Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
28. srp 2009
Ahojky, tak to já jsem nebyla oteklá vůbec. Jen na konci mi trochu natekly prsty, ale jinak nic. Takže v poho 😃
zofinecka
28. srp 2009
a já teda do druhého jdu a s radostí 😃 😃 x-) x-)
marie83
28. srp 2009
Tak už jsme doma okoupaní a spinkáme 😃 dneska jsme to trochu přehnaly no spaly jsme do 16:00 ještě že nás teta zdenka vzbudila 😃 pak jsme šly do Dakoty a přišly jsme až v po deváte tak šup šup a je to hotovo,dneska bude spát jako zabitá 😃
Zítra jedem k segře na narozky a v neděly na bazén 🙂
Dobrou noc ženy!

Moni klidně si mohla Zdenka si nedala drží linii 😃 😃 😃 tak až někdy příjdeš tak udělám 😉
tomasek06
28. srp 2009
Taky se už chystám spát. Pa pa
tomasek06
29. srp 2009
Krásné ráno! Konečně už popršelo co? Bude se aspoň lépe dýchat.
zdenka26
29. srp 2009
Dobré ráno,no hned je lepší vzduch.Včera bylo venku nedýchatelno 🙂
zdenka26
29. srp 2009
no kde jste? =-) malý ted kouká na pohádku,já už jsem uvařila uklidila a nevím co dál.dneska jsme doma sami,tatka je v práci 😞 Venku vypadá že bude pršet ]-(
tomasek06
29. srp 2009
Já jsem byla na poště a na trhu. Koupila jsem si kukuřici a už si ji vařím. Už asi stárnu, když si ji nejdu ukrást na pole 😃
fender
29. srp 2009
ahojte! no hurá, chládek :-N manža jel dneska do Bělé dělat zdravotnický dozor na dostihy, jsem chtěla jet s ním, ale jsem ráda že jsem ráda, tak jen ležím a odpočívám. včera jsem v tom vedru fakt málem chcípla.
tomasek06
29. srp 2009
I večer bylo včera nedýchatelno. Ani jsem nemohla usnout, jaké bylo vedro. Naštěstí už prší 😃
m.o.n.i.k.a
29. srp 2009
Ahoj holky 🙂
Koooonečně pršííí x-) x-) x-)
Máji no to si piš, že příjdu na dortík 😃 Jen mi pak dej vědět př. týden jak budeš mít čas.
Stěhujem se v po to přijede drahý a budu nějaký čas bez netu, než mi ho zapojí tam.
Žofi, no toto, co to teda vidím. Ty jsi snažilka??? =-) Tak to držím palečky aby se podařilo hned x-)
zdenka26
29. srp 2009
holky já se doma nudím jak děs,sice jsem chtěla at prší ale to vypadá na celej den ]-(
m.o.n.i.k.a
29. srp 2009
To my se nenudíme nikdy, malý se vždy o zábavu postará 😃
zdenka26
29. srp 2009
to u nás jako taky ale začíná vymýšlet hlouposti,tak bych raději šla ven.
fender
29. srp 2009
co asi den dneska..... prší jim štěstí 🙂
tomasek06
29. srp 2009
Jo jo Den má vlastně dneska tu svatbu. Ale já bych byla naštvaná jako blázen, kdyby mi pršelo ]-(
m.o.n.i.k.a
29. srp 2009
Jooo Den se dneska vdává vlastně 🙂
Taky bych byla naštvaná kdyby mi pršelo a předtím bylo krásně, ale určitě si jí užijí i v takovém počasí 🙂
zdenka26
29. srp 2009
tak odpoledne se jim to určo vybere 🙂
leninnek
29. srp 2009
bré ránko tak já jsem ted vsala :-o a jako jsem fakt naštvaná 8-( chčije a chčije 8-( já nechcííííííííííííííííííííí chudák den by mě to fakt jako naštvalo ale co určitě si to užijou i v dešti ale já su naštvaná jako co budem dělat celý den doma to bude horor 8-(
zdenka26
29. srp 2009
no my půjdem ven i tak,malej dostane pláštěnku a gumáky a musíme odpoledne ještě zajít koupit chleba a malej rád chodí venku když prší,aspon může projít všechny kaluže 🙂 ted jsem udělala těsto na palačinky,udělám je na večeři,Petr mi už o nich básní asi týden
tomasek06
29. srp 2009
Tak to já jsem ráda že prší. To se to bude odpo spinkat 😃
zofinecka
29. srp 2009
moni: jojo už to tu mám dlouho. ALe já to nějak neřeším, prostě až to bude tak to bude 😃
zdenka26
29. srp 2009
tak jsme přišli z venku a jdeme si lehnout,malej prolítl všechny kaluže a nemohla jsem ho dostat domu
leninnek
29. srp 2009
tak já mámuklizeno před chvíli jsem dovařila tak teprve ted s malou obědváme a nejhorší je že malá ještě nespala vstávala o půl desáté a ofd té doby ještě nespala a ani nechce =-) a já přitom myslela že to aspon prospíme tu sobotu 8-( no uvidíme co bude s dneškem =-)
zdenka26
29. srp 2009
no malej bude spát ta do 18.00 ale dneska mi to nevadí,večer k nám přijde děda a počkáme na tatínka až přijde kolem desáté domů.Ale malej je už večer hodnej,takže to neřeším.
tomasek06
29. srp 2009
My už jsme se prospali a teď nevím co budeme dělat :-p Asi nic 😃
tomasek06
29. srp 2009
No kde jste? Malý si hraje s vlakama a já hraju pořád farmu. Je to závislost 😃
fender
29. srp 2009
já jsem tu x-) akorát jsem trochu socka, tak jen ležím a odpočívám. od pondělka má být zas vedro, četly jste to??? a já se ráno tak radovala, že konečně chládek....
manža se vrátil z těch koní, promrzlý jak preclík, tak si dal horký čaj a teď je naložený ve vaně. a zítra má zas službu ]-(
tomasek06
29. srp 2009
Tak to tvojemu muži vůbec nezávidím Fender. Jo jo je to náročné povolání.