• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jo už jsem četla teda jako nevím malá se nám ted naučila dávat pusinky a představa že bych ji řekla ne musíš na líčko nebo ji já dávala jen na líčko :confused: no nechápu chodím k zubaři čistím si zuby a cumel jak normální tak i od flašky ji ocumlám tohle neřeším no na to že jsem mladá maminka asi moc ty moderní mattky nechápu :grinning: sice je fakt že přijít a vzít pitíčko malé a napít se z něj cigánek tak už to malé asi nedá ale od kámošek a tak nevidím problém no nic nerozčilovat se a nečíst to je asi nejlepší :grinning: večer budu hrát hru :grinning:
2. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo přesně tak :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tam taky hodila příspěvek :wink: :grinning: a ted jdu papkat a pak nevím nějak to dneska neutíká :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to zase dneska táhne, protože se nemůžu dočkat muže. Bohužel přijede až někde o půlnoci, tak snad vydržím.
2. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už jsme doma,si budou myslet že všechny maminy z Ostravy jsou total nehygienické :grinning: tak to už se určitě nemůžeš dočkat žanet že? :slight_smile: Jak dlouho bude doma?
2. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
10 dnů :grinning: :grinning: :grinning: To víš, že se nemůžu dočkat. Asi si budu muset stáhnout nějakou novou hru ať vydržím :grinning:
2. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si přečetla pusinky a vyjste se do nich pěkně pustili :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se pro dnešek loučím,jdu si malovat s malým a až usne ,tak s manžou oslavujem povýšení :slight_smile: 6anet at Ti to uteče než přijede manža a všem ostatním příjemný večer :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme focení za sebou, to jsem teda zvědavá na výsledek :sweat_smile:
no noc, jste mě přesvědčily, si to jdu taky přečíst :grinning:
2. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 jak to dneska vládal Tomášek ve školce???
2. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe dámy, dobrý :grinning: jako nedat svému vlastnímu dítěti pusu na pusu??? protože by dostalo zubní kaz??? ježišikriste kam ten svět spěje :sweat_smile:
2. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači zase celou hodinu řval :frowning2:
2. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen dobrý co?
2. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek ... no nestačila jsem se divit :sweat_smile: jako mně by to určitě vadilo u cizích lidí, ale proč bych dítěti neměla olíznout lžičku to nechápu :sweat_smile: jsem to říkala manžovi a ten se strašně chechtal, že aspoň mají alergologové práci :grinning:
2. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět, net máme už zapojený, byla to rychlovka a už bydlíme, jsem za poslední 2 dny ko a to tu mám ještě nějaké tašky nevybalené :(
Nějaké novinky? :grinning: Dočítat Vás nebudu :slight_smile: :wink:
2. zář 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, nové jsou zážitky ze školky a ze školy :dizzy_face: a mája už chodí do práce ... a já jsem pro změnu zase už doma :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen jo jo tak to vím , teda, že Mája chodí do práce a ty , že už né. Jen si užívej volna, tak už budeš mít jen starosti a krásné :wink:
2. zář 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, užívám :dizzy_face: hlavně to, že nemusím aspoň chvilku ráno vstávat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: i když zítra odpoledne je tam jedu zkontrolovat, v pondělí jsem musela odpřisáhnout, že přijedu na pokec :grinning:
2. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli budeš vstávat i v noci :grinning: :grinning: :grinning: No můj muž přijede pozdě a ráno brzo vstávám, tak asi moc vyspaná já nebudu :frowning2:
2. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, tak si musím rychle užít to, že teď ještě nevstávám :grinning: teda na záchod jo, ale to naštěstí jenom jednou :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám doma teď taky miminko. Pořád se mi bobek budí, protože ho bolí ta pusinka a pořád fňuká.
2. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zlepšilo se mu to aspoň trochu po té vodičce? mě tantum verde nikdy nepomohlo :confounded:
2. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím, zatím nějaké zlepšení nevidím :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: užívej si klidu dokuď to jde. Pak budeš opravdu vstávat i v noci :wink: ,ale je to zase fajn mít doma takové malé miminečko. Mě to strašně chybí :grinning:
2. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já ti ho pak někdy půjčím až bude hodně řvát, chceš :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrnět, dobrou noc :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou já stále čekám a čekám
2. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf jsem tu jsem si zahrála jdu to tu zkontrolovat a tady jako vždy ani noha :confused: fen úplně ti závidím tu pohodičku ale já si nemůžu ted stěžovat je super období malá dlouho ráno spí už chodí celkem sama doma úplně venku nejistě ale je to ted klídek horší až nastane zioma co my budeme dělat doma zvlášt když si představím ty břečky žádný sníh mrholení :rolling_eyes: skvělá představa podimu a zimy jinak to tantum mi fakt zabralo rychle to jsem byla ráda tomasek stále čeká nebo si to zalomila anebo taky hraješ já už jdu spát asi dneska jsem nějak unavená snad na mě nic neleze :rolling_eyes: takže brou noc
2. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Nezalomila jsem to, ale hrála jsem a pak přišel muž. A našla jsem jedno super téma tak jsem si četla a smála jsem se až jse brečela.
3. zář 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek