Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
marie83
27. srp 2009
dobře budu vás očekávat 🙂
zdenka26
27. srp 2009
tak ju ,my dorazíme ve čtyři 🙂
fender
27. srp 2009
nikde nikdo? =-) lenča zas dorazí v 11, co 😃

já jsem přišla z práce (už jen zítra a v pondělí!) , dala si šlofíka, pak jsem odvezla drahéo na pařbu a teď funím... z vedra mám ještě furt nateklý jeden kotník a malý zas vyvádí, podezírám ho, že je nějak níž, než byl, bo jsem celá jakási těžká a otlačená.... tak nevím nevím.... v úterý jdu na kontrolu, tak sem teda zvědavá :-p
tomasek06
27. srp 2009
Tak my jsme byli dneska na Myslivně. Doufám, že jsem ho pořádně unavila :-p
zanetka82
27. srp 2009
Ahoj holky já byla celý den v trapu...venku na zdechnutí :-p Kdyby jen trochu zapršelo hned by se lépe spalo 😉
Dneska jsem byla docela v šoku. Šla jsem Petříka vyfotit na měsíčník a jak my řekla tu cenu a hlavně za jak dlouho si mám příjít :-p tak se mi udělalo zle ]-( 120 kč a mám si přijít až v uterý =-) 😃
Teď jsem si dělala kvašaky doufám že budou dobré....řeknu vám asi za týden jak jsem dopadla 😃 😃 😃

A teď jdu na ordinacííí už se těším 😉 . Zase tu budou příspěvky tipu jdu na ordinaci budu u toho žehlit 😃 😃 😃
marie83
27. srp 2009
Já jdu na Ordinaci a nebudu u toho žehlit 😃 😉
zdenka26
27. srp 2009
já jdu žehlit ale koukat na VKV 😃 jejda kvašáky bych si dala,musím říct mamce at je udělá
tomasek06
27. srp 2009
Nikol tak já platila 150 a měla jsem to hned.
marie83
27. srp 2009
No romantika jako blázen a teď se půjdu dívat na Zoufalé manželky 😃 jelikož jsem taky zoufalá manželka 😃
leninnek
27. srp 2009
holky já dneska žehlilaaaaa jsem šikulka co 😃 copak děláte tak při večeru já balím dárek teda půjdu ho balit a chci horor ukecávám drahého nějak si nechce dát říct ale já ho nějak ukecám 😃 😃 maji dobrý tamto a nebud zoufalá 😃
fender
27. srp 2009
na myslivně měl dneska párty drahý, ale rozpustili to nějak brzo, byl tam sotva dvě hoďky a volal, ať pro něj přijedu....
já jsem KO, půjdu si lehnout, v břichu mám tak šest tun asi |-|
zdenka26
27. srp 2009
no já dožehlila a taky si pustíme s Petrem nějaký film,ted večeří tak mám chvilku.zase tady nikdo už není ?
leninnek
27. srp 2009
baf já jsem tady pořád připravuju dárek uff dává to zabrat ještě chvíli a mám to snad hotové pak jen zabalit a je to 🙂 a půjdu spát jsem z toho nějaká ff dneska horor opět nebyl můj drahý to zabalil na gauči dřív než jsem ho stihla vůbec pustit 8-( ]-( no nic tak dobrou noc a rovnou už asi taky i dobré ránko těm co tu budou první typuju tomaska že 😃
leninnek
27. srp 2009
tak jsem tu nakoukla ještě před spaním a furt nikdo 😃 no už jdu spát uklidila jsem si a vytřela celý byteček a zítra budu s malou pospávat ráno a půjdu i o obídku akorát mezitím musím skočit nakoupit tak brou teda už fakt až dopoledne se ukážu 😃 |-|
tomasek06
28. srp 2009
Krásné ráno! Tak my jsme včera šlapalali na tu Myslivnu pěšky a malý šel spát o půl desáté a vstával v šest. No já to nechápu =-)
marie83
28. srp 2009
Ahoj už jsem vzhůru nemohla jsemvůbec usnout.
marie83
28. srp 2009
včera v noci 😉
alesek
28. srp 2009
Sluníčkové ráno všem,tak to moje dětičky šly spinkat v 9 večer a vstávali o půl 10 🙂 .Co dneska podnikáte???
zdenka26
28. srp 2009
Ahojky,tak já ted dělám obídek malému .Máji platí to dneska?
alesek
28. srp 2009
My jsme se teď pustili do škrábání ,protože nám vytopili koupelnu(zapoměla dát hadici od pračky do vany) tak to přítel zpravuje :-|, je to děs,protože máne asi 3 měsíce nově nahazované omítky a teď všechno znova :-p :-p :-p
zanetka82
28. srp 2009
Ahojky. Kde jste všeci asi u vody co?
Já balím věci na chatu...už se těším nebyli jsme tam už 3 víkend. x-)
Mějte se tu krásně....a jestli nevíte co o víkendu tak si zajděte na ukončení prázdnin s DPMO. Mají akci pro děti 😉
leninnek
28. srp 2009
ahojky tak my vstávali v 9:40 x-) pak jsme šli babičce naproti do obchodu a na oběd máme sekanou s brambůrkem 🙂 pak půjdem spinkat a pak jdeme na oslavičku s malou pak ji přivedem zpátky babičce a jdem slavit sami 😃
marie83
28. srp 2009
Zdeni jo platí 🙂
Zriovna jsem dodělala oběd a dortíček ke kávičce 😃 ,trochu poklidila a jdu uložit Máří |-|
m.o.n.i.k.a
28. srp 2009
Ahoj holky
No máji, i dortíček, tak to přijedeme i my 😃
tomasek06
28. srp 2009
My jsme zase spali od 12.00 do 16.00. Jsem zvědavá v kolik zase večer půjde malý spát. Nechce se mi ani dneska ven :-p
fender
28. srp 2009
to je vedro, co :-p :-p :-p já mám kotníky nateklé do velikosti kolen skoro 8-(
za chvilku jdu na akci z práce, tak jsem zvědavá, jak dlouho tam vydržím...a v pondělí naposled 😕 😕 😕
m.o.n.i.k.a
28. srp 2009
Fen zrovna na Tebe myslím jak to zvládáš v tom horku, protože já jsem na začátku a dost blbě :-S
A ty musíš tím tplem, né? Ani nevylízáme ven, krom toho jak jdem se psem. Jsem už z toho počasí vyštavěná, už aby se ochladilo a byl tu podzim. x-)
tomasek06
28. srp 2009
Taky jsem bývala pěkně nateklá v létě :-p
zdenka26
28. srp 2009
Ahojky,tak už jsme doma.venku je pořád vedro ]-( no já byla taky v létě jak jsem byla těhu pěkně nateklá,už bych znova do těhotenství nešla ani za nic

Začni psát odpověď...

Odešli