Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
2. zář 2009
je mě zle celé ráno 😞 je to hnus co se začíná dít :-S nějaký případ byl i v Porubě
tomasek06
2. zář 2009
Tak to je síla. Nechodím ven!!!! Ty vole asi bych se zbláznila!
zdenka26
2. zář 2009
tomašek tak to jsme dvě,jsem si to živě představila a myslela jsem že to nerozdýchám
marie83
2. zář 2009
No tak to je to auto co jsem tu už psala má myslím nějakou švédskou nebo prostě cizí SPZ a je to černý MERCEDES!!!!Jezdí po Kravařích,Opavě,Bolaticích no a teď už i tady no super 😞 Je to už aspoň dv a týdny a pořád je nechytly to je v prdely! :-S
leninnek
2. zář 2009
holky něco o tom psala už i mája že tam u její segry to auto jezdí zdeni a jak se s o tom dozvěděla ty?to je hrůza :-| co se děje já bych to vraždila fakt takové lidi nemám slov
marie83
2. zář 2009
dva týdny tam mělo být 😉
leninnek
2. zář 2009
no maji to fakt je člověk aby se bál vystrčit nos už i sám s dítětem natož pustit dítě ven samotné to je děs..........a proč o tom není ještě v televizi?nechápu
zdenka26
2. zář 2009
Máji jak v práci a co malá ce školce?
marie83
2. zář 2009
To taky nehápu hlavně že tam dávají ..... o cigánech,ale důležité věcy ne!Sakra teď abych měla strach o mášu ve školce.To ať raději nechodí ven
tomasek06
2. zář 2009
Tak ve školce chodí na zahradu ne?
zdenka26
2. zář 2009
taky jsem myslela na to jak jdou dětiu ve školce ven,že je ta učitelka nemá šanci ochránit.no jestli na to není dané embargo,kvůli informacim :-|
marie83
2. zář 2009
Zdeni malá nechtěla dnesk jít,ale pak v pohodě asi ji chybí mazlení si myslíme.Učitelka říkala,že v pohodě žáden problém a že ten první den je vždy takový divný!
Práce no kuwa než se to naučím co mám říkat mám trochu nervy,ještě že mě ti lidi nevydí 😃
tomasek06
2. zář 2009
Je to fakt síla, takové lidi bych vraždila ]-( ]-( ]-( Snad je brzo chytí.
marie83
2. zář 2009
tomašku tady chodí i ven na procházku!Ale u Mařenky nevím mají velkou zahradu navíc jsou maličký tak stěma jsou asi jen na zahradě!
leninnek
2. zář 2009
no jo embargo jenže dát to do televize tak si dává každý velký pozor to je děs fakt ]-( 😞
tomasek06
2. zář 2009
A co Máji vůbec děláš? A kde?
zdenka26
2. zář 2009
nodneska jsem se dozvěděla že v Běláku zavraždili přd několika týdny ženskou,maras.Už ani do toho Běláku nejdu :-|
marie83
2. zář 2009
Asi mi jebe ale už dvakrát jsem vyděla černý Mercedes,ale myslím že čechy ale pokaždé dva mladé kluky uplně stejné no a i tak jsem Marii chytla a držela asi to nebyly oni,ale teď si dávám větší pozor.
A proč embargo?to jsou chuji máme přece právo než bude pozdě!
zdenka26
2. zář 2009
nevím proč to nedaj do telky :-| =-)
marie83
2. zář 2009
Tomi dělám tlefonistku 4 hoďky deně.

V Běláku už bylo vražd plno,já bych tam sama nešla
tomasek06
2. zář 2009
No možná o tom nechcou mluvi, aby je nevyplašili a neutekli.
marie83
2. zář 2009
to je taky možné,ale embargo na to nemůže být když to říkají v rádiu!
zdenka26
2. zář 2009
jenže ta vražda prý byla přes den,ne v noci
tomasek06
2. zář 2009
Tak to je super Máji. To je v poho práce ne?
leninnek
2. zář 2009
jo zdeni o tom běláku jsem slyšela tam já vůbec nechodím jen fakt přes odpoledne poledne kdy je tam hafo lidí sama bych tam nešla nikdy a ještě jak tama chodí za tmy no ani napád člověk dneska není v bezpečí fakt nikde a co teprve děti že radši nemyslet 😞
marie83
2. zář 2009
segra to slyšela pak i druhá segra a kamoška mi taky o tom říkala že to bylo v rádiu ale nevím ve kterém :-|
leninnek
2. zář 2009
jo zdeni před den právě to je hnus já bych právě nešla tak nějak těmi bočními cestami no a ted bude už brzo tma za chvíli to budu úplně pokajděná i na cestě z obchodu 😞
marie83
2. zář 2009
jj docela jo ale až se naučím co a jak říkat teď mám akurát nervy jak volám někomu cizímu no ještě že mě nevydí 😃

Jdu do práce tak ahojky
leninnek
2. zář 2009
maji ahoj já bych měla něco vařit ale nemůžu se dokopat a nevím co podniknout
zdenka26
2. zář 2009
pa Máji ,já už má po 🙂 at se daří

Začni psát odpověď...

Odešli