• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky, tak to já jsem nebyla oteklá vůbec. Jen na konci mi trochu natekly prsty, ale jinak nic. Takže v poho :grinning:
28. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já teda do druhého jdu a s radostí :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma okoupaní a spinkáme :grinning: dneska jsme to trochu přehnaly no spaly jsme do 16:00 ještě že nás teta zdenka vzbudila :grinning: pak jsme šly do Dakoty a přišly jsme až v po deváte tak šup šup a je to hotovo,dneska bude spát jako zabitá :grinning:
Zítra jedem k segře na narozky a v neděly na bazén :slight_smile:
Dobrou noc ženy!

Moni klidně si mohla Zdenka si nedala drží linii :grinning: :grinning: :grinning: tak až někdy příjdeš tak udělám :wink:
28. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se už chystám spát. Pa pa
28. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Konečně už popršelo co? Bude se aspoň lépe dýchat.
29. srp 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,no hned je lepší vzduch.Včera bylo venku nedýchatelno :slight_smile:
29. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste? :confused: malý ted kouká na pohádku,já už jsem uvařila uklidila a nevím co dál.dneska jsme doma sami,tatka je v práci :frowning2: Venku vypadá že bude pršet :angry:
29. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla na poště a na trhu. Koupila jsem si kukuřici a už si ji vařím. Už asi stárnu, když si ji nejdu ukrást na pole :grinning:
29. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! no hurá, chládek :sweat_smile: manža jel dneska do Bělé dělat zdravotnický dozor na dostihy, jsem chtěla jet s ním, ale jsem ráda že jsem ráda, tak jen ležím a odpočívám. včera jsem v tom vedru fakt málem chcípla.
29. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
I večer bylo včera nedýchatelno. Ani jsem nemohla usnout, jaké bylo vedro. Naštěstí už prší :grinning:
29. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Koooonečně pršííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Máji no to si piš, že příjdu na dortík :grinning: Jen mi pak dej vědět př. týden jak budeš mít čas.
Stěhujem se v po to přijede drahý a budu nějaký čas bez netu, než mi ho zapojí tam.
Žofi, no toto, co to teda vidím. Ty jsi snažilka??? :confused: Tak to držím palečky aby se podařilo hned :dizzy_face:
29. srp 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se doma nudím jak děs,sice jsem chtěla at prší ale to vypadá na celej den :angry:
29. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my se nenudíme nikdy, malý se vždy o zábavu postará :grinning:
29. srp 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás jako taky ale začíná vymýšlet hlouposti,tak bych raději šla ven.
29. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
co asi den dneska..... prší jim štěstí :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Den má vlastně dneska tu svatbu. Ale já bych byla naštvaná jako blázen, kdyby mi pršelo :angry:
29. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Den se dneska vdává vlastně :slight_smile:
Taky bych byla naštvaná kdyby mi pršelo a předtím bylo krásně, ale určitě si jí užijí i v takovém počasí :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odpoledne se jim to určo vybere :slight_smile:
29. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko tak já jsem ted vsala :astonished: a jako jsem fakt naštvaná :rolling_eyes: chčije a chčije :rolling_eyes: já nechcííííííííííííííííííííí chudák den by mě to fakt jako naštvalo ale co určitě si to užijou i v dešti ale já su naštvaná jako co budem dělat celý den doma to bude horor :rolling_eyes:
29. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my půjdem ven i tak,malej dostane pláštěnku a gumáky a musíme odpoledne ještě zajít koupit chleba a malej rád chodí venku když prší,aspon může projít všechny kaluže :slight_smile: ted jsem udělala těsto na palačinky,udělám je na večeři,Petr mi už o nich básní asi týden
29. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem ráda že prší. To se to bude odpo spinkat :grinning:
29. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: jojo už to tu mám dlouho. ALe já to nějak neřeším, prostě až to bude tak to bude :grinning:
29. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme přišli z venku a jdeme si lehnout,malej prolítl všechny kaluže a nemohla jsem ho dostat domu
29. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mámuklizeno před chvíli jsem dovařila tak teprve ted s malou obědváme a nejhorší je že malá ještě nespala vstávala o půl desáté a ofd té doby ještě nespala a ani nechce :confused: a já přitom myslela že to aspon prospíme tu sobotu :rolling_eyes: no uvidíme co bude s dneškem :confused:
29. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malej bude spát ta do 18.00 ale dneska mi to nevadí,večer k nám přijde děda a počkáme na tatínka až přijde kolem desáté domů.Ale malej je už večer hodnej,takže to neřeším.
29. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme se prospali a teď nevím co budeme dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi nic :grinning:
29. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste? Malý si hraje s vlakama a já hraju pořád farmu. Je to závislost :grinning:
29. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu :dizzy_face: akorát jsem trochu socka, tak jen ležím a odpočívám. od pondělka má být zas vedro, četly jste to??? a já se ráno tak radovala, že konečně chládek....
manža se vrátil z těch koní, promrzlý jak preclík, tak si dal horký čaj a teď je naložený ve vaně. a zítra má zas službu :angry:
29. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tvojemu muži vůbec nezávidím Fender. Jo jo je to náročné povolání.
29. srp 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek