• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
nějak mě už bolí totiž za krkem a tak se jdu natáhnout k telce
22. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je s Žofi? Jsem jí tady dlouho neviděla
22. srp 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je fakt mony no já bych psala pořád :grinning: já tu bývám kolikrát až do dvou :grinning: s mojí nespavostí teda někdy si vyplním sexuální povinnost no a pak stejně neusnu tak tu zas skysnu :grinning: anebo uklízím večer občas bych měla žehlit žhavé to téma tady :grinning: ale to nedělám :grinning:
22. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fič, já taky pomaličku půjdu at ráno vstanu :wink:
22. srp 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni dobrou já si půjdu pak dát vanu............žofinka asi někam jela na víkend na fb psala že jede pryč :wink:
22. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme aspon popsaly samotné jednu celou stranu tož dobrý holky úspěch :grinning: tož už nebudu upozornovat :grinning:
22. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Taky jsem měla období kdy jsem já osobně byla zažraná do netu a šla spát třeba až ve 2 ráno a pak stěží ráno vstávala, a to mi vždycky Luk volal v 8, mě vzbudil a už věděl, tady někdo seděl do rána u pc :grinning:
22. srp 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už si to zabalila jo mony?tak teda dobrou noc já si dám vanu a určo si tu pak ještě nakouknu :grinning: a vybafnu to tady at se ráno holky zleknou :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ta se má, taky bych vypadla, ale není kam. Tím, že mě dr. tak strašila na začátku jsem nejela ani za Lukovou tetou :angry: Tak tvrdnem doma celé prázdniny.
22. srp 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako zažraná ani tak né ale co jiného dělat tu aspon počtu zprávy nebo tak než jen ležet a převalovat se zvlášt v těch hicech :rolling_eyes:
22. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně ty jsi mohla do té itálie co no to je škoda že jsi nejela ale tak já bych taky raději zůstala doma přece jen je to dálka a když jste se tak dlouho snažili :wink:
22. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no. Taky jsem byla ráda na netu večer, měla jsem na to klid a v klidu si udělala své věci, ale je pravda, že jsem byla fakt jednu dobu jak střelená a musela se ve 2 ráno dokopat do postele, jinak bych tam seděla než by ráno malý vstal, ted už né, ted mě to přešlo :grinning:
22. srp 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já tak dělal než jsem měla malou byla jsem do půlnoci v práci pak přišla domů do třech i dýl seděla na netu pak šla spát vstala v jedenáct a na jednu do práce a takový kolotoč tři měsíce jsem byla bez davida ten byl v praze no a pak se ukázala malá a skončilo to :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no, to jsem taky říkala, že raději sedět doma, než by se mělo něco stát, ale tak jsem se těšila. No chceme tam jet po Vánocích tak uvidíme. :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad vám to vyjde :wink: a ukáše budeš mít ještě jak dlouho v praze?
22. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No byla jsi sama tak to bylo supér, že. Ale tak jak vstáváš k dítěti, je to už trochu záhul, ale i tak to musel být záhul ještě fungovat v robotě, né?
A tedka ti nedělá problém vstávat k malé? Když ponocuješ
22. srp 2009 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak na Vánoce se vrátí. Ale jinak jezdí domů a bude jezdit, ale na trvalo se vrátí taky tak nějak po Vánocích, nejprve si bude hledat práci tady. A to bude tak 3 měsíce dopředu, tak už tak v říjnu. Aby zase nepřijel a práce nikde :confounded:
22. srp 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako mě to v práci strašně bavilo fajn kolektiv a tak takže fakt super nedělalo mi to problémy spíš jsem se těšila a ani mi nepřišlo že jsem bez davida :wink: no já dospávala pak s malou třeba po obědě a ted malá vstane kolem šesté udělám ji mlíko a spíme kolikrát až do půl desáté někdy vstane o půl deváté takže v pohodě mi to stačí a když ne jdu s ní ještě i po obědě spát ale až ji přestane spánek tak dlouho tak bude hůř ale zatím pohoda :wink:
22. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tou práci je to ted naprd to je fakt :frowning2: ale tak snad vám to vyjde já už ybch ted nevydržela bez něho jsem hold závislák :grinning: ale jako kdyby nic jiného nezbylo člověk si zvykne musí to je jasné :wink:
22. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je supér. Kde jsou ty doby kdy mi taky vstávali kolem 9 v 10 :grinning:
Dneska byl vzhůru brzy, ale šli jsme zase spát, neviděla jsem pořádně na hodiny, tak místo 5:40 jsem viděla 6:40 :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no d á se nejhorší je když musíme fakt někde přímo vstávat třeba v sedm a někde jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: no v zimě by ji to mohlo ještě vydržet bude dlouho tma :grinning:
22. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale zas bay nechodila brzo spát když bude brzo tma :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám právě nic jiného nezbylo, a to říká hodně lidí, kamarádka mi pořád říkala, jak to bez něj můžeš vydržet-taky jsem závislák, já bych to nevydržela ani za nic-její přišel 3 týdny zpátky o práci a v neděli jel s Lukem do prahy, do práce :grinning: Takže člověk pokud se ocitne v takové situaci, kdy tady není práce a někde Ti naskytne jet musí, jest něco taky musíš a platit všelijaké věci taky :slight_smile: Jako já jsem ráda, že tam je i si od sebe trochu odpočinem a hlavně si víc važíme jeden druhého. Jak dojede najde si práci tady tak to bude zase dokola, někdy se chytnem a ták, ted mám klid :grinning:
22. srp 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony já se tedamusím rozloučit můj drahý tu chce jít tak já si dám vanu teda sprchu :grinning: vanu nemáme bohužel :rolling_eyes: takže přeju dobrou noc pak už tu určo nebudeš :grinning: takže zas zajtra papa
22. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malý bude chodit tedka do té školky, tak bude chodit ve stanovený čas večer spát, já sním a ráno taky ve stanovený čas vstávat a budu ho vozit , takže to je v poho, horší to bude v zimě , ale snad to zvládnu. :wink:
22. srp 2009 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, taky jdu na záchod a do hajan :slight_smile:
Dobrou
22. srp 2009 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no s tím je to taky fakt když se člověk nevidí tak se nehádá a není vše dokola ale i tak doufám že teda nebudu muset nikdy zažít :wink: jinak jasně no člověk nechápe a mluví a mluví ale je fakt že peníze jsou potřeba tak se proto musí něco dělat popř.obětovat :wink:
22. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Leni jak byl tady tak byl stejně věčně pryč, dělal vedoucího herny, takže i 3x za den musel odjet do herny a to byli teprve nervy jak jsme někde byli, musel nás tam nechat a jet. Takže my jsme zvyklí, bereme to tak normálně. Nevidím v tom nic jako, že bychom bez sebe trpěli, smutno Ti je, myslela jsem, že to bude horší, ale na to, že jsem těhu a víc citlivější zvládám to líp než jsem čekala :slight_smile: Papa
22. srp 2009 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Vy jste teda toho podrbali! Jinak co se týče těch chlapů, tak jsem měla úplně to stejné. Vyplnul mobil a přišel až ráno. To tehdy pracoval na stodolní. Pak začal dělat na těch horách a já už byla těhotná. A bylo se v ším konec. Přestal chodit na pivo úplně. Dáme si jen spolu přes den a když ho chci vytáhnout večer, tak mi řekne, že ho to už nebaví. To mě to zase večer začalo bavit a chodíme pařit s kámoškama. Na karaoke apod. Asi jsem chytla druhou mízu nebo co. Asi je to fakt tím věkem. Mě už taky táhne na třicet, tak se to snažím ještě užít.
23. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli,tomašek tak to jsem ráda že nejsem sama a vážně si myslím že to může být věkem :wink: Venku to vypadá parádně,tak přemýšlím co podnikneme,tatínka máme doma tak něco musíme vymyslet
23. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek