Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
2. zář 2009
já dneska dělám lasaně,se na ně těším jak malá holka 😃
leninnek
2. zář 2009
zdeni hod recept 😉
tomasek06
2. zář 2009
Já peču zase brambory v troubě a rybí prsty 😃
zdenka26
2. zář 2009
Já kupuju lasaně v obchodě,takové na uvaření a pak je dáváš do zapékací mísy a prolínáš rajčatovou omáčkou s mletým mase(styl bolonské omáčky)dáš zapécz a před koncem posypeš sýrem 😉 je to moc dobré
zdenka26
2. zář 2009
někdo dělá lasaně svoje,domácí,ale je to zbytečně pracné a já mám strach že bych to zdrbala 😃 tak je raději kupuju
zdenka26
2. zář 2009
jé rybí prsty mám ráda ale už nějaké lepší,Petr nedávno někde koupil nějaké levné a to byl humus největší ]-( cítila jsem samou rybynu a a bylo to takové sežvýkané.FUJ
leninnek
2. zář 2009
aha zkusím no to já bych se asi nedrbala já mám ráda neprqacné jídla 😃 jé i trouby z trouby bych si dala mnam chjo nevím mám tam maso včera jsme měli pangase no dala bych si i špagety no musím něco vykoumat
leninnek
2. zář 2009
sakra chtěla jsem napsat brambory z trouby 😃 😃 😃 jo zdeni já kupuju rybí prsty jedině od nowaka ty levnější jsou fakt hnus :-S
zdenka26
2. zář 2009
neměli by jsme náhodou založit nové téma Ostrava 3?psali něco o že jen 11 000 příspěvků =-)
alesek
2. zář 2009
ahoj my taky dneska máme pangacius rybičky s bramborem a kuřecí polívku,ale jak se kouknu kolenm sebe tak to asi budu jíst sama,protože všichni ostatn íprůjmujou 😞
leninnek
2. zář 2009
zdeni admin nám tu psal že už se to nemusí 😉
zdenka26
2. zář 2009
Alesek ješzě jim není lépe?Chudáci 😞
zdenka26
2. zář 2009
tak to je super 🙂
tomasek06
2. zář 2009
Já taky kupuje jen od Nowaca, ty jsou nejlepší.
alesek
2. zář 2009
Zdeni né není,a to už jsem do nich naládovala černé uhlí,hylak .Jí suché rohlíky,suchary, banány a pijou černý čaj,tak doufám,že to zabere 😉
zdenka26
2. zář 2009
tak to snad zabere uvidíš
alesek
2. zář 2009
no jen aby
tomasek06
2. zář 2009
No nic děvčata, už jsme po obědě, malý kuká ještě na krtka a za chvíli půjdeme hajat. Jsem po te noci KO, jak byl pořád vzhůru.
leninnek
2. zář 2009
tak my jdem taky spinkat 😃 jo žanet a stáhla jsem si lišáka taky dobrý no 😃 ale fakt už mi tu nepište další hry bo mi můj drahý vyodí počítač 😃
fender
2. zář 2009
ahojte, tak jsem vás dočetla, to je děs s tím autem |-|
jinak já jsem už v ově, dovezli mě naši, jsem po obídku tak si dám šlofíka a odpoledne jdem na to focení :-N
zdenka26
2. zář 2009
tak já zachvíli jedu pro malého,už se na něj moooooc těším.Jsem dneska uklízela jak strhaná.Ale je tady pořádek,tak může přijít malý a za hodku to tu bude jak u prasátek 😉 se to tam nějak mračí ]-(
tomasek06
2. zář 2009
Tak jsem si všimla Zdeni, že si to nevydržela a napsala do pusinek 😃 Já už jsem to taky málem nevydržela, už jsem to měla i napsané, ale nakonec jsem to smazala. Ty baby jsou tak blbé, že by mě stejně jen ulinčovali.
zdenka26
2. zář 2009
jo jo,už jsem měla včera to napsané,ale nakonec jsem to smázla.Musela jsem to napsat,protože ty ženské bud jsou tak blbé a nebo si jen hrajou na dokonalé mamči.Ale vážně mi některé hlava nebere
tomasek06
2. zář 2009
No už jsem tam taky napsala. Z tou žloutenkou mě to dostalo =-)
tomasek06
2. zář 2009
Počkej až mě začnou za chvíli linčovat, že oni mají přece pravdu a já jsem blbá.
zdenka26
2. zář 2009
taky se na to těším,až na mě začnou vytahovat rozumy 🙂 😃
tomasek06
2. zář 2009
No taky jsem zvědavá,hlavní diskuze ale bude beztak probíhat večer. To se tam do nás obujou 😃
tomasek06
2. zář 2009
Tak kde jste?
leninnek
2. zář 2009
já jsem tady byli jsme na maličké procházce ted se nám vaří špagety na večeři a nevím co dělat koukám že si půjdu počíst pusinky na pobavení 😉
tomasek06
2. zář 2009
Počti si Leni počti stojí to za to 😃