• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
já dneska dělám lasaně,se na ně těším jak malá holka :grinning:
2. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni hod recept :wink:
2. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peču zase brambory v troubě a rybí prsty :grinning:
2. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuju lasaně v obchodě,takové na uvaření a pak je dáváš do zapékací mísy a prolínáš rajčatovou omáčkou s mletým mase(styl bolonské omáčky)dáš zapécz a před koncem posypeš sýrem :wink: je to moc dobré
2. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo dělá lasaně svoje,domácí,ale je to zbytečně pracné a já mám strach že bych to zdrbala :grinning: tak je raději kupuju
2. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé rybí prsty mám ráda ale už nějaké lepší,Petr nedávno někde koupil nějaké levné a to byl humus největší :angry: cítila jsem samou rybynu a a bylo to takové sežvýkané.FUJ
2. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha zkusím no to já bych se asi nedrbala já mám ráda neprqacné jídla :grinning: jé i trouby z trouby bych si dala mnam chjo nevím mám tam maso včera jsme měli pangase no dala bych si i špagety no musím něco vykoumat
2. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra chtěla jsem napsat brambory z trouby :grinning: :grinning: :grinning: jo zdeni já kupuju rybí prsty jedině od nowaka ty levnější jsou fakt hnus :confounded:
2. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměli by jsme náhodou založit nové téma Ostrava 3?psali něco o že jen 11 000 příspěvků :confused:
2. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my taky dneska máme pangacius rybičky s bramborem a kuřecí polívku,ale jak se kouknu kolenm sebe tak to asi budu jíst sama,protože všichni ostatn íprůjmujou :frowning2:
2. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni admin nám tu psal že už se to nemusí :wink:
2. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alesek ješzě jim není lépe?Chudáci :frowning2:
2. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky kupuje jen od Nowaca, ty jsou nejlepší.
2. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni né není,a to už jsem do nich naládovala černé uhlí,hylak .Jí suché rohlíky,suchary, banány a pijou černý čaj,tak doufám,že to zabere :wink:
2. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to snad zabere uvidíš
2. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen aby
2. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic děvčata, už jsme po obědě, malý kuká ještě na krtka a za chvíli půjdeme hajat. Jsem po te noci KO, jak byl pořád vzhůru.
2. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdem taky spinkat :grinning: jo žanet a stáhla jsem si lišáka taky dobrý no :grinning: ale fakt už mi tu nepište další hry bo mi můj drahý vyodí počítač :grinning:
2. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak jsem vás dočetla, to je děs s tím autem :pensive:
jinak já jsem už v ově, dovezli mě naši, jsem po obídku tak si dám šlofíka a odpoledne jdem na to focení :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zachvíli jedu pro malého,už se na něj moooooc těším.Jsem dneska uklízela jak strhaná.Ale je tady pořádek,tak může přijít malý a za hodku to tu bude jak u prasátek :wink: se to tam nějak mračí :angry:
2. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si všimla Zdeni, že si to nevydržela a napsala do pusinek :grinning: Já už jsem to taky málem nevydržela, už jsem to měla i napsané, ale nakonec jsem to smazala. Ty baby jsou tak blbé, že by mě stejně jen ulinčovali.
2. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,už jsem měla včera to napsané,ale nakonec jsem to smázla.Musela jsem to napsat,protože ty ženské bud jsou tak blbé a nebo si jen hrajou na dokonalé mamči.Ale vážně mi některé hlava nebere
2. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už jsem tam taky napsala. Z tou žloutenkou mě to dostalo :confused:
2. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej až mě začnou za chvíli linčovat, že oni mají přece pravdu a já jsem blbá.
2. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se na to těším,až na mě začnou vytahovat rozumy :slight_smile: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem zvědavá,hlavní diskuze ale bude beztak probíhat večer. To se tam do nás obujou :grinning:
2. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde jste?
2. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady byli jsme na maličké procházce ted se nám vaří špagety na večeři a nevím co dělat koukám že si půjdu počíst pusinky na pobavení :wink:
2. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počti si Leni počti stojí to za to :grinning:
2. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek