Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
23. srp 2009
Taky přemýšlím co dneska podniknout. Ale asi pojedu do Schopingu. Musím koupit malému boty.
zdenka26
23. srp 2009
taky tam půjdu ale až přes týden,potřebuju mu koupit obyčejné tenisky na písek
tomasek06
23. srp 2009
No taky do školky na zahradu a papuče. A asi se poohlídnu po nějaké bundě.
zdenka26
23. srp 2009
Já jsem ted koupila podzimní bundu v H &M,měli tam pěkné věci.
zdenka26
23. srp 2009
Ale kupovat s malým nové věci je na vraždu,nic si nechce zkoušet,nic nechce a ktomu řev jak blázen. 😞
tomasek06
23. srp 2009
No já jedu určo bez malého a pěkně si to užiju. A za kolik měli bundy? 800 že?
tomasek06
23. srp 2009
Teď jsem mu zkoušela i zimní bundu a má ji ještě dobrou. Snad do zimy moc nevyroste 😃 Kupovala jsem ji v H§M loni za 1000
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
Ahojky 🙂
Před chvíli jsem došli se psíkem z procházky a je tam fajně, ano teplo ani zima, větřík fouká, je tam fajn.
My jedeme odpol. ke kamarádce. Tak mám zábavu. Jen jsem nějaká nevyspaná :-N
Jak jsme byli v shopinu my cca 2 týdny zpátky měli tam fajn= slevy v C&A a taky krásné věci.
zdenka26
23. srp 2009
Já jsem kupovala v akci za 550,celkem dobrá cena
zdenka26
23. srp 2009
Moni nediv se když tak dlouho sedíš večer na netu 🙂 tak já pojedu s malým,chci mu to vyzkoušet a hlavně ty boty.Má vyšší nárt tak se to špatně odhaduje
zdenka26
23. srp 2009
moni my jdem za chvíli do obchodu a chvíli se projít ale malej ted kouká na krtka a nechce se od toho hnout
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
Zdeni já vím 😞 Chodím spát tak max. v deset a včera jsem u sla kolem půl 12 :-S
A ráno byl malý před sedmou vzhůru. Takže mě pěkně bolí palice a odpol. než výjdem, tak si půjdu po obědě s malým lehnout ... To zas bude horší jak pak vstanu, ale jsem fakt ko :-N
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
Zdeni, tak ho nechcej se koukat a běž do obchodu 😃 😃 Ani nepozná, že jsi odešla 😃 😃
Malý se taky dívá na Animalia nebo jak se to jmenuje.
zdenka26
23. srp 2009
no to jsem vždycky taky a raději na mě nikdo nesmí mluvit protože jsem děsně protivná než se vzpamatuju.Tak já šla spát kolem jedné ale vstávala jsem po osmé.celkem jsem se vyspala
zdenka26
23. srp 2009
ty jo celou dobu bych trnula co tam dělá 🙂 ale víš že to tak jedna známá dělá,což absolutně nechápu :-|
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
No tady se někdo má. Ale je mi dneska aji trochu šoufl, nevím jakto, dlouho nic a dneska zrovna, asi, že jsem se moc nevyspala. 🙂
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
Jo jo taky znám jednu, její malý měl půl roku- spal a ona se sebrala a šla si nakoupit a obchod neměla zrovna pod barákem. Taky jsem hleděla jak puk. =-)
Malý tedka spí večer, tak vezmu Lewise a jdeme ven jenom tady za barák a pak rychle letím nahoru a venku jsem nervozní. :-N
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
Chodím se psem ještě tak kolem 9 at ráno vydrží než se vykobzíme z postele a to malý už většinou spí a jak né, tak samozřejmě nejdu, je vykoupaný a nechci ho tahat s sebou 😉
alesek
23. srp 2009
Ahoj holky,tak jsme zdárně domalovali první vrstvu a až to uschne tak ještě jednou a doufám,že to bude v pohodě,pak uklid a pro děti ,doufám,že to všechno stihnu.
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
Alesek, tak hlavně, že máte skoro hotovo, ale musela to být piplačka co? :-S
leninnek
23. srp 2009
bré ránko nebo spíš skoro poledne tak David dneska vstával s malou a já spala až do desíti 🙂 jste toho taky nakecaly dost mony my tak jako přes den spolu taky nebýváme přes léto dělal od rána do večera 12ky i víkendy ted je v práci přes týden od rána do pěti ale víkendy má ted volné ale tak prostě vím že ho ten den uvidím večer a tak no 😉 my jsme yli vobchodě před chvíli a jetam fajně ani ne horko ani zima takže odpoledne něco podnikneme 🙂 jo a teda jako malou bych ani já nenechala samotnou doma i když by spala jako párkrát jsem byla třeba dole ve schránce když spala a i to sem byla nervózní a to jsem byla za minutku zpět a jít do obchodu teda to nikdy ]-(
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
Jj Leni u nás to není žádná katastrofa, v mým případě tedka jsem ráda, že mám klid a nemusím se sním rozčilovat. Není to žádná katastrofa. Co znám holky, tak většinou když se chtějí mít dobře musí pro to něco obětovat a chlapy jim jezdí na různé pracovní cesty-povolání je povolání 🙂
tomasek06
23. srp 2009
Zase se začínají honit mraky co? Snad nebude pršet.
m.o.n.i.k.a
23. srp 2009
No tady to vypadá dobře, tak vidíme jak se to vyvrbí odpol. chceme jít ke známé pěšky, tak snad nebude pršet,ať nezmokneme 😃
tomasek06
23. srp 2009
No ono z toho asi nezaprší, ale sem tam se honí černé mraky.
leninnek
23. srp 2009
tak u nás jsem mraka zatím neviděla a nestrašte 8-( nechci sedět zase doma už mám jinak programy do středy ještě tak neco vymyslet na čtvrtek v pátek slavíme znova malou opožděně s kámoškou co měl její malý taky rok sobota a neděle je vždy co dělat 🙂 si ted stahuju gumídky tak asi večer budu koukat 😃
leninnek
23. srp 2009
no tak mě už to tu doma spí tak by mohl být klídek aspon do dvou 😃 ale nevím co mám dělat já spala jsem do desíti jít to zalomit tež abych pak vůbec někdy usla večer spíš v noci =-) já jsem asi chytla žábu či co v mám na jazyku něco a celkem to bolí mám už to od včera chjoo budu muset do lékarny máme na oběd polívku a měla jsem v plánu rybí prsty s kaší ale nechám to až na zítřek polívka stačí 😃
tomasek06
23. srp 2009
Tak já jedu už nakupovat, tak pak dám vědět, jak jsem pořídila.
zdenka26
23. srp 2009
tak my jsme po obědě a jedeme do Kravař na pout,byli jmse tam minulí rok a je tam moc krásná
denber
23. srp 2009
ahojky holky, já se snažila dočítat, ale po dvou stránkách jsem to vzdala.. jinak k těm telefonum a drahým polovičkám- davi mi třeba nebere telefón a když ho pak sprdnu, tak že u chlapů je to něco jiného, že ti nejsou tolik přepadávaní apod. tak mu na to říkám: auto může přejet každého a praštit něco do hlavy nebo spadnout se může stát taky každému. tak sem mu říkala, že mu to udělám taky-a uvidíme jak se bude cítit- tak to nenene. ať to nedělám, že se bude bát. a že já se děsím a navíc zná moji povahhu-to nic. prostě lumpové.
dneska jsme do půl druhé do rána dělali išilské dortíčky-výborné(kdo budete chtít pošlu recept). a dneska popatlali čokoládou a hotovo. ješětě kuličky, ale to je raz dva. děláme to do koláčů