• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
je mě zle celé ráno :frowning2: je to hnus co se začíná dít :confounded: nějaký případ byl i v Porubě
2. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je síla. Nechodím ven!!!! Ty vole asi bych se zbláznila!
2. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomašek tak to jsme dvě,jsem si to živě představila a myslela jsem že to nerozdýchám
2. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je to auto co jsem tu už psala má myslím nějakou švédskou nebo prostě cizí SPZ a je to černý MERCEDES!!!!Jezdí po Kravařích,Opavě,Bolaticích no a teď už i tady no super :frowning2: Je to už aspoň dv a týdny a pořád je nechytly to je v prdely! :confounded:
2. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco o tom psala už i mája že tam u její segry to auto jezdí zdeni a jak se s o tom dozvěděla ty?to je hrůza :unamused: co se děje já bych to vraždila fakt takové lidi nemám slov
dva týdny tam mělo být :wink:
no maji to fakt je člověk aby se bál vystrčit nos už i sám s dítětem natož pustit dítě ven samotné to je děs..........a proč o tom není ještě v televizi?nechápu
2. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji jak v práci a co malá ce školce?
2. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To taky nehápu hlavně že tam dávají ..... o cigánech,ale důležité věcy ne!Sakra teď abych měla strach o mášu ve školce.To ať raději nechodí ven
2. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve školce chodí na zahradu ne?
2. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem myslela na to jak jdou dětiu ve školce ven,že je ta učitelka nemá šanci ochránit.no jestli na to není dané embargo,kvůli informacim :unamused:
Zdeni malá nechtěla dnesk jít,ale pak v pohodě asi ji chybí mazlení si myslíme.Učitelka říkala,že v pohodě žáden problém a že ten první den je vždy takový divný!
Práce no kuwa než se to naučím co mám říkat mám trochu nervy,ještě že mě ti lidi nevydí :grinning:
Je to fakt síla, takové lidi bych vraždila :angry: :angry: :angry: Snad je brzo chytí.
2. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomašku tady chodí i ven na procházku!Ale u Mařenky nevím mají velkou zahradu navíc jsou maličký tak stěma jsou asi jen na zahradě!
no jo embargo jenže dát to do televize tak si dává každý velký pozor to je děs fakt :angry: :frowning2:
A co Máji vůbec děláš? A kde?
nodneska jsem se dozvěděla že v Běláku zavraždili přd několika týdny ženskou,maras.Už ani do toho Běláku nejdu :unamused:
2. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi mi jebe ale už dvakrát jsem vyděla černý Mercedes,ale myslím že čechy ale pokaždé dva mladé kluky uplně stejné no a i tak jsem Marii chytla a držela asi to nebyly oni,ale teď si dávám větší pozor.
A proč embargo?to jsou chuji máme přece právo než bude pozdě!
2. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím proč to nedaj do telky :unamused: :confused:
2. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi dělám tlefonistku 4 hoďky deně.

V Běláku už bylo vražd plno,já bych tam sama nešla
No možná o tom nechcou mluvi, aby je nevyplašili a neutekli.
to je taky možné,ale embargo na to nemůže být když to říkají v rádiu!
2. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže ta vražda prý byla přes den,ne v noci
Tak to je super Máji. To je v poho práce ne?
jo zdeni o tom běláku jsem slyšela tam já vůbec nechodím jen fakt přes odpoledne poledne kdy je tam hafo lidí sama bych tam nešla nikdy a ještě jak tama chodí za tmy no ani napád člověk dneska není v bezpečí fakt nikde a co teprve děti že radši nemyslet :frowning2:
segra to slyšela pak i druhá segra a kamoška mi taky o tom říkala že to bylo v rádiu ale nevím ve kterém :unamused:
jo zdeni před den právě to je hnus já bych právě nešla tak nějak těmi bočními cestami no a ted bude už brzo tma za chvíli to budu úplně pokajděná i na cestě z obchodu :frowning2:
2. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj docela jo ale až se naučím co a jak říkat teď mám akurát nervy jak volám někomu cizímu no ještě že mě nevydí :grinning:

Jdu do práce tak ahojky
2. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji ahoj já bych měla něco vařit ale nemůžu se dokopat a nevím co podniknout
2. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa Máji ,já už má po :slight_smile: at se daří
2. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek