• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Holky,kdo jde zítra na ten srazík?Maji jestli máš sedačku pro malou tak tě vezmu autem :wink:
25. srp 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, chtěla jsem se zeptat jak si jezdila v zimě s kočárem? V pohodě ? :slight_smile:
25. srp 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: v zimě v poho a když bylo hodně sněhu tak jsem si zablokovala to přední kolečko a jelo se suprově.
fen: kočík je hezký, ale já jsem nechtěla ty dvě kolečka malé ve předu. Já chtěla velká kola :wink:
25. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, supér :dizzy_face:
25. srp 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je fakt super. já jsem moc spokojená :wink:
25. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dělám dneska na večeři žampiony plněné nivou,zapečené ve smetanové omáčce,posypané sýrem.Dělám to poprvé a vypadá to skvěle :wink: se ještě naučím i vařit :grinning:
25. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráááda!!! Zdeňa mi dělá chutě :angry: Pošli recept, třeba do ip! Miluju sýr, tak si to taky udělám, když už to tady píšeš a děláš chutě ! :grinning:
25. srp 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď prodáva na koníkovy nějaká holka krásný kočárek Bolder Implast nebo tak nějak se to jmenuje krásný ten motiv s květinama se mi mooooc líbí :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze žampionu oddělíš nožičky,ty nebudeš používat,naskládáš žampiony do zapékací mísy ,posolíš,opepříš,a ty vnitřky žampionu vyskládáváš nivou do kopečku.Koupíš si ten sáček od Vitany šikovné recepty(jedno jaký )smícháš ho se smetanou na šlehání a zaliješ ty žampiony a dáš pomalu péct do troby a až je to pomalu hotové tak to celé zasypeš sýre a dáš dodělat do trouby.dělám k tomu pečené brambory s bazalkou.je to rychlé :wink:
25. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeš zítra do té poruby Máji?
25. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kunda že teď tu budu slintat na svůj nový koberec!!!!!!!!!!!!!!!Nepiš tady takové extravagantní recepty.Bože niva ňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: mám nománě hlad no spíš chuť,ale velkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se tam nedostanu :frowning2: a ve čtvrtek musím do zábřehu kamoška si vymyslela že přijedu já aby nemusela ona :frowning2: ani k segře se nedostanu němám času sakra
25. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdete někdo v sobotu náhodou na slavnosti Ostravaru?My tam asi jdeme teda manža určo a já podle toho jestli budu mít hlídání :confounded: doufám,že jo.
25. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdo tam vůbec bude?leninek,tomašek,žofinka a denber.Nezapoměla jsem na nikoho?
25. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monča nejde?
25. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já chci někam v sobotu na výlet a tam bude hlava na hlavě
25. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že psala že nejde ale nejsem si jistá
25. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se vrátila a bylo super! Jeste jde na sraz Zanetka.
25. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za recept :wink:
Né né, já nejdu, musím zítra odpol. na úřad ohledně bytu a občanky :angry: A s mamkou do banky , jde si něco vyřídit.
25. srp 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu kukat na VKV, ráno se tady kouknu. Tak papa a dobrou :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nás bude dost :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme ty lístky zadarmo, a když tam jdu bez malé tak je mi to celkem jedno kolik tam bude lidí hlavně jak bude mít Myartin radost :grinning:
Já na to koukala od začátku ale jak se to tam poměnilo tak už mě to nějak neba
tak to jo,hned bych šla ale nemám hlídání :unamused:
25. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem právě chtěla menší přední kola a otočná :dizzy_face:

jsme se před chvilkou vrátili z tesca, jak to tam předělávají tak je to o nervy, nejsem schopna nikdy nic najít :angry:
25. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf nazdárek děvčata :slight_smile:na srazík jdu a těším se :wink: maji takže dvd teda tahat nebudu ok :wink: se domluvíme na jindy ju :wink: jinak na srazík denber nejde bude rozvážet koláče :wink: takže jen já tomasek žofinka žanetka a zdeni ty takže nás bude pět to je dobrý minule jsme byli ve čtverko :slight_smile: takže tomašek platí pořád tramvaj mi jede o půl třetí ju takže nějak padesát bych měla být tam ......... teda jsem se rozhodla pro růžovku a oni opakujou to jsem si mohla dát vkv tam už to jede neva kouknu se zítra na netu aspon budu mít i zítra večerní program :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak recept vypadá dobře alůe až na to že já hříbky nerada :zipper_mouth: :grinning: jako maji to je na houby že ti to nevyjde jsem si říkala že zpět bych se i svezla s tebou busem at nejedu sama no neva to zvládnem sakra nemůžu mít ani odvoz zpět máme autíko nemocné a do nemocnice jde až v pátek :grinning:
25. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já tě můžu přibrat tam i zpět,jen si vem autosedačku :wink: pojedu z Výškovic tak se můžeme domluvit :wink:
25. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu tady tak za hodku tak se můžeme domluvit
25. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdeni to jsi hodná ale já nemám autosedačku právě doma jsem ji nechala u bráchy jak nás naposled vezl a ještě mi ji nehodil vědět to ráno tak si ji nechám přivézt ale tak to neva :wink: zvládnem to mhd :grinning: ale holky do kolika to tam tak vidíte?at vím na kdy si zjistit tramvaje jak jedou nízkopodlažní a tomašek budem muset pomalu at já trefím pak zpět na tramvaj anebo ten autobus na ten bych trefila jestli je blíž já totiž jak se rozdával orientační smysl tak jsem to zaspala :grinning:
25. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek