• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Příští týden jde Mařenka poprvé do školky :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: :frowning2: :unamused: :rolling_eyes: božátko moje ,už teď mám nervy a stres jak ty tři roky utekly :unamused: .No doufám,že se ji tam bude líbit :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že se jí tam bude líbit. Petříkovi se tam líbilo hned a sám si řekl že tam chce i spát. A u Kubíka ani nemluvím ten tam chtěl být už v 1 roce :grinning: :grinning: Každý den plakal jak jsme odchazeli domu že Petřík tam zustal a on musí domu. :grinning: Kubík se těší strašně moc a i paní učitelky se na něj moc těší. (neví co je čeká) :grinning: :grinning: :grinning: Kubík je uplně jiná povaha než Petřík
24. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné dopoledne,tak já přijedu autem ju.Děkuji za adresu :wink: Malý se už ted těší do školky,byli jsme se tam podívat před prázdninama a malý byl nadšený.
24. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy se jde do školky až v uterý 1.9. ?
24. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem volaka zmetěná protože v pondělí 31.8. takže až v uterý jdou děcka do školy a školky?Asi jo ne?!Když na rozhodnutí máme napsané 1.9.
24. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo jo v úterý se jde do školky i školy :wink:
24. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme do školky : jedny tepláky na ven,jedny do školky,triko z dlouhým,triko z krátkým,mikinu,papuče,ponožky,kalhotky,štrample,kapesníčky,hrneček,dvě pyžama,kartáček a pastu jestli to tam budou potřebovat,ručníček na packy a ještě něco ?Nechybí nám nic zasloužilé matky :grinning: ?
24. srp 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak už jsme doma a malý se zrovna koupe. Máji myslím že máš všechno. A potřebujete i hrneček jo?
24. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeeeej, tož sraz ve středu, vy mě štvete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ještě tento týden jsem v práci, potvůrky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo máte všechno. A na co potřebujete ručník? U nás děti dostávali ue školky. :wink:
fen: tak to je blbé, že nemůžeš dojít, tak snad uděláme ještě nějaký srazík :grinning:
24. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ručník taky nemám. Není v seznamu. Ale zaráží mě že potřebuje oblečení co v něm bude ve školce, na venek a ještě k tomu cvičební úbor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, tož když vy to tak blbě naplánujete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to byste musely udělat další někdy hodně brzo, příští týden abych už si pomalu pro jistotu balila tašku do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fender a nebo počkáme až po porodu, ať příjdeš i s miminkem :grinning:
24. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nedostaly seznam,měla jsem tam přijít do nějakých kočiček a tam by mi řekla víc,ale to jsem nestihla tak se to dozvím co potřebuje až jak půjdem do školky :grinning: ten seznam jsem si udělala podle toho co jsem vyčetla na netu a co mi segra řekla oni musí mít hrneček svůj je to ve více školkách tak ho tam vemu a když tak ho bude mít doma to se nezkazí :grinning: a ručník taky byl na netu napsaný no tak uvydím :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Máji, ještě jsem dočetla na netu zachodový papír a mýdlo :grinning: Taky beru to co mám a pokud mu bude něco chybět mu přidám. :wink:
24. srp 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já naštěstí mám seznam ze školky, tak chystám jen to co je psáno.
24. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ho taky měla, ale tady je takový bordel v papírech, že ho nemůžu najít :angry:
24. srp 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo! Normálně mi neuvěříte co se mi dneska stalo na jedné zahrádce, jak jsme seděli s malým. Malému se chtělo čůrat, tak jsem s ním šla rychle k plotu na trávu. Seděl tam jeden chlap asi 3 metry od nás a začal mě buzerovat, ať jdu s ním na záchod, že to tam bude prý smrdět :angry:
24. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se na něho dívala jak z jara a řekla jsem mu jestli si ze mě dělá srandu! Debil! A to měl dvě děti.
24. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tomasek to je nomááání.akurát musím říct,že taky dávám Máří čůrat takhle protože její moč rozhodně nesmrdí!
Jo moni toal a mýdlo ještě musím koupit :slight_smile: to jsem taky četla no a když tak to vemu domů nebo ji něco pak přidám :wink:
24. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že nesmrdí!!!!! Já jsem mu říkala o co se mu jedná, že to je malé dítě a že by to snad měl chápat, když má taky dvě. On dělal jak kdybych si tam čapla já a čůrala.
24. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo se o mě dneska asi moc baví pořád škytám jak maniak už mě to nebaví :angry:
24. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to nejsem :grinning:
24. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byl nějaký debil a takových je plnoa proto je nejlepší myslet si něco o řiti a je to,protože když se pohádáš tak pak ten blb je v klidu a ty máš nervy teda aspoň u mě to tak funguje :grinning:
to je dobře tomasek,buď mě někdo pomlouvá nebo na mě manža myslí no myslím že to první :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No úplně mě rozhodil, ale nehádala jsem se s ním. To zase nemám za porřebí. Třeba na tebe myslí mužíček :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky, půjdu spinkat, jsem nějaká KO. Pa pa ráno. No ráno, to tady jsem sama :frowning2:
24. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf hoj holkyyyy :grinning: jsem tady po celém dni :slight_smile: tož ale mám dost :slight_smile: už se těším na středu :slight_smile: jo fen je to škoda ale naplánoval se jelikož další týden bude náročný holky maj školky a školy :wink: a mě v úterý taky čeká školička tož jsem zvědavá na první pocit snad neuteču :grinning: ne musím se překonat a nevzdát to :wink: maji ani já na tebe dnes nemyslím a ani tě nepomlouvám tak můžeš být v klídku :grinning: tomasek zas nějaký debil co si potřeboval zvednout ego noo :angry:
24. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako kde jste všechny zas při večeru :confused: mony koukala jsem ti na albíčka teda takový krásný prdolka byl lukášek :dizzy_face: no a kočárek se mi teda nejvíc líbí ten druhý černo oranžový a pak ten černo zelený ten třetí jako ta barva se mi nelíbí :wink: a jinak hezký typ :wink: tý jo ale to nakupování co tě pak čeká a vybírání docela závidím to bych si klidně zopákla :dizzy_face: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky lůíbí nejvíc ten druhý a pak ten první,ten třetí je takový mdlý mi přijde :wink:
24. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf já tu pořád jsem ale ne u kompu koukám na tváří v tvář :dizzy_face: a vařím guláš hovězí na zítra na obídek vařím už ho skoro dvě hodky a maso furt není měkké :rolling_eyes: ale tlakáče se bojím bojím v tom mi vaří jen david a já jsem dostala chut noo :grinning: takže musím vytrvat
24. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek