• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dobbré ránko!
Tomasek: tak ty věci do MŠ potřebpvaly i děti u nás. Je to lepší pro děcka, když přijdou tak se převlečou v čem jsou ve třídě a taky se převlečou když jdou ven na zahradu. Jo a ten cvičební úbor jsme taky potřebovali, když jsme šli jednou za týden cvičit do tělocvičny. :grinning:
Jinak holky jak jste říkali o tom kočárku co má v albíčku monika, tak já mám ten poslední a jsem velice spokojená. Pro mě je zase černý moc tmavý, ale je to každého věc. :wink:
25. srp 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Zofi já to chápu to převlečení na ven a tam, ale ten cvičební úbor nechápu :confused: To jako nemůžou cvičit v těch věcech co mají na sobě ve školce?
25. srp 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno :sweat_smile:
leni asi je to maso ze starého vola :grinning: to pak trvá dýl to vaření :wink:
Ono z těma kočárkama jde taky o to jestli to bude pro kluka nebo holku,ale já jsem na veselejší barvy třeba vůbec se mi nelíbí celý černý kočár :unamused:
25. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jak my jsme vybírali kočárek, tak tam byl černý s bílými kytkami, máme kočárek mikado oxford a ta černá barva byla nazvána myslím picaso, nebo tak nějak. vypadal zajímavě,ale taky sem to nechtěla-vyšisuje se rychleji a jeto takové smutné-ikdyž zajímavé
25. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a hlavně by mě zajímalo jak je tomu miminku v létě v uplně černém kočárku ještě když ty kočáry dneska jsou takové maličké ne takové jako jsme měly my kdysi :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
Leni moc děkuji :dizzy_face: Včera jsem se nudila, tak jsem koukala na fotky jak byl Lukša mimčo a zazvpomínala, jak to uteklo :wink: Normálně už ted mi vyhrknou slzy do očí, kdy pomyslím na to, že budu dopol. bez malého :sweat_smile:
Co teprve ve školce jak bude od nás odcházet :cry: Doufám, že nebudu jediná :grinning:
Co se týče kočárků, na ten máme čas, budem ho kupovat konec, začátek roku. Jen jsem si ho tam dala, protože pořád nad něma slintám :grinning: Moc se mi líbí a už strašně dlouho. No u nás vede zatím ten první, ten se mi moc líbí a myslím si, že by se hodil jak u holky. A nepřipadá mi moc černý, bouda je černá jen po stranách, tak uvidíme, ale moc se mi líbí. :wink:
No my máme oblečení po malém cca do roka neutrál, tak zdědí- pokud to bude kluk nebudem co se týče oblečení kupovat nic a když holka, tak něco růžového určitě dokoupím :dizzy_face:
Leni tak tlakače se já taky bojím :sweat_smile: :grinning:
Máji mě se zdá, že ty kočáry dělají dneska čím dál menší :confounded:
25. srp 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i u kluka jsem zapoměla napsat :sweat_smile: :sweat_smile:
Máji od ségry kámoška má černý kočár, jezdí sním ted v tom horku malá má asi 2 měsíce a nemá tam ani vlhkou plínu nic, kdo ví jak jí tam je :confused:
25. srp 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to příjde jako v rakvi,ale to je můj nazor já bych si takový kočár nekoupila asi i když to vypadá luxusně tak mi to příjde nepohodlné,ale takový nějaký jak chceš ty to jo,to není moc černé.
Jinak moni nebudeš sama myslím,že nás v úterý bude bečet víc :wink:
25. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já beztak brečet budu taky. Snad to ale vydržím až odejdu ze školky :frowning2:
25. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile: jsme dneska už vzhůru guláše jsem měla o půl jedné hotov a je výborný ted jít do oobchodu pro knedlu a už můžu klidně obědvat :grinning: jinak jste se tu po ránu rozepsaly teda jinak celé černé kočárky se mi taky nelíbí musí být málo černé a hodně barevné a mám ráda jasné barvy veselé :wink: a štve mě že na některých těch kočárcích ty barvy za chvíli vyblednou třeba na našim sportáku na povrchu ne tam jsou dobré ale vevnitř ta střecha není ze stejného materiálu jako povrch a už je taková vyblitá červená a to jsem tu střechu prala jen dvakrát ta se tak nešpiní jako to na čem sedí a drobí :rolling_eyes: maji takže nejdeš zítra na sraík jo?
25. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě nevím nevím Leni,ten pohovor mám dneska a pak chce segra ať přijedu tak uvydím,když tak bych jela kní rovnou ze srazíku.
25. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přímo černý, bych taky nechtěla. Buď černý s nějakou barvou dohromady nebo raději žádný, černý jenom nee :grinning:
No to jo Máji, poprvé jak jde do školky, tak to obulíme snad všechny, vyjímky určitě budou, ale citlivější maminky tu slzu neudrží :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: pokud budete kupovat tu Cortinu, tak ta vůbec není malá. Mám pocit že má u hluboké korby nějakých 74 - 80 cm, ale nevím to jistě. Já když šla vybírat, tak jsem hledala kočár, který byl vyšší a měl větší hlubokou korbu a nakonec jsem spokojená že jsem ho koupila. Sice stál fůru peněz, ale mám ho i na druhé mimčo :grinning:
25. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, já vím, mě připdá jeden z mála ta Cortina velká, my jsme si ho zkoušeli v chiccu a právě, že je velký a prostorný :slight_smile:
Tu Cortinu určo kupovat budeme, líbí se mi už stráááášně dlouho a tak u ní i zůstanu. Jen budeme kupovat použivaný, ale zachovalý. Je škoda na druhé kupovat nový, když ho pak stejně prodám za pakatel a zbytečně uvalené peníze. Tak nějaký zachovalý, dívala jsem se a ted jich je zachovalých na netu dost, tak doufám, že bude i pak :grinning: Ale někde v ově nebo poblíž, tak na dálku to né. Nafotit to může hezky a příjde ti zhroucenina :grinning:
25. srp 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu. já chtěla nový s tím že ho budu mít pro druhé :wink:
25. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj jak ho budeš mít i pro druhý, tak samozřejmě druhé.
My měli u malého Takko, takové ted ty starší, které se mi už nelíbí, tak jsem byla ráda, že jsem se ho zbavila.
Zdá se mi, že tedka je větší výběr jak předtím a ani jsem předtím neměla net a letěl právě ten obyč takko. :grinning:
25. srp 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak samozřejmě nové- teda-patří k té první větě :sweat_smile: . Kurňik poslední dobou píšu furt ptákoviny :grinning:
25. srp 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky jednu dobu líbily ty Takko a pak jak jsem byla těhu, tak jsem hledala něco lepšího :grinning:
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, my museli zhánět kočár na poslední chvíli, takže jsme neměli ani čas :grinning:
25. srp 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem konečně doma,dneska jsem měla sen na h....o!bankomat mi sežral kartu,přijedu do Sconta o půl desáté,mají otevřeno až od desíti a nakonec otevřeli až ve čtvrt na jedenáct.To už jsem byla vytočená a nakonec mě dorazil jeden debil,zaparkovala jsem před vjez pro zásobování a skočila jsem si do trafiky pro cigára ,šla jsem hned na řadu takže jsem se zdržela asi dvě minuty,přijdu k autu a tam auto a vněm chlap smradlavý,špinavý a žačal po mě řvát jak na lesy.No to už jsem nevydržela s nervama a začala řvát taky.Ten idiot byl tak překvapený že jsem začala řvát(řvala jsem asi dvakrát víc jak on)že sklapnul a počkal až odjedu.Mě tak vytočil,kdybych tam byla dlouho ale hned jsem přišla a ještě jsem se mu ze začátku omlouvala.Vážně blbec.¨Jsem si potřebovala ulevit
25. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska je malej u babičky takže jsem sama,manža je v práci a já budu muset uklízet.No mě se moc černý kočárek nelíbí a taky si myslím že v tom v takových hicech musí být horko.
25. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbil černý podklad a velké bílé květy,to bylo super
25. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vás za chvíli opouštím a jdu do kina. Už se moc těším :grinning:
25. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek ty si žiješ teda(závidím :grinning: )
Jinak pohovor docela ušel tak do pátku budu vědět víc :slight_smile:
Tak Zdeni nechceš se stavit nakafe?Jestli teda manža nepříjde brzo?
25. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji,jsem v plné polkní a vařím ale jestli chceš tak se stav ty :wink:
25. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, monča má novou fotku :dizzy_face:

kočárek my máme tenhle http://www.bambino-kocarky.cz/product_info.php?products_id=1699 jen v červeno černé a korbu má obrovskou, 87 cm :dizzy_face: a s nafukovacíma kolama.
25. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak ten je moc hezký,já se hlavně dívala na velkou korbu a ještě že tak :slight_smile:
25. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni no to bylo taky to co mě zajímalo, naše prtě rozhodně nebude prťavé :dizzy_face: líbil se mi hodně xlander, ale ten má kamarádka a malou museli dávat do sporťáku když ještě pořádně neseděla.... :confounded: takže jsem chtěla hlavně něco velkého a tohle bylo největší, co jsme našli :grinning:
25. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já si ani nepamatujju jakou značku jsme měli :zipper_mouth: ale korbička byla velká a po čtyřech měsících ještě když tam byl fusák tak to měl akorát ale malej byl opravdu velikej..no do xlanderu bych ho nenarvala
25. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen, ten je taky pěkný, ale já jsem strašně vybiravá, když se mi líbí kočár, tak se mi zase nelíbí jak se to dá do spor. verze a naopak. :slight_smile: A u jediné Cortiny mi vyhovuje obodvoje :dizzy_face:
Hlavně ať kočík slouží :slight_smile:
25. srp 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek