• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No co je? Zase spíte? Já už za chvíli vyrážím do obchodu a musím dokoupit ještě pár maličkostí do školky. Hlavně ten fix na textil a budu popisovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už si to začínám uvědomovat, že jde do školky a asi to zítra obrečím, jak to uteklo :frowning2:
31. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky všechno podepsala :slight_smile: projistotu.
jinak dobré ráno!
31. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: už jsem doma z práce.Jak se všichni máte?Máji dneska už jdeš ne?
31. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne až zítra 1.září :wink:
Dneska budu mít novou ledničku :grinning: hurááá
Nechceš odpoledne někam na zahrádku sednout Zdeni?Jestli máš čas :wink:
31. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo moc ráda ale až v půl páté.přijdem k vašemu baráku a domluvíme se kam půjdem ju
31. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře já se ještě domluvím s Martinem on má dovču teď
31. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak Máji,celkem to potřebuju vědět?
31. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijď kdy chceš Martin jde pryč z kámošem :wink:
31. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,stavíme se a někam zajdem :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.... tak jsem to rozloučení v práci dneska měla emočně dost náročné, no ještěže jsem si koupila hned ráno celou krabici papírových kapesníků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my si dvě hodky pospaly a jdem ted ven............fen hlavně že sis koupila ty kapesníky :wink: neboj to uteče do porodu pak budeš mít hafo práce a zase jiné myšlenky :wink:
31. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já holky celý den ležím a nemůžu ani chodit. Je mi strašně zle. Chvíli zima chvíli horko. Asi se o mě pokouší chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 to nebude chřipka to máš PŘEDŠKOLKOVSKÝ SINDROM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ne Alesku :frowning2: Je mi fakt zle :frowning2:
31. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde všechny jste? Četli jste už téma v batolatech "pusinky" ?
31. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím tak někomu to vadit může mě to nevadí pokud to jsou lidi které znám a vím že jsou čistotní,určitě s cizím dítěm by mi to vadilo,ale třeba dneska taky pila mařenka Péťuv čajík tak jsou děti ani si nemyslím že by mohly mít nějaké vážné choroby :slight_smile: .Když můžou kde co strkat do pusy a jíst písek....a nic jim není tak nějaká pusinka nebo pití taky asi nic moc neudělá :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak Máji. Někdy, jak si tady čtu, tak si pokládám otázku, jestli ještě na tomto světě existují nějaké normální matky :grinning: Nebo jsem já nenormální? :grinning:
31. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf tu ani noha :confused: jako tomasek hele jsem si včera večír stáhla tu farm mánii jako už tady nikdy nepiš o nějakých hrách :rolling_eyes: jsem u toho seděla do půl třetí rána jsem se normálně nemohla odlepit :grinning: no ted si pročtu ty batolata a asi si na chvilku zahraju :grinning: jinak zajtra o půl desáté škola no jsem fakt zvědavá..........a kde je den ani dneska se nám neukázala a nepopsala svůj velký den :confused:
31. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky další takové téma tohle já eřeším malá pije z cizích flašek jako od kámošek a ani jedna tohle neřeší jo pokud je malá nebo malej nemocná řeknem si to je jiné ale projde ji denně tolik bacilu je to prasulka ted jak chodí lozí všude po venku samozřejmě si strčí prsty do pusy a tohle všechno se uhlídat teda fakt nedá :wink: a řekla bych že o to silnější má imunitu než když bych ji před vším bránila no jo no hele vy už všechny vzorně spíte když jdete do těch školiček a škol :grinning: no holky a kdy dáme srazík??než nám začne zima hmmm
31. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemůžu spát :confounded: mám asi nervy ze zítřka,nevím z čeho víc jestli s toho,že jde Maďuš do školky nebo já do práce :rolling_eyes: no zakuřím a zkusím to zalomit :slight_smile:
31. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Já jsem to Leni psala, že je to návýková hra :grinning: Já jsem naštěstí usla Maji hned, ale už teď jsem nervozní.
1. zář 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý je už ve školce, ale za chvíli si pro něho jdu. Nechá mi ho tam do konce týdne jen na zvykání na dvě hoďky denně.
1. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my přišli před chvíli ze školky, nebrečela jsem ani malý, ten si hned sedl ke stolu a hrál si s hračkami, a jak jsme odcházeli, tak nám dal pusu a čáu :grinning: Takže to mě uklidnilo, ale začíná mi být nějak smutno :frowning2:
No snad to nějak přežiju. Ted jedeme odvést do bytu další várku tašek a pak nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme lítali jak střelení, měli jsme toho moc a bolí mě břicho, tak dneska budu taková klidnější a nebudeme nikam spěchat, miláček je ze mně už na nervy, že si mám lehnout a on to zvládne :grinning: Jenže by to neměl kdo odvést jiný než já, by musel asi tramvaj stěma tašama :grinning:
Tak se tu mějte hezky, snad jste holky neplakali Mája a Tomasek, a nevím kdo se tady ještě chystal do školky i školy a jak budu mít zapojený net, tak se tady ukážu, papa :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani nevím, jestli malý plakal, odešla jsem, jak mě neviděl. Já jsem neřvala :grinning:
1. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já jo :frowning2:
1. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dost jsem citově založná navíc tam bude bobík celý den :unamused: ,ale ona byla uplně v pohodě hned se šla vykadit a hrát si :grinning: .No nic jdu domů pro novou ledničku :slight_smile: za chvilku ji přivezou.
1. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý prořval celou hoďku co tam byl. Už je doma a jsem zvědavá jak zítra :frowning2:
1. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se hlásím jako vdaná paní. jak bude chvilka taak se rozepíši víc-ted balím, zítra letíme na krétu. včera jsme byli nakupovat věci co nám chybí a museli jsme vypadat jak nechutní zbohatlíci kteříí lezou z jednoho obchodu do druhého a milioona jednu tašku. kámoška dala malou do školky a ta ji víc jka týden brečelaa, žetam nechce-tak snad to nikoho zvás nepotká
1. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji Den! Tak si to tam pořádně užijte! Mě ten pláč asi čeká :frowning2:
1. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek