• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Taky přemýšlím co dneska podniknout. Ale asi pojedu do Schopingu. Musím koupit malému boty.
23. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tam půjdu ale až přes týden,potřebuju mu koupit obyčejné tenisky na písek
23. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky do školky na zahradu a papuče. A asi se poohlídnu po nějaké bundě.
23. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ted koupila podzimní bundu v H &M,měli tam pěkné věci.
23. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale kupovat s malým nové věci je na vraždu,nic si nechce zkoušet,nic nechce a ktomu řev jak blázen. :frowning2:
23. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jedu určo bez malého a pěkně si to užiju. A za kolik měli bundy? 800 že?
23. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem mu zkoušela i zimní bundu a má ji ještě dobrou. Snad do zimy moc nevyroste :grinning: Kupovala jsem ji v H§M loni za 1000
23. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Před chvíli jsem došli se psíkem z procházky a je tam fajně, ano teplo ani zima, větřík fouká, je tam fajn.
My jedeme odpol. ke kamarádce. Tak mám zábavu. Jen jsem nějaká nevyspaná :sweat_smile:
Jak jsme byli v shopinu my cca 2 týdny zpátky měli tam fajn= slevy v C&A a taky krásné věci.
23. srp 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kupovala v akci za 550,celkem dobrá cena
23. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni nediv se když tak dlouho sedíš večer na netu :slight_smile: tak já pojedu s malým,chci mu to vyzkoušet a hlavně ty boty.Má vyšší nárt tak se to špatně odhaduje
23. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni my jdem za chvíli do obchodu a chvíli se projít ale malej ted kouká na krtka a nechce se od toho hnout
23. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já vím :frowning2: Chodím spát tak max. v deset a včera jsem u sla kolem půl 12 :confounded:
A ráno byl malý před sedmou vzhůru. Takže mě pěkně bolí palice a odpol. než výjdem, tak si půjdu po obědě s malým lehnout ... To zas bude horší jak pak vstanu, ale jsem fakt ko :sweat_smile:
23. srp 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak ho nechcej se koukat a běž do obchodu :grinning: :grinning: Ani nepozná, že jsi odešla :grinning: :grinning:
Malý se taky dívá na Animalia nebo jak se to jmenuje.
23. srp 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem vždycky taky a raději na mě nikdo nesmí mluvit protože jsem děsně protivná než se vzpamatuju.Tak já šla spát kolem jedné ale vstávala jsem po osmé.celkem jsem se vyspala
23. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo celou dobu bych trnula co tam dělá :slight_smile: ale víš že to tak jedna známá dělá,což absolutně nechápu :unamused:
23. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady se někdo má. Ale je mi dneska aji trochu šoufl, nevím jakto, dlouho nic a dneska zrovna, asi, že jsem se moc nevyspala. :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky znám jednu, její malý měl půl roku- spal a ona se sebrala a šla si nakoupit a obchod neměla zrovna pod barákem. Taky jsem hleděla jak puk. :confused:
Malý tedka spí večer, tak vezmu Lewise a jdeme ven jenom tady za barák a pak rychle letím nahoru a venku jsem nervozní. :sweat_smile:
23. srp 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím se psem ještě tak kolem 9 at ráno vydrží než se vykobzíme z postele a to malý už většinou spí a jak né, tak samozřejmě nejdu, je vykoupaný a nechci ho tahat s sebou :wink:
23. srp 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme zdárně domalovali první vrstvu a až to uschne tak ještě jednou a doufám,že to bude v pohodě,pak uklid a pro děti ,doufám,že to všechno stihnu.
23. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alesek, tak hlavně, že máte skoro hotovo, ale musela to být piplačka co? :confounded:
23. srp 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko nebo spíš skoro poledne tak David dneska vstával s malou a já spala až do desíti :slight_smile: jste toho taky nakecaly dost mony my tak jako přes den spolu taky nebýváme přes léto dělal od rána do večera 12ky i víkendy ted je v práci přes týden od rána do pěti ale víkendy má ted volné ale tak prostě vím že ho ten den uvidím večer a tak no :wink: my jsme yli vobchodě před chvíli a jetam fajně ani ne horko ani zima takže odpoledne něco podnikneme :slight_smile: jo a teda jako malou bych ani já nenechala samotnou doma i když by spala jako párkrát jsem byla třeba dole ve schránce když spala a i to sem byla nervózní a to jsem byla za minutku zpět a jít do obchodu teda to nikdy :angry:
23. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Leni u nás to není žádná katastrofa, v mým případě tedka jsem ráda, že mám klid a nemusím se sním rozčilovat. Není to žádná katastrofa. Co znám holky, tak většinou když se chtějí mít dobře musí pro to něco obětovat a chlapy jim jezdí na různé pracovní cesty-povolání je povolání :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase se začínají honit mraky co? Snad nebude pršet.
23. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady to vypadá dobře, tak vidíme jak se to vyvrbí odpol. chceme jít ke známé pěšky, tak snad nebude pršet,ať nezmokneme :grinning:
23. srp 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono z toho asi nezaprší, ale sem tam se honí černé mraky.
23. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás jsem mraka zatím neviděla a nestrašte :rolling_eyes: nechci sedět zase doma už mám jinak programy do středy ještě tak neco vymyslet na čtvrtek v pátek slavíme znova malou opožděně s kámoškou co měl její malý taky rok sobota a neděle je vždy co dělat :slight_smile: si ted stahuju gumídky tak asi večer budu koukat :grinning:
23. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě už to tu doma spí tak by mohl být klídek aspon do dvou :grinning: ale nevím co mám dělat já spala jsem do desíti jít to zalomit tež abych pak vůbec někdy usla večer spíš v noci :confused: já jsem asi chytla žábu či co v mám na jazyku něco a celkem to bolí mám už to od včera chjoo budu muset do lékarny máme na oběd polívku a měla jsem v plánu rybí prsty s kaší ale nechám to až na zítřek polívka stačí :grinning:
23. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jedu už nakupovat, tak pak dám vědět, jak jsem pořídila.
23. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme po obědě a jedeme do Kravař na pout,byli jmse tam minulí rok a je tam moc krásná
23. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já se snažila dočítat, ale po dvou stránkách jsem to vzdala.. jinak k těm telefonum a drahým polovičkám- davi mi třeba nebere telefón a když ho pak sprdnu, tak že u chlapů je to něco jiného, že ti nejsou tolik přepadávaní apod. tak mu na to říkám: auto může přejet každého a praštit něco do hlavy nebo spadnout se může stát taky každému. tak sem mu říkala, že mu to udělám taky-a uvidíme jak se bude cítit- tak to nenene. ať to nedělám, že se bude bát. a že já se děsím a navíc zná moji povahhu-to nic. prostě lumpové.
dneska jsme do půl druhé do rána dělali išilské dortíčky-výborné(kdo budete chtít pošlu recept). a dneska popatlali čokoládou a hotovo. ješětě kuličky, ale to je raz dva. děláme to do koláčů
23. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek