• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jo no. To je tak vždycky
26. srp 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no a nemůžu se dočkat, fakt. Jen to není úplně naše, je to podnájem, ale to jsem sehnala tedka narychlo. Normálně tedka co jsem furt lítala, tak jsem lítala kolem zadluženého statního bytu, který nám zase vyšel dáváme si vždy svou částku a mamka si to vyřizuje na sebe, jako úvěr a my ho budem splácet, protože mě to nedají a Luk dělá 2hý měsíc v nové práci. A ona je pořád v registru dlužníků a vzniklo to úplnou blbostí, jsme to zaplatili kdysi a ona tam furt je, přitom nám řekli, že do 3 měsíců jí vymažou, takže jsem musela opět vypovědět smlouvu, což mě dost sere, protože byl pěkný velký 3+1. No nám se sere opravdu. Takže až bude mít mamka na účtě jsem si ted řekla, tak teprve pak budem zase žádat. Jinak mě už jebne. Přitom by měla být už dávno vymazaná a když jsme tam volali, tak o ničem nevěděli, no dneska je systém jak ci* :frowning2:
26. srp 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně, že jsem prozatím něco sehnala a budu sama v klidu :slight_smile:
Už se chystáte co? Malý mi ted spí a pak jdeme na ten úřad a s mamkou do té banky se poptat ohledně toho registru. :unamused:
Holky na tu myslivnu slyším samé chvály, že se tam dobře sedí a ták, tak doufám, že mě příště vezmete s sebou :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff konečně malá usla :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jse se bála že neusne jsem měla strach abych neusla s ní to bych pak nic nestihla :rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máša nechce spát mě asi trefí :unamused: zase se nemůže vykadit to je děs :frowning2:
26. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni z regostru dlužníků tě můžou vymazat nejdříve za tři roky :wink: a to si toam o to musíš jít ještě osobně zažádat k té společnosti u které jsi byla dlužníkem :wink: máme známého co tam dělá :wink:
26. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minule se nemohla vykadit tak jsem ji koupila švestkovou šťávu a večer se posrala normálně stála v obýváku a už to jelo :grinning: tak jsem ji rychle šupla na záchod a pak osprchovala :confounded: fůůůj
26. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo malá mi ted kadí co druhý den a netuším proč no hlavně že se vykadí tak zatím neřeším ale je to děs když děti trpí :frowning2:
26. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my jsme byli osobně na bankovním registru kdysi v Praze, Luk tam měl zrovna pohovor, tak rovnou jeli tam. Vyjeli nám papír, stálo tomyslím 200,- A tam jsem ještě podepsala papír za mamku, měla jsem plnou moc, že chci aby mi to vymazali v nejbližsí době a ona ta paní říkala, že nejbližší doba je 3 měsíce, což už je. A když jsme tam ted volali, byla tam nějaká jiná zmatená a nedokázala nám říct, kdy jí smažou. Tak se tam bude volat znova a budeme muset odchytnout tu paní s kterou jsem podepisovala papír tam.
Máji a ty jdeš taky na sraz?
26. srp 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: maji dobrý ale pomáhá to už jsem jednou zkoušeli u malé nekadila dva dny tak jsem ji to třetí den dala apohoda :slight_smile: zase tu hniju u kompu a měla bych pomýt nádobí a sundat prádlo a večer bych měla žehlit tož to nevím teda musím být do šesti doma jsme pak domluveni s kámoškou na pivko ještě se vrátili z dovolen tak musíme podrbat :grinning:
26. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mony tak musíte tím pádem do nich pořád vrtat ale co vím i mého bráchu vymazali až po třech letech museli kvůli toho čekat na hypotéku tak snad vám ji smažou at můžete bydlet ve vlastním protože ty podnájmy jsou děs já si nedovedu představit platit podnájem
26. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no nám to řekla tak i tedka v bance, mamka jí řekla, jestli by tam nemohla zavolat a zeptat se kde je chyba, oni jsou spolu propojeni a ona tam volala do té společnosti přímo, né do banky a oni jí řekli, ano že do 3 měsíců jí vymažou a ona ta v té bance, že děkuje za informaci a rozloučila se. Řekla to mamce a mamka na ní, že už to začíná být 4 měsíc a nic se neděje a ona, že si tam má ještě sama zavolat, ale že jí určitě vymažou, že o tom ví. Ale 3 roky určitě čekat nebudem, to né :slight_smile:
To možná záleží u koho měl dluh a jaký, mamka měla malinký, a bylo to z nedorozumění. Né že by něco neplatila dlouho a schválně :wink:
26. srp 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já fičím, malý se vzbudil, tak se jdem obléct a pomalu vyrazíme, papa a užíjte si srazík :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě vzaly :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak co sraz?
majo, vzali tě do té práce??? tak to strašně moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju tak budu dělat od 12 do 16 hod. takže budu skvěle stíhat školku práci mám asi 10-15min.od baráku :sweat_smile: a výkendy volné :slight_smile:
No jdu mám doma manžu tak dávám Marii spát :grinning:
26. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je super :dizzy_face:

já mám manžu dneska v práci :confounded:
26. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Máji gratuluji k práci. Na srazu bylo super, dorazila jsem až před chvíli.
26. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my dorazili před chvíli ještě jsem vyzvedli tatku v práci,na srazíku super :slight_smile: Máji gratuluju :wink: co budeš vlastně dělat?
26. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
příště to musíte nějak lépe naplánovat, ať můžu taky dorazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen příště musíš dorazit však zachvíli už zustaneš doma ne?
26. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jako unavená jako blázen a malý je živý a hraje si s kolejema. Jinak Zdeni jim ta tramvaj pochopitelně ujela, tak jsme čekali na další. Ale jen o fous.
26. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pech,chudák leninek a to tolik spěchala.Ale tvarůžky byli super.Jsi říkala že malý bude vzhuru do jedenácti. :wink: Unás se skládají skřínky a malý pomáhá tatkovi,tak mám aspon klid a budu muset vařit na zítřek :angry: nechce se mi :unamused:
26. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
se ti nedivím že jsi utahana,jsem taky nějaká vláčná
26. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale servírka byla šílená :grinning:
26. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Uf. Taky jsem utahaná, kluci ještě nespí ale leží.
Sraz byl super :wink: musíme ho zase zopaknout jen co to půjde.
Tramvaj ujela to byl pech Kubík mi malem usnul v tramvaji domu sem ho musela samozřejmě nést. Tchýně už stepovala před barákem :wink: božatko ale vše odpuštěno :grinning:
26. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že vše dobře dopadlo. Malý tady lítá jako šílený. Doufám, že mě nechá aspoň ráno pospát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak ta servíra byla opravdu jedlá :grinning:
26. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kašlu na vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra je nějaká rychlovka,se mi nechce vůbec nic.No malý taky nevypadá že by se mu chtěla spát :frowning2:
26. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu do postele s malým.Dobrou noc :wink:
26. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se chystám, ale malému se nějak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek