla o koho go =-)
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
Leni něco vymyslíme 🙂
leninnek
22. srp 2009
holky budou mít zítra co dočítat 😃
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
No já jsem tam musela zase dát svou, přišlo mi upozornení, vymazali mi tu s malým ]-( Pššt 😉
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
No právě, proto se tu ještě držím, jinak bych už spala. Ale stěžují si, že to tu vázne, tak zustávám a pisankám 😃
Holky se nebudou nudit 🙂
leninnek
22. srp 2009
fakt tý jo tak to fakt pšššš 😉 já taky nemám jen sebe 😃
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009
Ale Zdeňa nám zmizla nejspíš spát ]-(
zdenka26
22. srp 2009
holky,já končím ,jdu si pustit nějaké dvd .dobrou 🙂
m.o.n.i.k.a
22. srp 2009