• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no nevím tak do pěti ,max.do šesti ne?
25. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem se dívala na mapu tak je blíž autobus
25. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je blíž ale abych ho našla ten autobus aspon když už bych netrefila na tramvaj :confused: já si pamatuju jedinou cestu jak jsme šli a to že jsme šli prvni parkem a pak vylezli z parku kousek hned ten mlýn a to je vše a nejít zpět semnou denber k nějaké poště kde navigovala davida chi tak by asi pro mě ani nedojel :grinning:
25. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš že najdeš :wink:
25. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....taky se moc těším na srazík. Teď přeji hezkou dobrou noc. :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já určitě nedorazím. máme rozvoz a ráno mám jít na nehty,alae nevím-malá chytla teplotu 39,něco-tak bude možná ještě veselo. jinak fen: kočárek pěkný, ale já bych šla taky do větších kol. co sem slyšela, nebo mám i zkkušenost s vozením tak v zimě je to vražda, s malýma kolečkama. je to hezké, ale v zimě na zabití. jinak dotaz: nikuš včera dostala poprvé v životě antibiotika a dneska ji ta teplota takhle vyletěla-mohlo by to být těmi léky? spíše si myslíme, že ne-ale jistě to nevíme. :frowning2:
26. srp 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
den: tak s tím ti neporadím, jelikož my jsme ještě antibiotika neměli.
fen: mě o tom nakupování v tescu povídej. Je to děs a hrůza :angry:
26. srp 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Na sraz už se taky těším. Leni příjdu i s zanetkou na zastávku před třetí, zase budeme u toho stánku se zmrzlinou.
26. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko....teprve teď jsem se vzbudila a děti mi ještě spí :confused: . Co budou dělat až budou muset vstávat do školky a do školy. :grinning: a to jsem jim už nastolila režim že jsou ve 20:00 v posteli.

Den určitě si nemyslím že ta teplota je s antibiotik :wink:
26. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové ráno,taky bych dorazila,ale máme doma zase střevní virozu, Alešek mi v noci blil a má průjem,takže zase to dostane celá rodina :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo střevní nemoci jsou hrozné. Budu obcházet tvoje okno obloukem, ať to nechytnem :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ten srazík si užíjte, mooc Vám to závidííím, hned bych šla taky, aspon se odreagovat.
Po včerejšku, mám tak jeblou ségru, že to není možné. Včera jaká mi přišla zpráva od ní, je hrozně vyčítavý typ, jsem sní po včerejšku skončila, hovno si zažila, hovno má za sebou a myslí si jaká není chytrá :angry: :angry: :angry:
No vesměz my ty vztahy tady máme jakésik divné, tady se každý pomlouvá- TOHLE NENÍ U MĚ RODINA!!!
Pak se přetvařují jak nic a odejdeš a zase , bla, bla, bla a ty huby jim jedou !!! Z taťkové rodiny babička, děda, jeho přítelkyně, jeho rodina atd. jsou úplně něco jiného, nepomlouvá se, prostě rodina jak má být, mě už to normálně nebaví. V sobottu se stěhujem, tak se nemůžu dočkat. Protože tady všem ležíme v žaludku, čekala jsem podporu, ale tohle? To už je moc :confounded:
Jinak si ho užíjte i za mě! :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakto Moni?A kam se stěhujete :slight_smile:
nic si stoho nedělej já mám dvě o dost starší segry a taky se někdy pěkně štveme a pak je to zase v pohodě :grinning: No i když je pravda,že čím sme starší a jsme spolu míň tak je to lepší :wink:
26. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak mamka je jako tak normální. Taky určitě sem tam podrbe, ale ona není takový vyčítavá abych jí zase nešpinila :wink:
Jsem se vykecala a ted půjdu asi uklidit, nebo se sprchnout, nebo nevím, nic se mi nechce, dneska na úřad půjdeme procházkou pěšky když je pěkně, ale zrovna ted se mi nic nechce :unamused:
Máji a co pohovor, kdy Ti dají vědět, hmm... ? Držím palce, aby to dopadlo dobře. Pak se ozvy, bych se stavila př. týden od čtvrtku bych měla čas. Budu bydlet kousek od Broadweje, tak to k Tobě nebudu mít daleko :wink:
26. srp 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do pátku by se měly ozvat a od září by se mělo nastupovat,pak bych ti dala vědět nevím jestli první týdny nebudu dělat od dvanácti do čtyř nebo hned od osmi do dvanácti(jestli mě vemou :grinning: )
26. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji jo no, ale ona dokud se neosamostatní a nepostaví se na své vlastní nohy, tak nikdy nebude vědět co to vše obnáší a jaká to je starost. A zrovna ona mi bude něco vykládat chápeš. Je ještě pubertačka, kdy dostane rozum nevím, ale po té včerejší zprávě si myslím, že nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
To je na dlouho :zipper_mouth:
26. srp 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji jako od rána od 8 do 12? Tak to máš supér prac. dobu :dizzy_face:
Tak dej pak vědět a stavila bych se. :wink: Nebo vy třeba to je jedno, ale raději já k Tobě, protože nevím za jak dlouho vše vybalím a udělám si pořádek :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude na dlouho :grinning: to vím podle sebe a segry jak jsme obě nadávaly na to zabalování a pak to rozbalování po takové době už nevíš kde co máš tak pak chodíš a dáváš ty věcy z místa na místo :grinning:
26. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no, my máme vše zabalené, jen jsem tady věci vybalila, takže zbalím jen věci a vše se převeze, jen tam nebudu vědět co první vybalit :grinning:
26. srp 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dva týdny a máš to jakš tak :grinning:
No nic musím do obchodu tak zatím papalala :sweat_smile:
26. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
My jdem taky ven, páá :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: dneska bude krásně už se velice těším do té tramvaje :zipper_mouth: :rolling_eyes: ale na vás se těším tak to přebíjí naštěstí :wink: no já mám dneska na oběd zelenačku miláček mi včera večer uvařil ale musím něco malé vykutit rychlého a lehkého asi rybu .............den z anitibiotik by ta tepltoa být neměla určitě od kámošky malý měl i po antibiotikách jeli na pohotovst a okamžitě jim je změnili ale kdoví měla si aspon zavolat doktorce jestli je to možné :wink: ...jinak mony válčíš co jj rodinu máme podobnou no ale neboj za chvíli budeš zase sama a budeš mít svůj klid a ten ted potřebuješ tak nezuř a mávni si nad tím :wink: no jako já mám spoustu práce a nevím jak vše stihnu musím do obchodu uvařit malé umýt si hlavu a příjde mi jako už by byla jedna hodina takže se jdu odlepit at vše stihnu zatím pa :grinning:
26. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já už to neřeším jsme s Lukem jima tak znechucení, že nemám k tomu co dodat, jen se tomu pousmát a hodit to za hlavu, neleží mi to v žaludku, kašlu na ní :wink:
No ty se máš, mě už nebaví furt něco vymýšlet co uvařit. Ted si budu vařit sama, malý bude jíst ve školce, Luk je pryč, takže jsem zvědavá co si budu dělat, samotnou pro sebe mě to nebaví, asi budu k někomu chodit na obědy :grinning: :grinning: :grinning:
Nebo jak přijede miláček tak mi navaří na aspon 2 týdny, protože fakt nevím co si budu pro sebe dělat, asi vždycky něco na 3 dny :confused: :grinning:
Holký vy se máte, mě se na ten úřad vůbec nechce. Kolik potřebuju fotek na novou občanku, jednu?
26. srp 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak už jsem doma z práce,hodím sprchu ,pojedu pro malého a fičím za Váma,už se těším.fen z antibiotik si myslím teplota být neměla,my jsme taky měli antibiotika a reakci jsme neměli žádnou,kdyžtak zavolej doktorce a uvidíš :wink: moni ty vztahy jsou někdy hnus,někdy je nejhorší vlastní rodina ale uvidíš že se to zlepší jak budete bydlet sami
26. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotek?to nevím ale asi jen jednu,ale nevím to přesně,kecala bych :wink:
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak my u mamky bydlíme ted jenom 3,4 měs. jinak jsme přes 3 roky bydleli sami. A i když nás chodili navštěvovat nebo my je, tak ta důvěra je prostě někde jinde, pořád se pomlouvalo a pomlouvat se bude i když budeme mít klid a budeme pryč. Moje ségra s babičkou s mamčiné strany jsou hrozné drbny a pomlouvají fakt hrozně a jak se to člověk dozví, tak mu nad tím rozum zustává stát, jestli to je vůbec rodina? :confused:
Z taťkové strany s rodinou nemám problém, spíš naopak víc zapadám tam a ségra víc z mamčiné, tak to bylo vždycky.
Mě to nějak netrápí, jsem už zvyklá, jen do toho zatahují i Lukyna, který nemá stím nic společného a on tohle nikdy nezažil, jeho rodina je taky supér, nepomlouvají se, chovají se k sobě hezky, tak je pořád v šoku, čím nás ty dvě překvapují. :unamused:
No těším se strašně až odsud vypadnem, protože si tu už od začátku připadám jak cizí :confounded:
Ale dost, někdo by si to mohl přečíst a zase obrátit o 180stupňů a udělat z toho aféru :grinning:
26. srp 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to si dej bach moni,kamarádka tady v jedné diskuzi něco napsala a náhodou si to přečetl někdo z její rodiny a měla problémy.
26. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já vím, už jsem tady na diskusí párkrát četla, že co se píše to se pak v rodině bonzuje. Já nepíši žádnou novinku a pokud tady ségra chodí a třeba si to přečte, tak mě to je fuk. Jen rádi obrací, a aby se to neobrátilo proti mě :grinning: :grinning: Kašlu na to :wink:
26. srp 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě,že oni si to přetočí a ty budeš ta nejhorší
26. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vyprdni se na to,zachvíli budete bydlet ve svém :wink:
26. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek