• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
jiří bobku to sou debilové v takové kose měnit okna...vydrž děvucho vydrž
14. zář 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiři, drž se :slight_smile:
Nás to čeká 25.9. , teda jestli se ta zima bude držet, tak se asi zblázním, už teď jsme jako rampouši. Máme severní byt, teď je to nevýhoda.

Holky, já taky prodávám po Honzíkovi na mmb. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=102462, tak klidně pište :grinning: :grinning: , ještě tu mám spoustu nenafoceno.
14. zář 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejde mi mobil, takže kdo by mi chtěl volat, tak se nedovolá :frowning2: , nějak mě ta smůla pronásleduje.
Kyky, košík máš hotový :wink:
14. zář 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: tož kdepak jste maminy? :astonished: :grinning:
14. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady to umřelo
14. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo :grinning:
14. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo umřelo ahojky
14. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :wink: :slight_smile:
15. zář 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, už u někoho topí?
To je děsná kláda, co?
Dneska jdu s Honzíkem na poradnu, tak jsem zvědavá, co nám paní doktorka řekne :slight_smile:
15. zář 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, ještě jste neumrzly? já k tomu nemám daleko. honzul: my dneska deme taky:slight_smile: uvidíme jak nám NIkuš roste a zda je vše jak má být.
15. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda a mohly by topit že mám sáru navlečenou i doma
15. zář 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Zdravím po delší odmlce!
U nás netopí, ale máme nově zateplený dům a plastová okna, tak to celkem jde. Venku je to mazec! A to jdem dnes taky na poradnu :wink: a malý bojkotuje kočár! Vůbec v něm nechce být. Takže ho navlíkám a nosím. Koupila jsem si nosítko Manducu a to je úplně super!!

Holky z Poruby, ke které dětské doktorce chodíte? a jak jste spokojení?
15. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - prosím tě, kolik si ta fotografka účtuje? díky :wink:
15. zář 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Raji chodím ke králové a je skvělá, mladá takže relativní předpoklad že tam sára bude do 18 ti chodit je velkej...nechtěla jsem starší z tohoto důvodu a Matušková o ní jsem v lék. kruzích neslyšla moc chvály na její styl práce tot vše
Raji účtuje si 600Kč za 100záběrů :slight_smile:
15. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a kde ta Králová sídlí? Bere nové pacienty?
Teda tak to je levná! A ty si pak můžeš vybrat, kolik fotek z toho chceš? Já se ptala ve fotografovi vedle Poseidonu a tam chtějí 70,-Kč za fotku, ale udělají ti hodně záběrů a ty pak platíš za ty, co si vybereš.
15. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Raji tady v Porubě u Albertu na čsa odbboje je tu ministředisko Medicopharm a vedle je školka tak tam a bere.....na poradně byla nová mamina a v poho :wink:
no ona ti udělá 100záběrů zaplatíš 600 a jestli je gut 20 nebo 3 je ve hvězdách..aůe snaží se apon těch 10-15 fotek jako s úpravou třeba ty co mám já v albu jiank ti pošle vše co vyfoití i ty z jejího pohledu špatné takže ono to vychází stejně
15. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,já s niky chodím k Mlejnkové, je v porubě na zdravotním středisku(teď nevím přesně jak se to tam jmenuje), , mezi albertem(u duhy) a Zuzanou. nové pacienty bere, není sice mladá, ale bez problému, co se nám nějak nezdálo nebo tak-vysvětlila, poradila atd. po ni tam bude její dcera, takže to itak bude myslím dobrý. poradny mívá v pondělky od jedné. jestli budete chtít někdo telefon-napíšu. luci- ta paní fotografka teď musela odjet, měly sme tam sniky jít zítra, tak nevím jestli nakonec budem u ní, protože já to potřebuju do 30tého a ona neví kdy se vrátí, ale moc ráda bych k ní šla.tak uvidíme
15. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj já vím kde, tam u Bohemky, že? No, já jsem s doktorkou spokojená, ale má tam blbé místo - kočárek necháváš v přízemí a ona ordinuje v patře. Minule mi tam ukradli nějaké věci z pod kočárku....Nejdřív věci a pak kočár. Já si teda ten kočár zamykám, zámkem na kolo, ale tahat všechny věci včetně dítěte do patra, to je o hubu...Mudra tvrdila, že to tam nějak zabezpečí, tak jsem zvědavá. Doktorku bych nerada měnila. Evča je na ni zvyklá a já v podstatě taky, ale zas se nenechám okrádat. :angry:
15. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den díky za info, ale to už je pro mě dost z ruky
15. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji jo u bohemky.....
15. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím k Charvátové na Vozovnu, ale ta nové nebere, má moc dětí.

Tak mě smůla pronásleduje, dneska se babi ulomil držáček na dudlík, já vím, je to jen dorbnostm,ale už mě to štve, není dne, aby se nic nestalo. Kdy to přejdeeeeeeeee?
15. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm to je blbé ono je v přízemí vjedeš rovnou do čekárny a sestra má fut otevřené dveře a když tam nikdo není můžeš vjet s kočárek k ní :wink:
15. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: tak ke Králové budem chodit i my. Já jsem tam chodila,ale to tam byla ještě Malíková, ale sestra je tam pořád ta stejná :grinning: . K matuškové jsem taky nechtěla. Nemám ji moc ráda. Zažila jsem ji jako děcko a děs. :wink: :slight_smile:
15. zář 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechodíte některá na předporodní kurs do ostravy na čapkárnu? potřebovala bych vědět v kolik dneska začíná
15. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zofi ona jaksi i meti lékařui nemá gut pověst, co se týče léčení...
tak to se budem potkávát na poradnách :wink:
15. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás konečně začli topit, manžel zadělal díry v kuchyni a tak nám konečně snad bude teplíčko. Dopoledne jsme byli v mateřském centru a Mišce se tam moc líbilo. Takže v pátek jdeme zase. Jinak my máme paní doktorku Špatinovou, ordinaci má u lékárny (poblíž soudu, kousíček od těch nových baráku) A je moc super. Vždy mi poradí a to třeba i přes telefon. Ale jestli bere nové pacienty to nevím.
15. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím všechny, jsem tu poprvé a hned bych vás chtěla poprosit o radu. Přistěhovala jsem se zpět do Ostravy a jelikož jsem ve 28tt tak bych potřebovala najít nějakého gynekologa. nejlépe doktora, tak pokud máte nějaké tipy, tak budu ráda. Díky moc Lucka
15. zář 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy to máme ale hnusavé počasí :unamused:
lunav - tak upřesni kde bydlíš jestli v Porubě tak ať ti nepíšou o dr. z Hrabůvky :slight_smile:
jinak super gynďár je Dr.Slezák je na Poliklinice v Hrabůvce :slight_smile:
Honzul jestli budeš mít zájem o ten overal tak ti ho přivezu :slight_smile:
15. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se právě vrátila od holičky :grinning:
Lun: Tak já chodím na Slezkou ostravu k dr. Kempný Oldřich. Super dr. :grinning: :wink:
15. zář 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lun já chodím k ichnovskému ale ve středu je tam primář gynekologie...
15. zář 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek