• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak to máš super,aspoň se při neděli nenudíš :grinning:
30. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu si sdětma dát siestu zatím pa pa
30. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si jdu s malým lehnout, jen čekám až mu skončí pohádka.
30. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no to já jsem před chvílí vstávala :confounded: prtě v noci vůbec nespalo, takže jsem byla ráno víc utahaná než když jsem si šla včera lehnout :rolling_eyes: naštěstí dal pokoj někdy kolem půl deváté, takže jsem okamžitě vytuhla a před chvílí se probrala z komatu :rolling_eyes:
30. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme u tchyně,malý s manžou vytuhli a tchyně s tchánem koukají na formule a to mě neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mám chvilku .tomašek tak to máš super zábavu při neděli
30. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No to zase byli moje nervy :angry: Pořád tahala venku maleho na ruky a musela mu něco ukazovat. Bere ho pořád jako mimino. Pořád ho hlída ať chudáček nespadne. Naštěstí brzo odešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tomašek tak tohle dělá moje mamka,pořád ho vodí za ruku,pořád ho hlídá,ani na klouzačku ho nenechá vylézt samotného a to je vždycky něco na mě,nechci z něho mít nesamostatného prdolu.Vím že to myslí dobře ale někdy co je moc toho je příliš :angry:
30. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je přesně ona. A pořád se ho ještě ke všemu ptá jestli nechce čůrat. Když jí řeknu, že si řekne sám, tak ona za chvíli zase nechceš čůrat? A pak mi řekne jen ať se nepočůrá. To mě vždycky úplně vytáčí!!!
30. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak já se hlásím teda po náročném víkendu a jsem uplně off malou jsme včera dali k babičce a byli ve čtvreko na pivku a nakonec jsme skončili u nás doma a jako tak blbě jako je mi dnes mi dlouho nebylo :confounded: no fůůůj ted jsem douklízela a David jel pro malou k babičce tak snad nepřijedou hned domů jetě bych se natáhla a to jsem spala do čtvrt na dvanáct a pak byl fofr protože jsme měli být na 12 hodin u babičky na obědě no přišli jsme trošku později no už v životě nebudu pít :zipper_mouth:
30. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si vždycky říkám, že už nebudu pít a stejně jdu do toho znova :grinning:
30. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jsem hotová :pensive: .Byly jsme v Bohumíně na bazénku :grinning: ,včera jsme přišly domů po osmé a předevčírem dokonce před desátou :sweat_smile: no co prázdniny končí tak jsme to protáhly :grinning: ,zítra zkontroluju tašku do školky a pozítří alou školka volá :grinning:
30. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky budu zítra balit tašku do školky :slight_smile:
30. srp 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
já budu balit tašku do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky už jsme doma bylo super. :wink: :slight_smile:
Počasí trochu nevyšlo ale to nevadí. Petřík šel spát ke kamaradce a Kubíčka pujdu za chvilku koupat.Pak se naložím já a pujdu spinkat. :slight_smile:
A já budu taky balit zítra tašky :grinning: :grinning: :grinning: a hned dvě
30. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak už jsme doma,malý se ted koupe s manžou.Bylo super,na náměstí v Havířově byla nějaká akce pro děti,tak se malý vyřádil.ale malý si dneska střádá,neposlouchá,je uknučený vážně tak na pořádnou facku na prdel :angry: ještě že už půjde spát,jinak to nervově nedám
30. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si taky budu balit tašku,pokud malý nepůjde hned spát :angry:
30. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Zdeni a kam do Opavy :grinning: to já už tam mám prmanentku :grinning:
Ale jak tady každý balí tašky co někdo do blázince někdo do porodnice,do školky,do školy a kam ještě :sweat_smile:
30. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Balila bych tak jedině ještě na nějakou dovču a to s úsměvem :grinning:
30. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
I když mě se to možná ješttě splní, protože ve středu přijede na pár dnů můj muž,tak možná někam na pár dnů vypadneme.
30. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no dneska jsme se ptaly na kolik by nás vyšl cesta do Německa vlakem tak říkala že když si zarezervujem dopředu lístky tak na 1500 na jednoho,ale to jen když bude akce a lístky jsou nevratné prý to dělají párkrát do roka tak asi pojedem vlakem příští rok bude to lepší než autobusem :slight_smile:
30. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak já taky budu balit aktovku, dneska už jsem podepisovala věci do školy David jde totiž do 1.třídy,strašně se těší narozdíl ode mě. :frowning2:
30. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jo vidím to na Opavu :grinning:
30. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslíte si že mám malému podepsat věci do školky? Jako boty a oblečení?
30. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tomasek06 všechno mu podepiš tam v té školce to tak chcou:slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha tak to budu muset. A čím si to tam psala? Jen fixem? Příjmení? Nebo jen iniciály?
30. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
psala jsem to fixem na textil a psala jsem příjmení
30. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no dámy já se jdu asi horizontalizovat. zítra poslední den v práci :confused: doufám, že to dám, už v pátek mi chodily srdceryvné emaily, abych si vzala aspoň dva balíčky papírových kapesníků :pensive:

tak dobrou :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou noc Fén a hezký se v práci rozluč..... :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek holky :slight_smile: jsme šli odpo ještě nakonec na pivko :grinning: ale já si dala kofolu :wink: fen tak si užij poslední den v práci :wink: no já si jdu pustit vkv ze čtvrtka ještě jsem se k tomu nedostala tak ted už fakt jo :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásní ráno :slight_smile: Co dneska podnikáte? Kromě balení tašek :grinning:
31. srp 2009 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek