• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak dneska sme byly u paní dr. a jsme zdravé jak rybičky. vážíme: 4860g a máme 62cm:slight_smile:
15. zář 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vám tež taková zima jako mě?asi zapnu topení brrr
dneska jsem si koupila tři trika na Dubině v intersparu je tam nový kik a jedno triko stálo 29kč a je super zlevněné ze 119,- no nekupte to :grinning: ,byla jsem tam z tchýní koupila Mařence zimní bundu,kalhoty,rolák no a mě ti tři trika :sweat_smile: sem si uměla vybrat,ale ještě bych potřebovala nějakou pěknou bundičku nebo kabát na takové hnusné počasí :frowning2:
15. zář 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá u nás už topí...já taky chodime k detské Králové - je výborná. Noa gyndař Pětroš ve Vítkovické nemocnici.

jinak čáu ženy do hnusavého dne.-.. :frowning2:
15. zář 2008 v 16:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky, Honzík má 8830g a 74cm (asi +-, pořád nám u toho hopsal) :grinning:
U nás už taky topí, to je dobře.
15. zář 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my taky topíme :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to teď zapla tak uvydím co :slight_smile:
15. zář 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji my to máme jednodušší. U nás se prostě řekne , že se bude topit a tak se stane. nemusíme čekat až se rozhodne někdo topit. :grinning:
15. zář 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gyn. Ichnovského nebrat - ani ml. ani st. :confounded: To co jsem si u nich v těhotenství zažila - nikdy více!!!! Po porodu jsem měnila doktora, chodím na fakultku ke Tkadlečkovi. Doktor je v pohodě, jen ta vybavenost co byla u Ichn. mi chybí..... Taky topíme!! Protože ta kosa se už fakt nedala vydržet!!!
15. zář 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo zofi to se máte a kdo topí teď manžel a pak budeš i ty nebo to má na starost jen on?
15. zář 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme naštěstí plyn, takže topíme na plyn. Ale jinak se o topení stará buď děda a nebo taťka :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to my musíme počkat až se oni usmyslí a pak otočíme kolce a abraka dabra je to,ale tady je kosa aj tak ty dřevěné okna nic moc :frowning2:
15. zář 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no konečně volové začali topit huráááá
15. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď už nám vymrznutí nehrozí co? :grinning:
15. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to ne....ale gojgy byla dneska zababuchaná v kočáru jako lalina :grinning:
15. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dneks ato byl venku mazec pěkná kosa :frowning2: .A jsem zvědavá jestli se trochu oteplí na Třebovický koláč v pátek jsem tam chtěla jít.Snad u bude lepší počasí a hlavně nebude pršet,jako dneska. :grinning: Chci tam jít i s dětma tak aby jsme tam nezmrzli . :grinning:
15. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
win: no já doufám že se aspoň trochu oteplí. Já jdu teda až v sobotu, ale už se těším :slight_smile: :wink:
15. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Může mi někdo vysvětlit co je to ten Třebovický koláč,vo co tam jde :grinning: ?
15. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přesně nevím co to je ,ale budou tam nějaké folkové kapely a nějaké stánky .Ještě jsem tam nikdy nebyla.Letos tam jdu poprvé. :slight_smile:
15. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzuliku nemá Honzíček nějak málo Michalka má 10.m a 10kg přesně /zhubla nám jak nám celý den prozvracela/ ale teď asi zase přibrala bo je těchší.
Holky venku je hnusně u nás topijou a já tady se potím jak šťur,ale můj odmýtá větrání prý je mu zima... :unamused:
15. zář 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pojďte na ten koláš v pátek já v sobotu jsem mimo ostravu jedu na svatbu proto bych někam zašla v pátek :angry:
15. zář 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyky, nemá :grinning: , děti měly v roce taky 9kg. To víš, on Honzík pořád něco dělá, chvíli neposedí, takže to vyběhá a pěkně baští, takže starost nemám já ani dr. :grinning: :grinning:
Stavíš se někdy pro ten košík?
Já nestíhám, mám doma 2 marody a spoustu práce :wink: a Jirku v Brně na veletrhu.
16. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Honzik má sice na váze malo oproti nám,.ale jinak vypada ze je v pohode, nic mu nechybí a je čiperka tak neni co řešit. Náš vařbuchta má v 8mesicich 9,3kg - nevim kam až poroste, už se zacal hodne hýbat, posedává, plazí se, takže si myslim ze se taky nejak zastaví - už jena čase, jo třebovicky koláč muze byt super, jen nevim jak bude.. :grinning:
16. zář 2008 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgi to má tak samo jak naše michalka ale už 2.m tk nepřibývá má 10Kg v 10.m no chtěla jsem jít k doktorce si jí zvážit ale lelo a lelo tak jsme nešly pujdeme příští pondělí.... :wink:

Já to nemyslela zle že ohledně váze ale přišlo my to málo.... no sice je fakt že Kyky v roce měla 9120g ale i tak to je dost hlavně že dětičkám nic nechybí.... :unamused:
16. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nespěte!!!
Na horách už chumelí.... :frowning2:
16. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že jsi to nemyslela špatně :grinning: :grinning:
Však víš jak moc Honzík prvně přibýval, to jsem se bála, že na roce bude mít 14kg :grinning: ,ale na těch 9měsících se zastavil, holt se moc pohybuje :wink: , už má 8 zubů, 2 dole, 4 nahoře (jedničky a dvojky) a pak mu vylezlynahoře 2 stoličky.
Jo a jídlo na kašičku plive, ale kousky baští :grinning: a jí si to sám rukou, tak tu je vždy po jeho jídle pohroma a má co uklízet. Připomnělo mi to děti, všichni jsou stejní, jen už to člověk pozapomněl :grinning: :grinning: , tedy aspoň já :grinning:

Jdu na poštu a letím pro Honzíka.
jak jsou děti doma, musím pořád vařit a nic nestíhám.
16. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to Kyky dem bobovat ne :grinning: já dneska nevystrčila nos a ani ho asi nevystrčím, ohledně toho pátku-uvidím jak bude, pokud aspoň trochu přijatelně, tak jo, jinak ee
16. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za adresu,to bych tam tež šla v pátek v sobotu mám v plánu nechat manžu s malou doma večer a jít z kámo škama :slight_smile: .No ale jestli bude tak pršet tak to si udělám raději třebovický koláč doma :grinning:
16. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky to je hrůza to počasí a my museli tak brzo do té zimy šli jsme s malou na ortopedii a bývá tam moc lidí ale byli jsme první :grinning: jinak třebovický koláč bych taky šla ale je to moc daleko :frowning2:
16. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych šla v ten pátek v sobotu jsem na te svatbě... :grinning:
16. zář 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek