Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
marie83
24. srp 2009
Příští týden jde Mařenka poprvé do školky :-o :-o :-o :-S 😞 :-| 8-( božátko moje ,už teď mám nervy a stres jak ty tři roky utekly :-| .No doufám,že se ji tam bude líbit 🙂
zanetka82
24. srp 2009
To víš že se jí tam bude líbit. Petříkovi se tam líbilo hned a sám si řekl že tam chce i spát. A u Kubíka ani nemluvím ten tam chtěl být už v 1 roce 😃 😃 Každý den plakal jak jsme odchazeli domu že Petřík tam zustal a on musí domu. 😃 Kubík se těší strašně moc a i paní učitelky se na něj moc těší. (neví co je čeká) 😃 😃 😃 Kubík je uplně jiná povaha než Petřík
zdenka26
24. srp 2009
pěkné dopoledne,tak já přijedu autem ju.Děkuji za adresu 😉 Malý se už ted těší do školky,byli jsme se tam podívat před prázdninama a malý byl nadšený.
marie83
24. srp 2009
kdy se jde do školky až v uterý 1.9. ?
marie83
24. srp 2009
jsem volaka zmetěná protože v pondělí 31.8. takže až v uterý jdou děcka do školy a školky?Asi jo ne?!Když na rozhodnutí máme napsané 1.9.
zofinecka
24. srp 2009
majo jo v úterý se jde do školky i školy 😉
marie83
24. srp 2009
Tak máme do školky : jedny tepláky na ven,jedny do školky,triko z dlouhým,triko z krátkým,mikinu,papuče,ponožky,kalhotky,štrample,kapesníčky,hrneček,dvě pyžama,kartáček a pastu jestli to tam budou potřebovat,ručníček na packy a ještě něco ?Nechybí nám nic zasloužilé matky 😃 ?
tomasek06
24. srp 2009
Ahojky! Tak už jsme doma a malý se zrovna koupe. Máji myslím že máš všechno. A potřebujete i hrneček jo?
fender
24. srp 2009
heeeeej, tož sraz ve středu, vy mě štvete :-p 😃 ještě tento týden jsem v práci, potvůrky :-p
zofinecka
24. srp 2009
jo máte všechno. A na co potřebujete ručník? U nás děti dostávali ue školky. 😉
fen: tak to je blbé, že nemůžeš dojít, tak snad uděláme ještě nějaký srazík 😃
tomasek06
24. srp 2009
Ručník taky nemám. Není v seznamu. Ale zaráží mě že potřebuje oblečení co v něm bude ve školce, na venek a ještě k tomu cvičební úbor :-p
fender
24. srp 2009
zofi, tož když vy to tak blbě naplánujete :-p :-p no to byste musely udělat další někdy hodně brzo, příští týden abych už si pomalu pro jistotu balila tašku do porodnice 😃 😃 😃 😃 😃
tomasek06
24. srp 2009
Fender a nebo počkáme až po porodu, ať příjdeš i s miminkem 😃
marie83
24. srp 2009
My jsme nedostaly seznam,měla jsem tam přijít do nějakých kočiček a tam by mi řekla víc,ale to jsem nestihla tak se to dozvím co potřebuje až jak půjdem do školky 😃 ten seznam jsem si udělala podle toho co jsem vyčetla na netu a co mi segra řekla oni musí mít hrneček svůj je to ve více školkách tak ho tam vemu a když tak ho bude mít doma to se nezkazí 😃 a ručník taky byl na netu napsaný no tak uvydím 🙂
m.o.n.i.k.a
24. srp 2009
Ahoj holky 🙂
Máji, ještě jsem dočetla na netu zachodový papír a mýdlo 😃 Taky beru to co mám a pokud mu bude něco chybět mu přidám. 😉
tomasek06
24. srp 2009
No já naštěstí mám seznam ze školky, tak chystám jen to co je psáno.
m.o.n.i.k.a
24. srp 2009
Já jsem ho taky měla, ale tady je takový bordel v papírech, že ho nemůžu najít ]-(
tomasek06
24. srp 2009
Tak to jo! Normálně mi neuvěříte co se mi dneska stalo na jedné zahrádce, jak jsme seděli s malým. Malému se chtělo čůrat, tak jsem s ním šla rychle k plotu na trávu. Seděl tam jeden chlap asi 3 metry od nás a začal mě buzerovat, ať jdu s ním na záchod, že to tam bude prý smrdět ]-(
tomasek06
24. srp 2009
Tak jsem se na něho dívala jak z jara a řekla jsem mu jestli si ze mě dělá srandu! Debil! A to měl dvě děti.
marie83
24. srp 2009
😃 😃 tomasek to je nomááání.akurát musím říct,že taky dávám Máří čůrat takhle protože její moč rozhodně nesmrdí!
Jo moni toal a mýdlo ještě musím koupit 🙂 to jsem taky četla no a když tak to vemu domů nebo ji něco pak přidám 😉
tomasek06
24. srp 2009
To víš že nesmrdí!!!!! Já jsem mu říkala o co se mu jedná, že to je malé dítě a že by to snad měl chápat, když má taky dvě. On dělal jak kdybych si tam čapla já a čůrala.
marie83
24. srp 2009
Někdo se o mě dneska asi moc baví pořád škytám jak maniak už mě to nebaví ]-(
tomasek06
24. srp 2009
Já to nejsem 😃
marie83
24. srp 2009
To byl nějaký debil a takových je plnoa proto je nejlepší myslet si něco o řiti a je to,protože když se pohádáš tak pak ten blb je v klidu a ty máš nervy teda aspoň u mě to tak funguje 😃
to je dobře tomasek,buď mě někdo pomlouvá nebo na mě manža myslí no myslím že to první 😃 😃 😃
tomasek06
24. srp 2009
No úplně mě rozhodil, ale nehádala jsem se s ním. To zase nemám za porřebí. Třeba na tebe myslí mužíček 🙂
tomasek06
24. srp 2009
No nic holky, půjdu spinkat, jsem nějaká KO. Pa pa ráno. No ráno, to tady jsem sama 😞
leninnek
24. srp 2009
baf hoj holkyyyy 😃 jsem tady po celém dni 🙂 tož ale mám dost 🙂 už se těším na středu 🙂 jo fen je to škoda ale naplánoval se jelikož další týden bude náročný holky maj školky a školy 😉 a mě v úterý taky čeká školička tož jsem zvědavá na první pocit snad neuteču 😃 ne musím se překonat a nevzdát to 😉 maji ani já na tebe dnes nemyslím a ani tě nepomlouvám tak můžeš být v klídku 😃 tomasek zas nějaký debil co si potřeboval zvednout ego noo ]-(
leninnek
24. srp 2009
no jako kde jste všechny zas při večeru =-) mony koukala jsem ti na albíčka teda takový krásný prdolka byl lukášek x-) no a kočárek se mi teda nejvíc líbí ten druhý černo oranžový a pak ten černo zelený ten třetí jako ta barva se mi nelíbí 😉 a jinak hezký typ 😉 tý jo ale to nakupování co tě pak čeká a vybírání docela závidím to bych si klidně zopákla x-) 😃
marie83
24. srp 2009
mě se taky lůíbí nejvíc ten druhý a pak ten první,ten třetí je takový mdlý mi přijde 😉
leninnek
24. srp 2009
baf já tu pořád jsem ale ne u kompu koukám na tváří v tvář x-) a vařím guláš hovězí na zítra na obídek vařím už ho skoro dvě hodky a maso furt není měkké 8-( ale tlakáče se bojím bojím v tom mi vaří jen david a já jsem dostala chut noo 😃 takže musím vytrvat

Začni psát odpověď...

Odešli