• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
dobře budu vás očekávat :slight_smile:
27. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju ,my dorazíme ve čtyři :slight_smile:
27. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo? :confused: lenča zas dorazí v 11, co :grinning:

já jsem přišla z práce (už jen zítra a v pondělí!) , dala si šlofíka, pak jsem odvezla drahéo na pařbu a teď funím... z vedra mám ještě furt nateklý jeden kotník a malý zas vyvádí, podezírám ho, že je nějak níž, než byl, bo jsem celá jakási těžká a otlačená.... tak nevím nevím.... v úterý jdu na kontrolu, tak sem teda zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byli dneska na Myslivně. Doufám, že jsem ho pořádně unavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já byla celý den v trapu...venku na zdechnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby jen trochu zapršelo hned by se lépe spalo :wink:
Dneska jsem byla docela v šoku. Šla jsem Petříka vyfotit na měsíčník a jak my řekla tu cenu a hlavně za jak dlouho si mám příjít :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se mi udělalo zle :angry: 120 kč a mám si přijít až v uterý :confused: :grinning:
Teď jsem si dělala kvašaky doufám že budou dobré....řeknu vám asi za týden jak jsem dopadla :grinning: :grinning: :grinning:

A teď jdu na ordinacííí už se těším :wink: . Zase tu budou příspěvky tipu jdu na ordinaci budu u toho žehlit :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na Ordinaci a nebudu u toho žehlit :grinning: :wink:
27. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu žehlit ale koukat na VKV :grinning: jejda kvašáky bych si dala,musím říct mamce at je udělá
27. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikol tak já platila 150 a měla jsem to hned.
27. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No romantika jako blázen a teď se půjdu dívat na Zoufalé manželky :grinning: jelikož jsem taky zoufalá manželka :grinning:
27. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dneska žehlilaaaaa jsem šikulka co :grinning: copak děláte tak při večeru já balím dárek teda půjdu ho balit a chci horor ukecávám drahého nějak si nechce dát říct ale já ho nějak ukecám :grinning: :grinning: maji dobrý tamto a nebud zoufalá :grinning:
27. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
na myslivně měl dneska párty drahý, ale rozpustili to nějak brzo, byl tam sotva dvě hoďky a volal, ať pro něj přijedu....
já jsem KO, půjdu si lehnout, v břichu mám tak šest tun asi :pensive:
27. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dožehlila a taky si pustíme s Petrem nějaký film,ted večeří tak mám chvilku.zase tady nikdo už není ?
27. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf já jsem tady pořád připravuju dárek uff dává to zabrat ještě chvíli a mám to snad hotové pak jen zabalit a je to :slight_smile: a půjdu spát jsem z toho nějaká ff dneska horor opět nebyl můj drahý to zabalil na gauči dřív než jsem ho stihla vůbec pustit :rolling_eyes: :angry: no nic tak dobrou noc a rovnou už asi taky i dobré ránko těm co tu budou první typuju tomaska že :grinning:
27. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu nakoukla ještě před spaním a furt nikdo :grinning: no už jdu spát uklidila jsem si a vytřela celý byteček a zítra budu s malou pospávat ráno a půjdu i o obídku akorát mezitím musím skočit nakoupit tak brou teda už fakt až dopoledne se ukážu :grinning: :pensive:
28. srp 2009 v 01:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak my jsme včera šlapalali na tu Myslivnu pěšky a malý šel spát o půl desáté a vstával v šest. No já to nechápu :confused:
28. srp 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj už jsem vzhůru nemohla jsemvůbec usnout.
28. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera v noci :wink:
28. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčkové ráno všem,tak to moje dětičky šly spinkat v 9 večer a vstávali o půl 10 :slight_smile: .Co dneska podnikáte???
28. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já ted dělám obídek malému .Máji platí to dneska?
28. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se teď pustili do škrábání ,protože nám vytopili koupelnu(zapoměla dát hadici od pračky do vany) tak to přítel zpravuje :unamused:, je to děs,protože máne asi 3 měsíce nově nahazované omítky a teď všechno znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Kde jste všeci asi u vody co?
Já balím věci na chatu...už se těším nebyli jsme tam už 3 víkend. :dizzy_face:
Mějte se tu krásně....a jestli nevíte co o víkendu tak si zajděte na ukončení prázdnin s DPMO. Mají akci pro děti :wink:
28. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my vstávali v 9:40 :dizzy_face: pak jsme šli babičce naproti do obchodu a na oběd máme sekanou s brambůrkem :slight_smile: pak půjdem spinkat a pak jdeme na oslavičku s malou pak ji přivedem zpátky babičce a jdem slavit sami :grinning:
28. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jo platí :slight_smile:
Zriovna jsem dodělala oběd a dortíček ke kávičce :grinning: ,trochu poklidila a jdu uložit Máří :pensive:
28. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
No máji, i dortíček, tak to přijedeme i my :grinning:
28. srp 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zase spali od 12.00 do 16.00. Jsem zvědavá v kolik zase večer půjde malý spát. Nechce se mi ani dneska ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vedro, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám kotníky nateklé do velikosti kolen skoro :rolling_eyes:
za chvilku jdu na akci z práce, tak jsem zvědavá, jak dlouho tam vydržím...a v pondělí naposled :fearful: :fearful: :fearful:
28. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen zrovna na Tebe myslím jak to zvládáš v tom horku, protože já jsem na začátku a dost blbě :confounded:
A ty musíš tím tplem, né? Ani nevylízáme ven, krom toho jak jdem se psem. Jsem už z toho počasí vyštavěná, už aby se ochladilo a byl tu podzim. :dizzy_face:
28. srp 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem bývala pěkně nateklá v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak už jsme doma.venku je pořád vedro :angry: no já byla taky v létě jak jsem byla těhu pěkně nateklá,už bych znova do těhotenství nešla ani za nic
28. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek