• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leni no tak v tom případě se mám teda asi FAKT na co těšit :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen toho řvaní se taky brzo dočkáš neboj :grinning:
1. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem teď na nervy. Malému se vyhodili afty a strašně ho to bolí. Pořád řve, skoro nejí ani nepije. Potírám mu to tou vodičkou. Jak dlouho to trvá?
1. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
afty jako uvnitř v puse? no to tak dva tři dny určitě :unamused: aspoň mě když se udělají....
1. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomašek tak to ti neporadím,ale je fakt že to bolí dost,kdysi jsem to měla ale nepamatuju si jak dlouho.
1. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím že nejpozději do týdne by to měl mít v pohodě :wink:
1. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně jediné co na to zabíralo je ústní voda stoma, taková zelená :confused: prodává se určitě v intersparu a je v tom myslím nějaký teatree, bo to celkem pálí, ale to mi pomohlo jako jediné, jinak nic.
1. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
být Tebou tak zajdu do lékárny at ti dají něco pro děti,protože jestli to co používá fen pálí,tak chudák řvát jak tur
1. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je dost možný, že by se mu to moc nelíbilo :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo mám tu vodičku , byla jsem dneska v lékarně. Má tam jen dvě a zatím malé ale vadí mu to a pořád naříká. Má to poprvé, tak ani netuším, jak dlouho to trvá.
1. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě za pár dnů o tom nebude ani vědět :wink:
1. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mám s ním jít zítra do školky? To by nemělo vadit ne? Když tam bude jen chvíli.
1. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tam šla ale řekla bych o tom učitelce
1. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš jestli to nemá ze školky, třeba z blbě umytého hrníčku nebo tak.... já to vždycky chytnu odněkud z restaurace, když třeba mají nějaký agresivní přípravek na mytí nádobí :pensive:
1. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malý tam byl jen hoďku a řval :grinning: určitě nic nepil.
1. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mohl chytnout kdekoliv ne,ale ve školce chytneš taky kde co ale tomu se asi nevyhnem
1. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi ne, no :sweat_smile:
to je děs, jak to letí, nějak se mi to krátí, už se na malýho těším, ale taky se bojím :pensive:
1. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen nemáš se čeho bát :wink: Já se taky bála jak to všechno zvládnu a jestli se budu umět vůbec o mimčo postarat.A ono to přijde automaticky,jejda jak si vzpomenu jak malej měl poprvé prdíky a já byla jak hysterka,tak se tomu ted jen směju :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo přesně tak Zdeni :grinning: Tak se určitě Fen ničeho neboj zvládli jsme to všechny :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, já jdu hajat dobrou.
1. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou,taky to balím a jdu do postele.pa
1. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však počkejte, budete mé nápovědy online :grinning: :grinning: :grinning: už se těšte, matky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

taky jdu chrnět, tak dobrou a zítra držtě pěsti na ty fotky, ať se povedou :dizzy_face: když už se s tím břuchem tahám :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf jsem dohrála a jdu na kutě dneska jelikož ráno jsem brzy vstávala tak to musím dohnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale odlepit se od té hry dá zabrat :grinning: furt se starám a starám krunik tolik zvířat mít doopravdy tak mi hrábne :grinning: jinak tomasek já to měla tedka tři dny jsem trpěla jsem myslela že to zmízí pak mi v lékarně dala tantum verde a ještě další tři dny se mi to hojilo takže fakt počítej určitě ty čtyři dny ale je to fakt hnus bolelo to dost mě takže si chudáčka tomáška umím představit jak to musí bobek snášet on ale myslím že školka v pohodě ale právě aby tam dětem nic neoblizoval nebo děti po něm :wink: fen neboj určitě budou fotečky moc krásné :dizzy_face: no nic jdu do hajan brou děvčata
2. zář 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak já si vypiju kafíčko a jdeme zase do toho a zkusíme tu školku na druhý pokus :grinning: V noci byl malý snad 10x vzhůru jak ho to bolelo :frowning2:
2. zář 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno.....teď jsem dorazila děti už mám fuč. Chtěla jsem si uvařit kafe ale uvědomila jsem si že bych měla jít vyzvednout ty fotky na měsičník Petříkovi. Uplně jsem na ně zapoměla :sweat_smile: Tak musím do Hrabuvky :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zase malý prořval a dával pořád pusinky učitelce, ať s ním jde ven :grinning:
2. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky musímvas varovat na Ostravsku jezdí černé auto s cizí spz a unáší malé děti,stačí když jdete s mrnousem u silnice,auto zastaví a vtáhne dítě dovnitř,už unesli 3 děti,je po nich vyhlášeno pátrání.Tak dávejte bacha na děcka :unamused:
2. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tak to máš dobré Žanet že dává aspoň pusinky. Neboj on si zvykne bude muset :wink:

Jinak holky já už mám farm manií za sebou i farm frenzy. teď ujiždím na hrách tipu Youda marina nebo momentalně kočičák alex. všechno je v češtině :grinning: no paráda. Mužete si to také stáhnout na www.warforum.cz
2. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj Zdeni až se mi postavily chlupy :confounded:
2. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek