• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky,den moc gratuluju.No to téma pusinky je zas něco :grinning: nevím kam na ty nesmysli ty ženské chodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pusinky jsou super :grinning: radši jim tam nic nepíšu, nebo bych se musela rozčílit :angry:
:angry:
1. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tomašek to nemá cenu :wink: dneska dávám malého ke tchýni,tak mám večer volný :grinning: manža jde na noční,takže budu mít totální pohodičku :grinning:
1. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já si budu už za chvíli taky užívat pohodičku. Zítra večer přijede muž a pak se bude starat on :grinning:
1. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak to my jsme dneska byli poprvé ve škole a David byl uplně nadšený a pak sklamaný,že tam byl jen chviličku,jak jsme přišli domů,tak si hned začal chystat věci na zítra. Tomasek06 a do jaké třídy chodíte?
1. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do krtečka.
1. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky chodili do krtečka, dala jsem si tam pár foteček z rána tak kukni:slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
tak jsem měla dneska docela zabíračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubík byl ve školce uplně super paní učitelka chválila :wink:
1. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Říkám že mi hrabe :grinning: :grinning: už jsem to odeslala aniž bych to měla dopsané :grinning:

Ve škole jsme měli velký uvitací výbor....Petřík se hned s kamarádil s jedním chlapečkem jmenem Javel je to takový malý krásný černoušek :grinning: Dostali knihy a hodně upomínkových dárečku a my rodiče hodně ukolu že mi jde hlava kolem :rolling_eyes:
Ve školce mě ještě dostali jak mi řekli že mi v srpnu neprošla platba přes učet za obědy :angry: tak to jsem měla největší radost. Musím zajít na spořku to zjistit kde se stala chyba.

Den tak ti přejí krásnou svatební cestu :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky se hlásím ze školy doma :grinning: nebrečela jsem :grinning: přežila jsem to :grinning: no a jinak si myslím že to bude pohodička jen deset předmětů tak v klídku snad :confused: uvidíme jo tomasek ta hra je brutá jak už začnu tak ne a ne se odlepit :rolling_eyes: :grinning: no ted vařím oběd a pak jdem ven jinak snad si malej brzy zvykne a plakat nebude :wink: jo a Den krásnou svatební cestu přeji no a opožděně hodně štěstí v manželství :wink:
1. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! moc gratuluju mladé paní a taky všem maminám, co mají za sebou první školkovský a školní den, že to zvládly :dizzy_face:
já mám za sebou první den mateřské. a je to hrozně divné :sweat_smile:
jinak jsme byli s malým na kontrole, jako má 2,5 kg :angry: :angry: :angry: jak to tak vidím, tak nakonec skončím pod kudlou :rolling_eyes: :confounded: :frowning2: no ale tak hlavně, že je jinak naprosto zdravý a všechno je v pořádku.... :pensive: :pensive: :dizzy_face:
a zítra odpo se jdeme s manžou a s břichem fotit, tak jsem strašně zvědavá :sweat_smile:
1. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdete na umělecké foto jo? Uživej ještě volna na mateřské než se ti to narodí. Pak si už neodpočineš :grinning:
1. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen tak pak hod fotky at je zkoukne :wink: bud ráda že máš klid ,co bych za to někdy dala :slight_smile: Tak už jsem sama doma,manža v práci,malej u babičky a tady je tak skvělí klid že to ani není možné :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Zdeni úplně ti závidím :grinning:
1. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty si si už Zdeni stáhla tu hru? Leni je už závislá :grinning:
1. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne nějak jsem na to neměla čas,ale dneska si to stáhnu,jsem zvědavá,když to tak tady chválíte :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tobě už je lépe?
1. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je mi sice líp, ale není to pořád ono. Bolí mě všechny svaly a jsem jak pitomá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co malý,jak se těší na zítřek?
1. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, říkal mi,že tam půjde, ale že stejně bude brečet :grinning:
1. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobek malej,mám uplnou hruzu jak to příští rok bude zvládat malej :fearful:
1. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on to zvládal v poho dokuď mě viděl. Hrál si sám a sem tam na mě kouknul. A jak jsem se vytratila domů, tak začal řvá a řval a řval.
1. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě z toho mám strach,on je hrdina když mě vidí ale pak ani nemluvím
1. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně tak to bylo u nás. Jak jsme chodili kolem školky, tak mi říkal, že tam bude chodit a sám a pak tohle :pensive:
1. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
však on si zvykne bobek :slight_smile: a co ty?jdeš do práce?
1. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až v listopadu, tak snad si do té doby zvykne :grinning:
1. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic my si jdeme číst, tak to bude na dlouho. Zatím pa pa a pak písnu.
1. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím pa :slight_smile: já si jdu pustit nějaký film
1. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, prej na umělecké, tak uvidíme, co z toho bude :dizzy_face:
jinak se mi strašně nic nechce, ono zas toho klidu moc užívat nejde, když mi furt břicho pochoduje ze strany na stranu a bolí to jak čert :angry: i když je fakt, že aspoň neřve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte fen no pamatuju jak malá kopala mě ve dně spala a v noci řádila a pravidelně kolem druhé hodiny ráno :rolling_eyes: a taky ji to po narození zůstalo měla obrácený režim týden nám trvalo než jsme to upravili :rolling_eyes: v noci řvala ve dne spala :rolling_eyes: koukám na růžovku a pak asi skončím u mánie :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek