• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dnes tam je škaredě zamračeno :frowning2: :unamused: ale i tak krááásnýýý rááánko :wink:
13. srp 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké vstávání.. sice neni mioc hezky, ale nemusi byt furt hic... hlavne at neprsí... jinak dnesk aslavim narozky tak se snad pro me ten den zlepsí :grinning:
13. srp 2008 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgi blahoperi už si zase o jeden rok starší děs co jak to letí no já slavím narozky 17.8. :grinning:
13. srp 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bůh ví jak dopadla chuděra žofinka.... :unamused:
13. srp 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...

tak to pocasie ma teda poriedne nastvalo :angry: sme dnes mali cely cely den trajdat po vonku a ono prsiiiii...

Georgine - vsetko najlepsie k narodeninam :slight_smile:

Zofi - drzime prsteky :slight_smile:
13. srp 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji vám všem krásný den :slight_smile: i když to vypadá že bude pršet.Je a jk vidím tak má Georgina narozeniny tak taky se připojují ke gratulaci a všechno nejlepší :wink: :grinning:
13. srp 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopré poledne kde je kdo?Dneska máme zamračeno,ale je tam teplo byly jsme v obchodě a je tam fajn :slight_smile:
13. srp 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky přejem vše nej
a dopadli jsme dobře :slight_smile: . Jdeme ještě na kontrolu k dr. 26.8. a tam se uvidí jestli to bude zase tak hrozné a nebo ne. :wink:
13. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mám pro vás foceníčko dětiček za suoer cenu..... :dizzy_face:
http://www.magocova.cz/Home.aspx

kukněte a objednejte se paní je z Ostravy :slight_smile:
13. srp 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda děvčata :slight_smile:
Dneska jsem byla hotová,jsme byly s mamkou a malou na zastávce jely jsme jednu zastávku na spořitelnu a na zastávce říká ženská nějakému chlapkovi "taková malá a nemá kočár" pak se podívala na nás a říká taková hezká holčička proč není ve sporťáčku :unamused: tak mača říka a proč vždyť umí chodit nemá nic s nohama a ona že ji budou bolet nožičky no či by mě napadlo tohle někomu říkat?Tak já nevím,ale už má dva roky,chodit umí no spíš pořád běhá tak to nemusím mít snad kočár ne?Až půjdem pěšo do Prahy tak ji kočár vemu :grinning: .
No tak to jen tak co nového ve světě a co vy kdepak jste???? :slight_smile:
13. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak sem dala fotku Kaji od Leninka do alba. zítra už by holky měly pustit, tak možná se tu objeví:slight_smile:
13. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé moc krásné božatečko :slight_smile: !
13. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile: Vidím, že jste načly druhou diskuzi. :wink:
Jak se máte a co nového??
Adámek má už 3 měsíce, měří 64cm a váží 6 050g. Je to naše zlatíčko :wink:
13. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, no máme se celkem dobře, ale kdyby bylo líp tak by to nevadilo :slight_smile:
13. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj zof už se to krátí a budete tady malá Elinka :slight_smile:
13. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen doufám že to nebude dříve :slight_smile:
13. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já měla podle všech rodit dřív a nakonec jsem ještě dva týdny přenášela :unamused:
13. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásný večer :slight_smile: .Konečně se mi povedlo uložit děti a to byla fuška :unamused: .
13. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukám tak jsem přišla pozdě všichni tady už spinkate.Tak já už jdu taky do hajan .Taksnad tady zítra někoho zastihnu. :unamused: DObrou noc :pensive:
13. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
14. srp 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásné ráno všem :slight_smile: už jsem tu nebyla snad sto let, naposledy jak se malá narodila :pensive:

Tak opožděně gratuluji novým maminkám, zaregistrovala jsem teda Rajku a Lucenka, ať dětičky prospívají a dělají vám jen radost :slight_smile:

Lucenku, kde jsi byla v porodnici?
14. srp 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radusko: taktéž gratuluji k narození dcerky :dizzy_face: a kde jsi rodila? A kam chodí tvoje starší dcerka do školy?
14. srp 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu gratulace k malinkééé.. je krásná..

leninkovi moc veliká gratulae ------souhrně muzu říct jen at Vám dětičky delají jenom samou radost... :dizzy_face:
14. srp 2008 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulka - dakujem. rodila som v Porube...Stefi chodi na Lukašovu v Hrabuvka.mame to blizko baraku :wink:

georgine - dakujeme :wink:

Leninek - Kajka je krasne miminecko :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leninek taky se připojujem ke všem gratulscím a Kája je opravdu moc moc hezoučká :slight_smile: :dizzy_face:
14. srp 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzlu dneska si na me kukala na zástávce ajá taky - jak puk no nepoznala jsem te podle kočárku más nejaký jiný... tak promin,.,sla si asi se synem.. :grinning:
14. srp 2008 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: .
Raduško ještě jednou ti gratuluji kLaurince je pěkná
14. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyky: Bylo by volné ještě to zrcadlo od Lamazze???
14. srp 2008 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož holky, jak budete dělat nějaký srazík tady v Ově, tak ráda dorazím :dizzy_face: jinak ještě teď do once prázdnin bych chtěla zajít s dětma do ZOO někdy přes týden, šly byste taky? akorát já furt plně kojím, takže by to bylo s nějakýma kojícíma zastávkama.
14. srp 2008 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek